Forum Dragon Ball Nao

» LSSJ2?!

Strony: 1, 2  
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Dla niektórych istnieje LSSJ (jako poziom). Jest on zarezerwowany dla legendarnego saiya-jina. Zaraz, zaraz SSJ też jest legendarny albo chociaż miałbyc bo doszły jego nowe formy (SSJ2, USSJ,
SSJ3, SSJ4, G. Oozaru) no i zostały one opanowane przez sporą grupkę znajomych nam ,,ludzi''. Brolly opanował LSSJ i skoro były poziomy SSJ mogą byc poziomy LSSJ. Czyli czy istniał
Brolly LSSJ2? Taki SSJ2 tylko dla legendarnego Brolliego. Jak myślicie czy jest prawdopodobne istnienie tego poziomu?
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Jak dla mnie to nie ma takiego poziomu !! LSSJ jest jedyny i ponoc najpotezniejszy wsrod wszystkich SSJ...i wg mnie nie istnieje cos takiego jak LSSJ2

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
SSJ nie jest żadnym legendarnym stadium, jest zwyczajnym poziomem, który teoretycznie każdy może osiągnąć, zaś LSSJ to już legenda. Brolly był jedynym, albo pierwszym od bardzo dawna, który urodził się z taką wielką mocą, bodajże 10000. SSJ z kolei to kwestia odpowiedniego treningu, odrobiny talentu też, ale nie można nazwać go legendarnym, jeśli poziom ten trzyma 5 osób. Czegoś takiego jak LSSJ2 nie ma.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Skoro pewnym nie jest (chociaż ja twierdze, że jest) czy Brolly osiągnął LSSJ, to po jaką cholerę głowić się czy mógłby osiągnąć LSSJ2 ?
Zresztą czy widzieliśmy by Brolly osiągał coś prócz SSJ i LSSJ (kinówka bodajże 10) ? Nie, więc to tak jakbyśmy zadali sobie pytanie, czy Goku mógłby osiągnąć SSJ6 (no i oczywiście rozmyślanie nad tym jest tak bezsensowne jak lokata).

Edit:
nie m rzeczy nie możliwych
Fakt, od tysięcy lat człowiek marzy by latać samodzielnie, i przecież to robimy...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 19.09.2007, 18:26
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hmm..nie m rzeczy nie możliwych...więc powiem ze jet to możliwe ale sadze ze byłoby to bezsensu , jest jeden LSSJ i jest dobrze , bo inaczej to byłby przesyt....

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Brolly z pewnością moglby osiagnac kolejny poziom Super Saiyanina, ktorym jest SSJ 2. Gdyby duzo trenowal, to czemu nie ? Widac, ze jego poziom zwykly, jako SSJ, znacznie odbiega sila od zwyczajnego Saiyanina, ale nie znaczy tez, ze tylko na tyle stac tegoz wojownika !

Mysle, ze gdyby Brolly juz osiagnal ten poziom SSJ 2 - czy LSSJ 2, jego silaby bylaby nieznacznie wyzsza od Goku pod postacia SSJ3 w zaswiatach ( tam uzywal tego poziomu na 100 %, do tego go porownam).

Ciekawe, co by sie stalo, gdyby taki Brolly trenowal sobie w kapsulce o znacznie wiekszym przyciaganiu, niz np. na planecie Vegeta Poziom kolejny bylby na wyciagniecie ręki ...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido napisał(a):
Ciekawe, co by sie stalo, gdyby taki Brolly trenowal sobie w kapsulce o znacznie wiekszym przyciaganiu, niz np. na planecie Vegeta Poziom kolejny bylby na wyciagniecie ręki ...
Brolly to tak skonstruowana postać, że tylko rodzi się w wielką siłą, a późniejszy przyrost siły nie jest już taki wielki, więc raczej ogromnych postępów by nie poczynił.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Brolly to tak skonstruowana postać, że tylko rodzi się w wielką siłą, a późniejszy przyrost siły nie jest już taki wielki, więc raczej ogromnych postępów by nie poczynił.

Hehe i tu się mylisz grubo. Fakt - urodził się z siła nieprzecietna , jak na Saiyanina. Jego sila wyniosla w przeliczeniu na skautery Saiyanskie : 10 000. W wieku mlodzienczym, gdy Goku i reszta wparowali na planete, ktora Brolly niszczyl, jego sila juz wtedy byla przeogromna, znacznie silniejsza, niz SSJ. Brolly przechodzac w stadium L USSJ, nie stracil zbytnio na swej szybkosci, jak to ma w przypadku "zwyklych" Supersaiyanskich wojownikow, zaskakujac przy tym swoich rywali.

Tak wiec nie mozna absolutnie powiedziec, ze Brolly nie osiagnal zadnych wiekszych postepow. On byl istnym ewenementem wsrod wojownikow Saiyanskich. Nie cwiczac zbyt wiele, osiagnal to, co dla wielu wojownikow zamieszujacych planete Vegete, bylo tylko skrytym marzeniem ..
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Źle się wyraziłem miałem na myśli proporcjonalny przyrost sił. O ile Goku poprawi się dajmy na to 20x to Brolly 5x. A samo umieszczanie go w kapsule ze
zwiększonym ciążeniem nie miało by sensu, gdyby miał się rozwijać tak jak Goku

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Myślę, że kazdy Saiyanin ma inne tempo rozwoju fizycznego. Na przyklad Vegecie wolniej wchodizla sila, chociaz rownie ciezko, a moze i ciezej trenowal niz Goku.
Tak wiec, gdyby Brolly pastwil sie nad swoim organizmem do granic mozliwosci i potem zazywal fasolek senzu ( chociaz normalnie na to patrzac, jest niemozliwe ;p ), jego moc bylaby niezwyciezona
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido napisał(a):
Myślę, że kazdy Saiyanin ma inne tempo rozwoju fizycznego. Na przyklad Vegecie wolniej wchodizla sila, chociaz rownie ciezko, a moze i ciezej trenowal niz Goku.
Może dlatego, że się po prostu notorycznie przetrenowywał. Efekty takiego treningu są naprawdę mniejsze od oczekiwanych, choć w myśl fabuły Vegeta cierpiał po prostu na brak talentu.

Ishido napisał(a):
Tak wiec, gdyby Brolly pastwil sie nad swoim organizmem do granic mozliwosci i potem zazywal fasolek senzu ( chociaz normalnie na to patrzac, jest niemozliwe ;p ), jego moc bylaby niezwyciezona
A może LSSJ ma drugie dno? I tym dnem jest spowolniony przyrost siły?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Joe Weider napisał(a):
A może LSSJ ma drugie dno? I tym dnem jest spowolniony przyrost siły?
A może i jest to drugie dno... Może sila Broll'ego moze wzrastacw niewyobrazalnym tempie do pewnego momentu, pozniej juz wolniej i tak dalej, jak to jest z rozszerzaniem sie Wszechswiata |

Joe Weider napisał(a):
Może dlatego, że się po prostu notorycznie przetrenowywał. Efekty takiego treningu są naprawdę mniejsze od oczekiwanych, choć w myśl fabuły Vegeta cierpiał po prostu na brak talentu.
Goku z pewnoscia takze "przetrenowywal sie" , jednak nie tak czesto , jak Vegeta i dlatego osiagal takie efekty.. Jednak to nie ma nic wspolnego z Brollym
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Po pierwsze istnienie, lub też nieistnienie LSSJ jako poziomu mocy n9ie jest kwestia jednoznaczną.
Temat ten nie jest jednak mijscem, w którym nalezałoby toczyć dyskusje o istnieniu, lub nie, LSSJ jako poziomu mocy.

Po drugie legendarnhym poziome mocy jest SSJ- Super Saiya-jin.
Kwestionowanie tego faktu jest niedozreczne.

Kolejne stadia tej formy nie mają już wymiaru legendarnego. Są to bowiem poziomy mocy, które pzrekreaczaja granicę SSJ, a zatem wykraczają poz aznaną treśc legendy. Choć mieszczą sie w przedstawianych w treści mangi jej interpretyacjach. Aż do sagi Buu, SSJ2 nie wystepował pod ta nazwą, ale jako pzrekroczony poziom Super Saiyajina. To Goku, pzred pierwszym starciem z Buu, używa systemu numeracyjnego, aby wyjasnić demonowi i Babidiemu róznicę.W tym momenci po raz pierwszy widzimy SSJ3- pzrekroczony już raz pzrekroczony SSJ, ale nie raz przekroczony SSJ2.
I ot nie ejst róznieca tylko w nazwie, ale ma ona fundamentalne znaczenie dla akcji Buu sagi. Dlaczego? Gdyż dzięi temu, że SSJ3 ewoluuje nie z SSj2 lecz z SSj, można go osiągnąc bez opanowywania SSJ2, co widzimy na przykładzie Gotenksa.
SSJ2 i SSJ3 nie są zatem nowymi formami Super Saiyajina, co sugeruje autor tematu, ale poziomami stanowiącymi ewolucję tego zjawiska.

A co do samego LSSJ2.
Pomysł tak oryginalny, jak nietrafiony...
Tyle w kwestii komentarza...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
nie ma takiego poziomu dla mnie i w ogóle [ ort! ]
jezeli myslisze ze to mozliwe to chyba za duzo Dragon Ball AF sie naczytales

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Kolejny wymysł... Może LSSJ2 istnieje lub może nie.... To wszystko siedzi w głowie pana Toriyamy, jego się zapytaj.
Broly był legendarnym Sayianem to prawda, więc każdy jego poziom możemy nazwać legendarnym, a "legendarność" Broliego polegała na tym,że miał on dużooo większą siłę niż przeciętny saiyan dla porównania Son-Goku po urodzniu siła 2 jednostki, Broly 10 000 jednostek(chociaż nie należy wierzyć w te przeliczniki, bo wiele z nich jest nieprawdziwych lub nieprawidłowych), różnica jest więc kolosanlna.
Lecz temat w, którym rozważamy czy Broly jest LSSj czy nie jest gdzie indziej, więc tworzenie takich tematów jest pozbawione sensu i celu.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dla mnie LSSJ jest tylko jeden(Brolli).
I nikt innny nie może tego poziomu osiągnąć. Był najlepszy z SSJ.

Dla mnie LSSJ = SSJ3.
UZASADNIENIE
Ponieważ podczas walki Brollego z Gohanem Mystic ( poziom mystic jest poruwnywalny do SSJ3 ) a Brolly lepiej się bił od Gohana Mystic.
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Czyli nikt w ten poziom nie wierzy Ja napisałem ten temat z ciekawości czy jest szansa na LSSJ 2 a już mnie za fana AF bierzecie . A może LSSJ to naprawdę USSJ3 (nowy poziom)? Jest to jedna z popularniejszych wersji co do legendarności Brollka. Wtedy byłyby 3 poziomy USSJ i zapewne istniał by i 4 ale to już gdybanie...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Son-Gohaten napisał(a):
A może LSSJ to naprawdę USSJ3 (nowy poziom)?
USSJ jest jeden i i jest poziomem pośrednim między SSJ i SSJ2.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Masz trochę racji. USSJ to jeden poziom ale z dwoma odmianami.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dla mnie LSSJ = SSJ3.
UZASADNIENIE
Ponieważ podczas walki Brollego z Gohanem Mystic ( poziom mystic jest poruwnywalny do SSJ3 ) a Brolly lepiej się bił od Gohana Mystic.
A gdzie Ty widziałes walke Brollyego z Mistic Gohanem?
Mugena w to nie wliczaj...

A co do poziomu, na którym walczył Brolly, to nie ten temat.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » LSSJ2?!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook