Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» PSNews problem

Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.079
Posty: 482
Skąd: Kraków
sluchajcie, jak zdazyliscie zauwazyc na db victory sa do wyboru 2 wersje strony. Wiec musza byc i 2 ps newsy ale nie wiemj jak zrobic te ps newsy tak zeby na kazdej byly te same newsy i te same komentarze za jednym razem. Inaczej musze pisac newsa pod dwoma roznymi adresami.
A zeby zrobic jednego psnewsa na 2 stronach to tlo newsa musialo by byc takie samo, a nie jest.
Wie ktos jak to mozna obejsc?
pomozcie prosze

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.061
Posty: 501
raczej proste, ale tu wymaga zastosowania skryptów, lecz tło do newsów chyba musi byc takie samo i jedno urlowe, wiec musisz to tak zastosować zeby pasowało do obydu kolorystyk ...

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.079
Posty: 482
Skąd: Kraków
no i w tym jest problem ze tla w obu layach sa rozne jak by byly takie same to nie ma problemu...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » PSNews problem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook