Forum Dragon Ball Nao

» Nowe odcinki

tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 28
Dni na forum: 6.071
Posty: 54
Na jetix w końcu są nowe odcinki Naruto cool no nie ale dziwne jest to,że Sakura ma zupełnie inny głos.

tynka-11
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.549
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hoho no w końcu [ ort! ] sie pojawily, juz prawie z rok leca te same Chyba do Egzaminu w Lesie ( Chuunin)..

O ktorej godzincie totuj leci?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.528
Posty: 885
lol Ishido nie wiedziałam że upadłeś aż tak nisko(bez urazy),ale ta wersja jest tak zrypana,że aż słabo się robi,Ty wielki kolekcjoner anime nie powinieneś sobie ściągnąć odcinki,ładne w japońskiej wersji?
Osobiście nie oglądam na Jetixie,nie rajcuje mnie takie...no ok nie dokończe by Gotenks się nie czepiał;p

Pozdrawiam.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.549
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tenshi napisał(a):
lol Ishido nie wiedziałam że upadłeś aż tak nisko

Czemu ? ;p Nie można obejrzeć polskiej wersji ot tak sobie hehe"" Jak przy kompie siedzi rodzenstwo, musze sie zadowolic taka wersja


Tenshi napisał(a):
Ty wielki kolekcjoner anime nie powinieneś sobie ściągnąć odcinki,ładne w japońskiej wersji?
Właściwie, to ja tylko takie pobieram :p Ale to jest offtop. Kit, odpisze , co mi tam Jednakze ta wersja Naruto jest lepza od polskich kinowek Dragon Balla- 12 i 13 czesci, wiec nie mozna tak narzekac. No , w sumie cenzura jest nawet wieksza niz w DB, heh. Przynajmniej mozna sie z tego posmiac, w anime, ja ki w mandze jestem na bierząco od dawna ^^
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.528
Posty: 885
Ishido napisał(a):
Czemu ? ;p Nie można obejrzeć polskiej wersji ot tak sobie hehe"" Jak przy kompie siedzi rodzenstwo, musze sie zadowolic taka wersja
A znasz słowa DVD i nagrywarka?...zapewne Ci pomoże (aha płyta też by się do tego przydała)

Ishido napisał(a):
Właściwie, to ja tylko takie pobieram :p
Nie zmienia faktu że je masz.

Ishido napisał(a):
Ale to jest offtop
Ja ten temat uważam za nie potrzebny spam i offtop.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.238
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Tenshi, wpierw się zapytaj czy kolegi DVD (o ile je ma) odtwarza napisy. Moje na przykład ma pod tym względem różne humory.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.549
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nie mam DVD, mam w kompie tylko DVD.

To Naruto w tv jest dobrym krokiem naprzod wg mnie, moze dzieki takim czmys rozwinie sie anime w Polsce bardziej.

Tenshi napisał(a):
A znasz słowa DVD i nagrywarka?...zapewne Ci pomoże (aha płyta też by się do tego przydała)
nie wiedzialem, ze plyta potrzebna ... eee.... peirwszy raz te slowa slysze..

Tenshi napisał(a):
Ja ten temat uważam za nie potrzebny spam i offtop.

Takze sie do niego przyczyniasz w tym temacie
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.528
Posty: 885
Ishido napisał(a):
To Naruto w tv jest dobrym krokiem naprzod wg mnie, moze dzieki takim czmys rozwinie sie anime w Polsce bardziej.
Czy idzie dobrym krokiem,to nie powiem,ale...musze powiedzieć że to co dziś zobaczyłam było dla mnie szokiem...otuż,znalazłam mange w empiku,w moim mieście!...shock;p

Ishido napisał(a):
nie wiedzialem, ze plyta potrzebna ... eee.... peirwszy raz te slowa slysze..
Człowiek uczy się przez całe życie kolego

Takze sie do niego przyczyniasz w tym temacie
Nie pomijając Ciebie co?...;p

Nie mam DVD, mam w kompie tylko DVD.
Współczuje

Ishido napisał(a):
Jak przy kompie siedzi rodzenstwo, musze sie zadowolic taka wersja
Eh znam ten ból;p...więc i tego Ci współczuje...

Ale żeby nie była to wypowiedz kompletnie nie na temat,to powiem że nie będe oglądać Naruto na Jetixie,ponieważ nie mam tego programuxD...co nie znaczy że nie widziałam go na tym kanale,eh katastrofa.Polacy to zawsze coś spartolą (i nie mówie tu tylko o cenzurze;p).
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.549
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No, jest też zła w tym rzecz. Gdyż pierwsza seria Naruto do odcinka 220 została przez Jetix zlicencjonowana, tak więc gdy ktoś posida te odicnki , posida je nielegalnie, no , ale kogo to obchodzi..

Tenshi napisał(a):
cytat:
Takze sie do niego przyczyniasz w tym temacie


Nie pomijając Ciebie co?...;p
Ten temat sie przyczynia do naszego offtopu.

W sumie byłbym bardzo zadowolony, gdyby Naruto na Jetixie było, takie, jak Dattebayo, czyli anime z napisami, ale to byłby chyba cud..
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.044
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Obrażasz mnie Tenshi, nie obchodzi mnie twoje zdanie na temat jakości polskiej wersji naruto, żyj w swoim pięknym świecie posiadania odcinków Naruto z neta i daj nacieszyć się tym osobom, które ich nie mają i oglądają w TV.

Nikt ci nie każe ich oglądać, ba na mój gust nie oglądając ich nie powinnaś nawet krytykować. To równo znacznie wiąże się z twą niewiedzą na temat polskiego duba(dobrze mówie, czy może to lektor, nigdy nie mogłem tego odróżnić ;p).

Ave: dobrze mówisz ^^

Tenshi napisał(a):
Ishido napisał(a):
To Naruto w tv jest dobrym krokiem naprzod wg mnie, moze dzieki takim czmys rozwinie sie anime w Polsce bardziej.
Czy idzie dobrym krokiem,to nie powiem,ale...
Idzie bardzo dobrym krokiem, mało stacji stara się wykupywać bardziej ambitne i obszerniejsze Anime bo w większości jest to drogie przedsięwzięcie. Uważam, że ładnie ze strony Jetixu, że wreszcie umożliwili oglądania nam dalszych odcinków. Tamta pierwsza odsłona to był beta test, sprawdzenie czy ludzie będą to oglądać, najwyraźniej oglądają.
Nie wykluczam, że w większości mogą to być młodsi widzowie, ale i tak to mnie nie obchodzi. Ważne jest dla mnie to, że mam możliwość obejrzenia Naruto.

To tyle.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Prawde mowiac Shiro rzeczywiscie dobrze gada

Tenshi napisał(a):
(i nie mówie tu tylko o cenzurze;p).
Obawiam sie, ze Jetix nie kupil Naruto od Japonczykow, ale od Zachodu, i to oni zajeli sie wszelka cenzura... Polacy tego nie praktykuja... Chociaz prawde mowiac nie wiem od kogo kupili, bo jak pytalem, nikt mi nie odpowiedzial.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Oczywiścvcie ja np cieszę się, że są odcinki Narucika w Polskiej TV a dla nie wiedzących leci o 19:00. No i bardzo to dziwne że Sakura ma inny głos no nie?,,,
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.549
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Sakura ma inny głos no nie?,,,
Mutacja

Dzięki za podanie godziny, z pewnością zobaczę, co się zmieniło, może mniej cenzury jest ^ ^, trochę przesadzili napoczątku z nią.

Ja myślę, że Naruto lepiej wyglądałby z lektorem ..
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.528
Posty: 885
Shiro napisał(a):
Obrażasz mnie Tenshi, nie obchodzi mnie twoje zdanie na temat jakości polskiej wersji naruto, żyj w swoim pięknym świecie posiadania odcinków Naruto z neta i daj nacieszyć się tym osobom, które ich nie mają i oglądają w TV.
Obrażam,o_O,uwierz mi nie miałam takiego zamiaru...czy Cię obchodzi moje zdanie,nie wnikam,wyraziłam je i tyle,a to czy Cię obchodzi ono czy nie,to już nie mój biznes.

Shiro napisał(a):
Nikt ci nie każe ich oglądać, ba na mój gust nie oglądając ich nie powinnaś nawet krytykować.
Wiem że nie każe i to jest najpiękniejsze,ale i wam nie każe ich nie oglądać,tylko mówie.Nie oglądam,ale oglądałam i niekture teksty po prostu [ ort! ] mnie dobijają,ale jakoś nie chce rozwijać bardziej tej kwesti.

Gotenkskun napisał(a):
Prawde mowiac Shiro rzeczywiscie dobrze gada
Dobrze,dobrze
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Oczywiście nie obrażam Was ale pomyślcie sobie jak Naruto oglądaja małe dziciaki ;p te co są w Poslkiej wersji to co Wy chcecie żeby krew się rozbryzgała po ekranie albo sceny dla doroślejszych? Lol wyobrażcie sobie po ludzku.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.528
Posty: 885
Wazon363 napisał(a):
Wy chcecie żeby krew się rozbryzgała po ekranie albo sceny dla doroślejszych?
Takiego czegoś w nie ocenzurowanej wersji nie ma,a jakbym coś takiego chciała zobaczyć to w tedy przeżuciłabym się na "Hellsinga" albo na "Devil May Cry"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.238
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Oczywiście nie obrażam Was ale pomyślcie sobie jak Naruto oglądaja małe dziciaki ;p te co są w Poslkiej wersji to co Wy chcecie żeby krew się rozbryzgała po ekranie albo sceny dla doroślejszych? Lol wyobrażcie sobie po ludzku.
I co z tego, że mamy cenzurę w Naruto skoro i tak w telewizji można obejrzeć o wiele lepsze scenki? Nie wspominając o teledyskach z gołymi panienkami...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
To Ty jesteś tzw surferem internetowym ja jakoś nigdy nie miałem skłonności do buszowania po necie dbnao i tyle ;p a co do Naruto fajnie jak by było f... lub coś w tym stylu
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Nowe odcinki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook