Forum Dragon Ball Nao

» single X JAPAN (DOWNLOAD!!)

Strony:   1, 2
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
http://rapidshare.com/files/72201280/15._For ... _.rar.html (320kbps)

22 września, podczas konferencji prasowej, ogłoszono koniec X JAPAN. Dlatego niektórzy mogą się dziwić, nowy singiel po rozpadzie? Ano tak. Zespół szykował się do pożegnalnego koncertu w TOKYO DOME (The Last Live, 31.12.1997), a do tego pojawiło się trochę nowych pozycji na pożegnanie fanów. M. in. dwa live albumy, kompilacyjny "Ballad Collection" czy choćby omawiany singiel. Nazwa tytułowego utworu nie ma nic wspólnego z prawdziwymi remiksami. Tak naprawdę, jest to "Forever Love" w nowej aranżacji, gdzie hide i Pata grają na gitarach akustycznych. Jednym słowem, pięknie

Pozdrawiam

PS. "Longing" jako bootleg, więc nazwa mówi sama za siebie Jakość, hmm, gramofonowa XD (wersja live z 04.12.1995).

X JAPAN - Forever Love ~Last Mix~ [15th single, 18.12.1997]

Obraz

Track listing:
01. Forever Love (Last Mix) (muzyka: Yoshiki, słowa: Yoshiki)
02. Longing (Bootleg) (muzyka: Yoshiki, słowa: Yoshiki)

Members:
Drums & Piano: Yoshiki
Vocal: Toshi
Guitar: hide
Guitar: Pata
Bass: Heath

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
http://rapidshare.com/files/73596045/16._The ... _.rar.html (128kbps)

No i nadszedł ten moment, gdy wrzucam ostatni singiel X JAPAN, "The Last Song" (nazwa mówi sama za siebie, jest to ostatnia piosenka słynnego zespołu, skomponowana specjalnie dla fanów, jeden z pożegnalnych prezentów X). Co prawda, utwór pojawił się już wcześniej na kompilacyjnym "Ballad Collection" i został nawet wykonany na żywo (pierwszy i zarazem ostatni raz) podczas The Last Live, ale singiel zawiera prócz samego utworu kilka dodatków (m. in. spis dyskografii X JAPAN, jak i nagranie z wykonania "The Last Long" podczas wspomnianego przez mnie koncertu).
Dodam również, że na okładce widać obejmujących się Toshiego oraz Yoshikiego (wzruszający moment podczas wykonywania "Forever Love" na The Last Live).

Pozdrawiam

PS. Naturalnie, pojawiały reedycje singli; już 22.07.1998 ponownie ukazały się "SCARS" i "Forever Love". Niestety, wydanie ich było związane ze smutnym wydarzeniem, śmiercią gitarzysty prowadzącego X JAPAN - hide. Obie reedycje to tzw. "gold edition" (m. in. dlatego, że taki kolor miały płyty CD). "SCARS" wydano ponownie jako ostatnią kompozycję hide w X JAPAN (a także bardzo lubiany wśród fanów utwór), a "Forever Love" to po prostu ulubiona ballada Hideto.
Jeszcze jednej reedycji "Forever Love" doczekaliśmy się 11.07.2001. Tym razem była to tzw. special edition. Oprócz "Forever Love" w wersji standardowej, zawierała też 'acoustic version' (z albumu "DAHLIA"), wykonanie live (31.12.1996 w TOKYO DOME) jak i 'Last Mix'.

X JAPAN - The Last Song [16th single, 18.03.1998]

Obraz

Track listing:
01. The Last Song (muzyka: Yoshiki, słowa: Yoshiki)

Members:
Drums & Piano: Yoshiki
Vocal: Toshi
Guitar: hide
Guitar: Pata
Bass: Heath

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.771
Posty: 514
Skąd: Pluton
W końcu uzupełniam braki z X i zaraz pobiorę (najwyższy czas!) ostatniego singla. Heh, paradoksalnie na nim mi najbardziej zależało, a dopiero teraz go ściągam

Ale gadka, gadką pisze i loguję się tylko z jednego powodu!

Kamzo napisał(a):
X JAPAN - Forever Love ~Last Mix~ [15th single, 18.12.1997]
Jaaaaaaaał Cudowne ^__________^

Po Twoim 'zdziwieniu' że jeszcze tego nie mam, wiedziałam że będzie to coś pięknego, alem i tak kompletnie zauroczona
Hym, jak akustyczne wykonanie potrafi pozytywnie zaskoczyć (no ba! Ale jakie wykonanie - hidek i Pata to jakość sama w sobie )
"Powiem" jedno - Achhh..... ^___^

Tia,
Wywaliłam swój zachwyt więc mogę się pożegnać
(gramofonowa "...torigeta melody..." tez oczywiście doceniona )

Pozdrawiam
Serdecznie

X JAPAN FOREVER LOVE
(nie sądziłam, że można aż tak pokochać jakiś zespół^^)

ps. pardon, za 'fanowski typ' posta, normalnie takich samych westchnień nie piszę za często ^__^' - ale w tym przypadku to chyba uzasadnione

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wstyd się przyznać, ale szukałem tu i ówdzie i nie znalazłem

Nie widział ktoś z Was singla Longing ~Setsubou no Yoru~ w jakości od 192 kbps w górę?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No proszę, jakie panicz Gotenks ma wymagania

Proszę: http://www.badongo.com/file/3232428
Jeśli wierzyć osobie, które podała link, utwory są w formacie ogg (350kbps)

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » single X JAPAN (DOWNLOAD!!)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook