Forum Dragon Ball Nao

» K1

Strony:   1, 2
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
nie wiem [ ort! ] co to, ale pewnie cos w stylu ''Jackass''

Obraz
PALATIAL REGALIA
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
K1 mozna powiazac z Taiskim boksem, a jesli nie wiesz co to jest Tajski boks to postaram sie wyjasnic Styl przypominajacy Kick boxing, ale niestety (a moze stety) Tajski boks jest zakazany w Polsce.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.530
Posty: 29
Skąd: Z innej sfery materialnej
K1? Owszem lubuje się w tego typu sprawach.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Muy tai kick-boxing box karate no i jeszcze pare mieszanek
Po uno to Muay Thai..
Po duo to jest tam dopuszczana, każda sztuka walki, a nie style mieszane, nie myl K1 z MMA...

Moim ulubionym zawodnikiem jest Boniarsky,hyh co ten kickboxer
Bonyaski.. i nie kickboxer tylko przedstawiciel boksu tajskiego..


No dobra, nie ma takiej kategorii sportowej jak K1! To są jakby to powiedzieć Tenkaichi Budokai w realnym świecie! Jeżeli ktoś trenował to po prostu [ ort! ] trenował, jakąś dyscyplinę, albo mieszane sporty..
Jeżeli o mnie chodzi to nie oglądam, ale lubie czasem coś luknąć, i zdecydowanie wolę MMA (Mixed Martial Arts) o wiele brutalniejsze, nie dochodzi do tylu kontuzji czy innych poważnych uszkodzień ciała, a są to style mieszane, walka na dystans, zwarcie, parter, jednym słowem zawodnicy są uniwersalni.

Mam zamiar chodzić na MT, tylko coś nie bardzo mi idzie przekonanie starego .

Edit:
Tajski box różni się od kickboxingu tym, że Kickboxing stworzyli japończycy na wzór tajskiego, aby jakoś zatrzeć olbrzynie różnice ich sportów. Thai na pewno [ ort! ] jest brutalniejszy od japońskiego stylu, tzn. w MT używa się łokci i kolan, jest o wiele bardziej rozwinięty i jak się spotka dwóch równie doświadczonych przedstawicieli obu sztuk walki, to tajlandczyk powinien wygrać.. nie chce mi sie rozpisywać dlaczego..
A niby dlaczego tajski jest zakazany w polsce? Jakoś jeszcze o tym nie słyszałem...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » K1
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook