Forum Dragon Ball Nao

» Green Green

Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Nie widziałem jeszcze takiego anime tutaj więc :


Green Green to trzynasto odcinkowe anime oparte na japońskiej komputerowej grze erotycznej o tym samym tytule, tak więc jest adresowane do widzów pełnoletnich. Pomimo, że Green Green oparte jest na grze erotycznej prócz 13 odcinka nie ma tam scen erotycznych .

Akcja Green Green rozgrywa się w wiejskich terenach Japonii, w odizolowanej szkole dla chłopców Kanenone Gauken. Kanenone rozpoczyna rozmowy związane z połączeniem szkoły z placówką tylko dla dziewczyn z nadzieją, że powstanie szkoła koedukacyjna. Zdecydowano się na przeprowadzenie testu, który ma na celu sprawdzić, jak dziewczyny i chłopcy będą sobie razem radzić. Dziewczyny przyjeżdżają na kilkutygodniową próbę.
Baka Trio, które składa się z Bacchiego-gu, grubego zboczeńca, Ichiban-Boshiego, samozwańczego kobieciarza i Tenjina, który też jest niesamowicie podniecony przyjazdem dziewczyn, cały czas zawraca głowę i wprowadza w kłopoty głównego bohatera - Yusukego Takasaki.


to tyle

Anime to wraz z OAVem obejrzeć mozna na stronie www.kreskowki.fani.pl

dzięki Drakan , nie zauwazyłem i już poprawiłem swój błąd

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Filippo: 28.10.2007, 14:48
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Smigolx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Smigolx
Dni na forum: 5.992
Posty: 15
Nie powiedziałbym że Green Green jest "only for adult" !
Typowe ecchi, troche nagości więc jest !
Serial liczy 12 odcników plus specialny "erolution", który zalicza się do hentai . Osobiście zachęcam, obejrzeć można na greengreen.wbijam.pl i dowiedzieć się więcej informacji !

Oh Castitatis Lilium !
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
gringrin! Hahaha. Anime bekowe, zwłaszcza 3 przyjaciół głównego bohatera.
Tak, tak... wiele zabawnych scen. Troszkę golizny, by cieszyć oko nastolatków.
Anime samo w sobie jest bardzo dobre oraz rozłąka ukochanych. Seria skończyła się genialnie, jeżeli chodzi o to by zakończyć wszystko na jednej serii.
No ale nie mogę... cały czas jak pomyślę o tej trójce... Ehh... .
Anime warte obejrzenia!
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Green Green dla mnie dobre anime na poprawę humorku. W dodatku 12 odcinków, można szybko obejrzeć. Nie polecam komuś kto szuka anime z drugim dnem. W Green Green nie ma przenośni(fragmenty o miłości nie uważam za przenośnie).

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 16.04.2009, 15:13
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.737
Plusy: 1
Posty: 538
Jako wierny fan komedii, a do tego połączonych z golizną, nie jestem w stanie pominąć Green Green.
Anime obrazujące w przekomiczny sposób, „problemy” chłopców mieszkających w górskim internacie, gdzie dziewczyn brak. Jak już Cyceron wspomniał, trzech kolegów głównego bohatera jest po prostu zabójczych. Goście nałogowo pragnący zbliżenia z kobietami, którzy aby osiągnąć swój cel gotowi są udać się po wszelkie metody. Nie mówiąc już o czytaniu bredni z jakiegoś poradnika. Sytuacje, które wynikają z ich głupich i dość prostackich zachowań powalają. Nie da rady nie śmiać się z osób, które poświęcą wszystko (własną reputację, zdrowie, nawet się upokorzą) byleby tylko dotknąć dziewczyny.
Oprócz tej trójki, postacią/rzeczą, która bezsprzecznie wybija się w moim mniemaniu na pierwsze miejsce jest Togemura-san. Kaktus o specjalnych właściwościach. Wątki z nim związane wgniatają w ziemie.

Anime naprawdę godne uwagi, szczególnie podczas jakichś konwentów, czy luźnych imprezek, przy których w tle trochę humoru nie zaszkodzi.

Ps. OAV, w którym chłopaki zrobili lodowe posągi, też niezłe.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Bardzo fajne, rozrywkowe, ale wcale nieprzewidywalne (jak można by się spodziewać), humor dobry, nawet zakończenie w porządku.
Mogą mierzić wiecznie skaczące cycki, jak ktoś nie jest przyzwyczajony, ale to nic.

Ach, poza tym opening bardzo fajny
-> http://www.youtube.com/watch?v=VV64RzrNd9Q

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.829
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No cóż.
Green green mnie się bardzo podobało. Zabawne scenki, chłopaki(ech szczególnie Bacchi-Gu grubas jest nbr. zboczony z całej paczki) i jak podglądali często dziewczyny(za wyjątkiem Yosuke), Hikaru wydawał mi się być kretynem), czy np. Wakaba ze swoją Togemurą( i te ataki, np. Kopnięcie Togemury-chan ) Opening jest niezły, nie mam na co narzekać. Dziewczyny; Midori też lubiłam i agresywną Futabę(w sumie jej się nie ma co dziwić) w ogóle do żadnej nie mam nic a nic. Nie podobało mi się zakończenie. W sumie nie, nie mam nic do scen erotycznych w tamtym odcinku(czy w ogóle scen erotycznych gdziekolwiek).Grafika może i nie jest szczytem ale niezła.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Green Green
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook