Forum Dragon Ball Nao

» Wybory 2007

Strony: 1, 2  

Na którą partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Na którą partię zagłosujesz w najbliższych wyborach?
Prawo i Sprawiedliwosć (PiS) 15,79% 3 15,79%
Platforma Obywatelska (PO) 68,42% 13 68,42%
Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD) 5,26% 1 5,26%
Liga Polskich Rodzin (LPR) 5,26% 1 5,26%
Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej (SRP) 0,00% 0 0,00%
Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL) 0,00% 0 0,00%
Unia Polityki Realnej (UPR) 5,26% 1 5,26%
Socjaldemokracja Polska (SDPL) 0,00% 0 0,00%
Prawica Rzeczypospolitej (PR) 0,00% 0 0,00%
Partia Demokratyczna (PD) 0,00% 0 0,00%
Polska Partia Pracy (PPP) 0,00% 0 0,00%
Unia Pracy (UP) 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 19
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Temat przeznaczony na dyskusje dotyczace zblizajacych sie wyborow, bo obecnie takowy bezposrednio do tego nawiazujacy nie istnieje.

Tutaj daje linka:
-> http://www.wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.html

Macie pytania i wskazuje Wam partie najbardziej zblizona do Waszych "pogladow".

Moje

Prawo i Sprawiedliwość - 83% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:
* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 68%
* Samoobrona RP - 53%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 48%
* Polska Partia Pracy - 43%
* Platforma Obywatelska - 38%
* Lewica i Demokraci - 23%

edit:
Dodalem ankiete

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 8 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 15.10.2007, 22:02
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Hoho, ciekawe;)

Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Polskie Stronnictwo Ludowe - 63% zbieżnych odpowiedzi
Samoobrona RP - 63% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Polska Partia Pracy - 57%
* Lewica i Demokraci - 53%
* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 53%
* Platforma Obywatelska - 53%
* Prawo i Sprawiedliwość - 48%
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 68% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Samoobrona RP - 63%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 57%
* Platforma Obywatelska - 57%
* Polska Partia Pracy - 53%
* Lewica i Demokraci - 53%
* Prawo i Sprawiedliwość - 43%

Hahaha? ... No nie no, od dziś lubię Giertycha:P.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 95% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Prawo i Sprawiedliwość - 55%
* Platforma Obywatelska - 55%
* Samoobrona RP - 45%
* Polska Partia Pracy - 35%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 30%
* Lewica i Demokraci - 25%

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Samoobrona RP - 65% zbieżnych odpowiedzi
Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 65% zbieżnych odpowiedzi

A dalej:
Polska Partia Pracy - 60%
Polskie Stronnictwo Ludowe - 55%
Lewica i Demokraci - 50%
Platforma Obywatelska - 45%
Prawo i Sprawiedliwość - 45%

Ciekawie, nie powiem...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wiecie co ... te pytanie mi typowo pod LPR podchodzą ... pytania o kościół, aborcje itp ... przecież wiadomo, że większość ludzi zagłosuje wedle sumienia, a to i tak pójdzie na słupek lpr ... stąd takie a nie inne wyniki...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Kosciol? Przeciez ciagle sie mowi o szanownym ojcu Rydzyku, ktory rzadzi Polska.
Aborcja? No bo bodajze tylko LPR chce zaostrzenia ustawy
Wiec gdzie widzisz problem?
Pytania jak kazde inne.

Widac, macie poglady bardzo bliskie pogladom Giertycha

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.111
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Polska Partia Pracy - 63% zbieżnych odpowiedzi



Samoobrona RP - 63% zbieżnych odpowiedzi


Pozostałe partie:

Polskie Stronnictwo Ludowe - 57%
Platforma Obywatelska - 57%
Lewica i Demokraci - 57%
Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 53%
Prawo i Sprawiedliwość - 23%

Trochę jestem zszokowany, no może nie ostatnią pozycją PIS'u

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Platforma Obywatelska - 70% zbieżnych odpowiedzi

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 70% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Lewica i Demokraci - 50%
* Prawo i Sprawiedliwość - 50%
* Samoobrona RP - 40%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 35%
* Polska Partia Pracy - 30%

Taa, myślałem, że będzie więcej w stronę PO, a mniej w PiS, ale ogółem, myślę, że jest ok.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Samoobrona RP - 73% zbieżnych odpowiedzi


Pozostałe partie:

Polska Partia Pracy - 68%
Polskie Stronnictwo Ludowe - 63%
Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 63%
Lewica i Demokraci - 53%
Prawo i Sprawiedliwość - 48%
Platforma Obywatelska - 43%




co za niespodzianka ^^

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.151
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Platforma Obywatelska - 68% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Lewica i Demokraci - 53%
* Polska Partia Pracy - 43%
* Samoobrona RP - 43%
* Prawo i Sprawiedliwość - 43%
* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 38%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 38%
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Platforma Obywatelska - 78% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Lewica i Demokraci - 68%
* Samoobrona RP - 63%
* Polska Partia Pracy - 53%
* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 53%
* Prawo i Sprawiedliwość - 43%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 43%

I na PO właśnie bym głosowała.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Platforma Obywatelska - 85% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:
Lewica i Demokraci - 65%
Polskie Stronnictwo Ludowe - 50%
Polska Partia Pracy - 45%
Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 45%
Samoobrona RP - 45%
Prawo i Sprawiedliwość - 35%

Czyli wszsytko się zgadza.

Choc w gruncie zreczy aktualnie na polskiej scenie politycznej nie maparti, z której programem i głoszonymi hasłami zgadzałbym sie w 100%, to, dość ogólnie rzecz ujmując, najbliżej mi do PO.
I zapewne na tę partie oddam swój głos, choćzastanawiam sie tez nad PSL.

Z cała pewnoście nie oddam glosu na jakąkolwiek partie ostatniej koalicji rządowej.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
A mówił już ktoś gdzie ten test można sobie wsadzić?

W rzyć

A jak ktoś nie wie, dlaczego, to, nabijając sobie kolejnego posta, odpowiem mu następnym razem.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Platforma Obywatelska - 68% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Lewica i Demokraci - 63%
* Polska Partia Pracy - 57%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 57%
* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 53%
* Samoobrona RP - 53%
* Prawo i Sprawiedliwość - 28%

Dokładnie tak,jak moje założenia.PO i LiD na czele,a PiS na końcu

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
I po wyborach.
Czas zatem na kilka słów podsumowania:)

Ostatnie dwa lata rządów koalicji PIS-LPR-Samobrona były w myśl premiera Kaczyńskiego najlepszymi latami w najnowszej historii Polski.
Jak się jednak okazało, obcena Polaków wygląda inaczej, a wynik wyborów daje tego najlepszy dowód.

Wynik wyborów to nie tyle zwycięstwo PO, co porażka PIS-u. Zwycięstwo największej partii opozycyjnej jest przede wszystkim klęską ekipy rządzącej.
Naturalnie niczego nie ujmuję pracy sztabu PO, który w czasie kampanii wykazał się wyobraźnią na tyle dużą, by poprawić sondażowe wyniki z 20-30% na 42%.
To także osobisty sukces lidera PO, który w debatach telewizyjnych zmiótł zarówno premiera Kaczynskiego jak i prezydenta Kwaśniewskiego.
Nie mniej jednak osobiście rozumiem wynik wyborów jako przede wszystkim klęskę PIS-u i jego programu. Jako surową, ale sprawiedliwą ocenę nas- Polaków dwóch lat rządów Prawa i Sprwiedliwości wraz z koalicjantami. Mnie to cieszy, bo może to oznaczać, że Polacy są jednak mądrzejsi, niż myślałem.
Nie chcę przez to powiedizeć, że wyborcy, któzy glosowali na PO, oddali swój głos jako głos przeciwko PIS-owi. Nie mniej jednak głos na PO był głosem pzreciw stylowi prowadzenia ogólnie pojętej polityki, który wybrała koalicja.
Głosy na PO mają jedak charakter miecza obosieczego. Dziś to PIS jest największą partią opozycyjną i z całą pewnością działalność poszczególnych posłów PIS-u będzie cechoawała wysoka aktywność.
I jeśli PO nie spełni pokładanych w niej nadziei, skończy tak samo jak SLD czy PIS.
Co poza zdecydowanym zwycięstwem PO napawa mnie radością? Ostateczny, na co liczę, upadek Samoobrony i LPR. Mam nadzieję, że wczorajsze wybory na dobre odsunęły od kręgów parlamentarnych nacjonalistów i populistów.
Cieszy bardzo wysoka frekwencja. Najwyższa od lat. Do urn poszło około 55% uprawnionych do glosowania. Oznacza to że Polakom przestało być wszystko jedno a także, że być może większość z nas uwierzyła w siłę swojego głosu. Że każdy głos jest ważny i w czasie wyborów mamy szansę i okazję wziąć losy kraju we włsasne ręce.

Nowej ekipie rządzącej należy życzyć powodzenia. Do zrobienia jest bowiem bardzo, bardzo dużo.
osobiście patrzę w przyszłość nieco bardziej optymistycznie. Ale co będzie, to się okaże.

pozdarwiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Osobiście głosowałem na PiS , ale wynik nie jest zły. Jak jakaś z tych dwóch partii miała wygrać to najlepiej zdecydowanie. Wydaje mi się że to nawet lepiej niż minimalne zwycięstwo PiS , gdyż PO w obecnej sytuacji do koalicji wystarczy PSL , a w każdym innym przypadku poza miażdżącym zwycięstwem PiS PO i tak wy się złączyło w LiDem . Tak więc głosowałem na PiS przeciw POLiDowi , ale wygląda na to że i tak do tego nie dojdzie. Jedno co mnie wkurza to Tusk , który nawet w dupę się trapie jak jak mu spece od marketingu kazali

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Jedno co mnie wkurza to Tusk , który nawet w dupę się trapie jak jak mu spece od marketingu kazali
Dlatego mnie wcale nie cieszy wygrana PO. Oni tylko o popularność dbają. Za parę miesięcy wszyscy będą zastanawiać się co za debile na nich głosowali xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dlatego mnie wcale nie cieszy wygrana PO. Oni tylko o popularność dbają. Za parę miesięcy wszyscy będą zastanawiać się co za debile na nich głosowali xD
Zabrzmiało tak, jakby innym partiom nie zależało na popularnośi i poparciu społeczeństwa. Bez tego nie ma wyników.
A umiejętne stosoanie technik opartych o socjologię i psychologię społeczną jest kluczem do budowania społecznego poparcia. Nie jesteśmy jeszcze społeczeństwem obywatelskiem, choć ostatnie wybory udowodniły, że zrobiliśmy krok w dobra stronę(wzrost frekwencji). Z tego faktu doskonale zdają sobie sprawę zarówno politycy jak i specjaliści od tworzenia wizerunku. Najlepszym przykłądem niech będzie Andzrej Lepper, który dzięki pomocy min. p. Tymochowicza, w ciagu kilku miesiecy z blokującego drogi rolnika urósł do rangi walczącego o prawa tych, za którymi nikt się nie wstawia trybuna ludowego. To, że zmarnował wykreowany obraz i sytworzony potencjał, to inna sprawa.
I w zwiazku z faktem, że o zwycięstwie w wyborach nie decyduje program, ale umiejętnie prowadzona kampania wyborcza- przykład zwycietswa PIS sprzed dwóch lat jest chyba nbajbardziej adekwatny, rola skutecznie budowanej popularności jest i będzie wysoka.
Gdyby o zwycięstwie decydował program, to PO nie miałoby szans na wygraną. Hasło "Polska zasługuje na cud gospodarczy" fajnie brzmi i pobudza wyobraźnie jak również buduje wyższą ocenę naszego narodu- zasługujemy na coś lepszego. Nośność społeczna jest duża. Szansa spełnienia- mała, bo w gospodarce cudów nie ma. Ale prawdziwa wymowa hasła dotarła do tych, do których dotrzeć miała. Polska zasługuje na coś lepszego, niż to, co zaoferowały rządy PIS- LPR- Samoobrony. A co zaoferowały, przedstawiała kampania wyborcza zarówno PO jak i LiD.
Największym sukcesem PO jest przekoanie większości głosujących Polaków, że Polska zasluguje na szansę, danie wielu ludziom nadziei na lepszą przyszłość. A zwycięstwa Tuska w obu debatach mogły tylko umocnic taki obraz, co potawrdzają sami politycy PIS-u(wczorajsza Gazeta Wyborcza)

Dlatego właśnie uważam, że zwycięstwo PO to przede wszystkim klęska PIS-u. Klęska stylu prowadzonej polityki, sromotna klęska kampanii wyborczej jak również osobista porażka premiera Kaczyńskiego i jego najbliższych współpracowników.

Jaki wpływ na naszą przyszłość będą miały wybory 2007, przyjdzie nam się dopiero przekonać. Ja jednak patrzę optymistycznie.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Sorry Dai , ale wydaje mi się że patrzysz na to trochę w naiwny sposób. Przekaz polska zasługuje na cód gospodarczy tak naprawdę gówno znaczy , ale ładnie brzmi. To co sprowadziło na PiS klęskę to to że mówili konkrety. A konkrety mają to do siebie że nie mogą się wszystkim podobać. Jak mówisz jak W. Olejniczak , to podobasz się każdemu , bo nikt nie wie o co ci do cholery chodzi. Jak mówisz jak Tusk , to też nie wiesz o co mu chodzi , a jak dorzucisz do tego slogany typu "zaufajcie mojej intuicji" , to już w ogóle jest zajebiście. Jeśli masz za sobą dodatkowo profesora robiącego za autorytet to wygrywasz wybory mimo że nie masz się absolutnie niczym pochwalić , bo patrząc na fakty to dotychczasowe jedyne dokonanie Tuska to życie za publiczne pieniądze , zamiast skromnej pensji nauczyciela. Ale nie chcę krakać bo życzę mu dobrze ( choć raczej trudno zaprzeczyć temu że do tej pory gówno zrobił) . Kolejna sprawa to to że właśnie Tusk wprowadził do polityki ton retoryki za który teraz oskarża Kaczora. To on zostawił go na pastwę Leppera i Giertycha , co było chyba największym kłamstwem od odejścia SLD od władzy , wieęc raczej jako obrońca prawdy nie jest zbyt wiarygodny. Poza tym w czasie kampanii to właśnie PiS wykonał krok w stronę PO z M. Płażyńskim który dostał pozwolenie na stworzenie własnego klubu. Tym niemniej nie wchodząc dalej w szczegóły skoro już siędopchał do władzy , * się dla kolesi od reklamy itp , to niech choć pokaże że było warto i nie wchodzi w sojusz z LiDem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Wybory 2007
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook