Forum Dragon Ball Nao

» Siatkówka

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Według mnie jest to chyba jeden z lepszych sportów zespołowych. Jezeli mam dobrych grajkow w skladzie to wtedy gra jest niezwykle przyjemną sprawą Ale wystarczy jedna "pokraka" w zespole i nie raz caly wysilek grupy idzie na marne.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 04.08.2007, 23:55
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
e, mimo, że to sport zespołowy (a ja lubie takie) to nie dla mnie. po prostu [ ort! ] nie lubie w to grać, ten sport nie pozwala na troche więcej indywidualności (tak jak np piłka nożna czy koszykówka). Ale oglądać to nawet lubie

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja podobnie jak Kamzo, nie przepadam w grze w siatke, Kosz i Noga rulez mozna sie wyrzyć albo na bramkarzu albo wieszać na koszu, a nie odbijać miedzy soba pilke ;p

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.052
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Tia, po primo grać lubię, ale nie tak żebym szalała czy cuś. Wolę oglądać naszą polską ligę i ewentualnie jakieś mistrzostwa, któreś tam z kolei. Jak dobrze pójdzie wybiorę się znowu niedługo na jakiś meczyk powrzeszczeć
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Mam hale sportowa niedaleko domciu to sobie chodze pograc albo kibicowac. Ale wole pilke reczna wiecej sie dzieje . Ogolnie fajna gra ale ja nie mam do niej wyczucia, zwykle ZA mocno odbije i wsjo XD. Wole indywidualne sporty. Koszykowka za brutalna zwlaszcza jak sie gra z dziewczynami ktore nie obcinaja paznokci . Wtedy kosz zmienia nazwe na ' Rzuc do mnie pilke a sprobuje wrzucic do kosza nawet nie kozlujac '
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
>>> Ale wole pilke reczna wiecej sie dzieje .

W ręcznej? Tam nic się nie dzieje. jest to nieudana kopia piłki nożnej. A co do siatkówki choć nie lubie oglądać meczy lubię w nią grać. Pochwalę się że jestem jednym z lepszych [ ort! ] graczy w klasie. A trenuje na boisku przez siebie zrobionym. Ta gra mnie ... pobudza do życia

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
U mnie w szkole jest "szczególny nacisk na siatkówke"=siatka przez caly rok to musze ją lubieć bo bym usnął ale poza szkołą noga rządzi

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Chciałbym tak bo u mnie to " Chłopcy dzisiaj bieg na 1km" albo " Chłopcy dzisiaj robimy tylko 2 km ". To normalnie szał dobija.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wczoraj w szkole widziałem ciekawe zjawisko,dzieciaki góra 8,9 lat biegały wokol placyku obok mojej szkoly 10 okrazen ,czyli hm z jakies 4-5 km Myslalem ze to MKL mogl byc,ale pytam sie kolesia dlaczego tak duzo biegaja w takim wieku,a on ze musza byc twardzi:lol:..

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Nasz nauczyciel męczył nas siatkówką przez całe liceum Nawet fauna gra(no nie miałem innego wyboru ) bo bardzo liczy się gra zespołowa.
co do spoertu teg ow telewizji to jedynie siatkówka kobiet gdyż stoi na dobrym poziomie

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Dla mnie siatkówka jest fajna i lubię w nią grać. Na zawodach byłam nawet na podwórku także często gram . Według mnie nie jest to najlepszy sport zespołowy, lecz zgadzam sie z tobą emate jedna pokraka i już wszystko na marne.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Paulina94: 05.08.2007, 1:13
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nienawidzę grać w siatkę... Może dlatego, że specjalnie nie umiem, ale tylko dlatego, ze ten sport mnie nie fascynuję i wolę czas na naukę poświecić innemu ze sportów. Co innego, jeżeli mówimy o luźniej grze z kumplami, gdzie ważna jest atmosfera, nie sama gra.
Za to z oglądaniem jest u mnie całkiem inaczej, uwielbiam to robić, przeżywać te mecze wraz z tysiącami wspaniałych polskich kibiców.

Obraz
PALATIAL REGALIA
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Podobnie jak Daichi słabo gram w siatkę i nie za bardzo za nią przepadam. Ale musimy wspierać polską siatkówkę, bo jak widzicie Polacy dobrze radzą sobie,że tak się wyrażę w branży siatkowej. Cóż nie udało nam się zdobyć żadnego medalu w ostatnich rozgrywkach ligi światowej, ale 4 miejsce to też bardzo dobrze. Kadra dopiero nabiera sił, na razie daleko nam do Brazylii, ale co dzień dzieli nas coraz mniejszy odcinek umiejętności. Więc na pewno kiedy Polska będzie mistrzem świata!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie znoszę tej gry, a niestety jestem zmuszony do tego, by grać. Jeyne co potrafię to zaserwować(nic trudnego uderzyć na pałę), a już samo odebranie zagrywki, czy podanie traktuję jako sposob na pozbycie się piłki. Dla mnie istnieje jedynue koszykówka, ew. football.
Daichi napisał(a):
Co innego, jeżeli mówimy o luźniej grze z kumplami, gdzie ważna jest atmosfera, nie sama gra
To co lubię to gra piłką plażową, wielką jak pół chłowieka, przez siatkę na wysokości głowy. Dobra zabawa, zero odpowiedzialności i żaden w-fista czy śmieszny szkolny sportsman nie przysapie się ze za mocno, za lekko, niedokładnie etc.
Co innego jeśli chodzi o oglądanie siatkówki. Uważam za sport widowiskowy i oczywiście jest na co popatrzeć, bo ''nasi'' grają jak nigdy dotąd(najlepiej od Montrealu 1976 albo i lepiej), ''nasze'' za to ostatnio przycichły.

mihesz napisał(a):
Brazylii, ale co dzień dzieli nas coraz mniejszy odcinek umiejętności. Więc na pewno kiedy Polska będzie mistrzem świata!
Umiejętnościami wcale nie, tylko nie wiedzieć czemu nasi mają jakiś ''kompleks kanarkowych'', ale mam nadzieję, że ostatnia przegrana w Lidze światowej to zmieni.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja bardzo lubię siatkówkę i chyba nawet bardziej niż piłkę nozną . Ogólnie z kuplami czasami się umawiamy i gramy , aczkolwiek za siatke zwyklenam słóżą huśtawki , bo siatki nie posiadamy . Gra sie przyjemnie i ciekawe a co najważniejsze jest to bobra rozrywkanie tylko dla Ciebie ale i dla twoich kumpli

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nienawidzę siatkówki. Ech ten sport mnie tylko i wyłącznie doprowadza o skraj nerwów. Nie umiem grać w nią, odbijać i w rezultacie drużyna w której grałam przegrywałam, z resztą to jest bardziej sport dla wysokich, a nie dla takich krasnali jak ja. Nie lubię tego sportu, gdyż łatwo mogę sobie tam wybić palec czy coś innego(chociaż wiem, że w każdym, może prawie sporcie można nabawić się kontuzji). Mam też niezbyt miłe zdarzenia związane z siatkówką. A jedno było w podstawówce(miałam wtedy 10 lat): kiedyś koleżanka(niechcący) uderzyła mnie piłką w oko, nie zdążyłam złapać. Od tej chwili mam na nosie tzw. ,,garb". Oko mnie bolało z silnie 2 tygodnie, nawet miesiąc. Drugie to z czasów gimnazjalnych, raz dostałam piłką w głowę, gdy przyszłam kibicować. Nic takiego się mi nie stało, ale i tak źle kojarzę siatkówkę.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Uwielbiam siatkówkę, jak dla mnie jest to najfajniejszy sport. Może nie gram najlepiej, ale najgorsza też nie jestem i uwielbiam oglądać naszych siatkarzy, siatkarki niekoniecznie i to nie tylko ze względu na poziom gry. Poza tym odnieśliśmy bardzo dużo zwycięstw w tej dziedzinie (porażki niestety też się zdarzały, ale wybaczam ) i naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego ciągle piłka nożna jest na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o sporty w Polsce.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Jeszcze niedawno nienawidziłam siatkówki, teraz uwielbiam i często gram z kumplami. Miałam bardzo wymagającą i trochę surową nauczycielkę, ale wiele mnie nauczyła i to dzięki niej ją polubiłam.

True Saiyans fight alone
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Moje dłonie w czasie gry żyją własnym życiem i w nosie mają zasady gry i moje fochy. Nauczycielka zawsze się zastanawiała, jak można robić z nadgarstkami coś takiego jak ja Do tego ciągle miałam poobijane kolana, bo grałam z dużym poświęceniem

Co nie zmienia faktu, że grac lubiłam. Sport, w którym każdy uczestnik ma okazję dotknąć piłkę, czego nie ma w koszu. Trafisz do drużyny mającej się za nie wiadomo co i tylko biegasz po boisku, bo ci nie podadzą

Fajnie się gra na plaży jak nie ma za dużego wiatru

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Nasza grupa ciągle to na wf ćwiczy . I powiem wam że nie przepadam za tym sportem . Nic tam się ciekawego nie robi . Tylko stoisz i odbijasz piłkę a i są przejścia . Ja tam wole piłkę nożną .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Siatkówka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook