Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Arciki by Iskierka

Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.084
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Jako że także bardzo lubię rysować, nie tylko DB postanowiłam stworzyć osobny wątek. Postaram się tutaj głównie wrzucać rysunki z Dragon Balla. Dawno nic nie rysowałam związanego z tym anime, więc teraz postanowiłam zacząć cos rysować. Starych rysunków, nie chce mi się szukać, dlatego nabazgrałam coś nowego ^^ Oto efekt mojej dzisiejszej pracy, którą dopiero co skończyłam Teraz jeszcze mnie boli ręka, napracowałam się Biedulka ze mnie
http://img293.imageshack.us/img293/949/gohan2hv2.jpg
Bardzo byłabym wdzięczna za ocene, ewentualne błędy czyli konstruktywną krytykę
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.176
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Bardzo łana pracja , nie powiem , ale nie wyszła Ci trochę ta lewa ręka , a co do reszty to nie widze żadnych znaczących szkopułów , ogólnie oceniam na 9/10 bo naprawdę ładna praca , rysuj dalej

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.084
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
No nie wyszła, ale dzieki za tak wysoka ocenę
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobra, więc zacznijmy od początku. Proporcje zachowane niemal perfekcyjnie, niemal, ze względu jednak na nie znaczny przyrost lewego ramienia. Cieniowanie wykonane w całkiem ciekawy, realny sposób. Widać, że masz mocną, pewną kreskę, co sprawia, że rysunek wygląda bardzo estetycznie. Co do samego odwzorowania oryginału, jest to również Twoja bardzo mocna strona. Wygląda nie mal jak prawdziwy. Bardzo mi się podoba. Myślę, że od czasów Meg, nie trafił się nikt, kto zrobiłby na mnie wrażenie swoim rysunkiem. Zaryzykuje i dam 9+/10.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Wow...Ja nie widze praktycznie zadnych bledow...Jezeli bym sie uparl to rzeczywiscie ta lewa reka no i moze spiczaste uszy...ale nie bierz tego az tak bardzo pod uwage bo to juz bylo wlasciewie wymuszeone ;d;d
Jak dla mnie rowniez ocena ogolna 9+/10

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.152
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja widzę więcej błędów:
Stopy Gohana:
- jakby to powiedzieć...odwróciłaś stopy, Gohan ma powyginane nogi, pozwolę sobie pokazać to na szybkim rysunku wykonanym w paincie:
Obraz
Rozumiesz?
Lewa ręka:
- proporcje, to o czym inni pisali.
Naramienniki:
- zapomniałaś położyć światłocień

- kawałek bluzki przy klatce piersiowej: mieszanina kresek, żadnego ładu. Podobnie jest z "paskiem" i z butami.

To tyle mam do powiedzenia, rysunek oceniam:
6/10
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja się przyczepię miecza, spójrzcie, czy jemu aby czegoś nie brakuje. Doczepię się też pochwy, dziwnie jak dla mnie wygląda, ale jeżeli tak jest w oryginale to cofam to co napisałem. Twarz jak najbardziej zasługuje na duży plus, jedynie stopy, zgadzam się z przedmówcami. Dam Ci 8/10 na zachętę, bo widzę, że potrafisz rysować.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.084
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Dziękuję bardzo Nie spodziewałam sie tak wysokich ocen

Mihesz wiem, wiem o co Ci chodzi z tymi nogami Na nastepny raz postaram sie większą uwagę zwracać na nie hehe
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Arciki by Iskierka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook