Forum Dragon Ball Nao

» Wskrzeszenie Raditza

Strony:   1, 2
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Czemu uważasz Nappe za największego idiotę?

Co do tematu to chcę powiedzieć tyle, ze siła nie jest najważniejsza, a na pewno nie ważniejsza dla Son Goku niż więzi rodzinne. Oczywiści Radim to drań, więc go nie wskrzesili.

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Mateusz. napisał(a):
Czemu uważasz Nappe za największego idiotę?
Bo byl gora miesni pozbawiona mozgu. Zero samodzielnego pomyslunku.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A jakieś konkrety?

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Mateusz. napisał(a):
A jakieś konkrety?
Odcinki DBZ 21-29.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
bo radim to cienias slabeusz i niesadze zeby byl im wdzieczny za zwrot zycia zreszta do czego im radim/ ani niejest specjalnie silny ani niema pozadnej techniki moglby ich w kazdej chwili zdradzic a poza tym [ ort! ] nie wiem [ ort! ] czy zlych ludzi mozna wskrzeszac
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
clio napisał(a):
Odcinki DBZ 21-29.
Znam na pamięć ...

Obraz
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Nie szkoda wam czasu na pisanie w odgrzebanym temacie?

Mój osąd jest taki:
Raditz był jednak bratem Kakarotto, był najsłabszym Sayian, ale i tak silniejszym od Z-Teamu.
Moim zdaniem powinno się go wskrzesić zamiast utrzymywać w serii Vegetę.
Niby jest silniejszy, ale to jest tak, że Raditz ma tę samą krew co Son Goku, a więc wytrenowaliby go na silniejszego.
SSJ3 miał już na Normalu
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


gregor94 napisał(a):
Raditz był jednak bratem Kakarotto, był najsłabszym Sayian, ale i tak silniejszym od Z-Teamu.
Silniejszym na początku Z-sagi. W sadze Frizera już jego siła byłaby bezużyteczna, a w walce z Saiyanami chyba oczywistym jest po której stanąłby stronie...
gregor94 napisał(a):
Moim zdaniem powinno się go wskrzesić zamiast utrzymywać w serii Vegetę.
A nie uważasz, że ciekawszym i wtedy nie tak bardzo oklepanym motywem, który utrzymał wielu fanów przy tej serii jest właśnie rywalizacja Goku, silniejszego, ale wywodzącego się z plebsu i słabszego, ale księcia - Vegety?
gregor94 napisał(a):
Raditz ma tę samą krew co Son Goku, a więc wytrenowaliby go na silniejszego.
Nieprawda. Krew Goku nie była jakąś nadzwyczajną. W końcu jego ojciec prezentował jakiś poziom, ale bez przesady... I on i Vegeta mieli taką moc dzięki treningom. Goku po prostu miał talent, szczęście i trenował jak nikt inny. Raditz był słabszy od Vegety, a jego poziom mocy wiele by nie urósł, bo nie miał odpowiedniej motywacji, takiej jaką mieli Goku i Vegeta.
SSJ3 miał już na Normalu
...
pitek599 napisał(a):
nie wiem [ ort! ] czy zlych ludzi mozna wskrzeszac
Można. W końcu wskrzeszono parę złych osób w serii.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Ja tam wolę wkrzesić Bardocka, ale Raditza też lubie
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 28
Dni na forum: 4.378
Ostrzeżenia: 4
Posty: 133
Radim jako mega wojownik miałby włosy dłuższe i szersze niż on sam.
A dlaczego go nie wskrzesili?
To raczej oczywiste.
Życzenie tylko jedno mógł smok spełnić, a w drodze na ziemie byli Vegeta i Nappa.
Wskrzeszenie Radima byłoby więc zagładą całkowitą dla całej ziemi
Radim, Vegeta i Nappa zmiażdżyli by szatana serduszko, songokana, krilana i reszte drużyny Z, a songo nic nie mógłby zrobić i siedział by cały czas na planecie kaito i sie denerwował i wykrzywiał twarz.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Skoro Goku nie miał problemówz Nappą, to z Raditzem by sobie równie gładko poradził. Poza tym Vegeta, jak widziałeś, nie poważał zbytnio Nappy, więc słabszego Raditza zapewne też. Pozwoliłby na to, by mu Goku złamał kręgosłup, a potem zabił i na przebieg walki nie miałoby to wpływu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Al Ed Upek napisał(a):
Pozwoliłby na to, by mu Goku złamał kręgosłup
Poza fillerami, nie wiemy czy Saiyanie mają kości (Goku sie nie liczy, on był człowiekiem na początku)

florion11 napisał(a):
Radim jako mega wojownik miałby włosy dłuższe i szersze niż on sam.
A dlaczego go nie wskrzesili?
To raczej oczywiste.
Życzenie tylko jedno mógł smok spełnić, a w drodze na ziemie byli Vegeta i Nappa.
Wskrzeszenie Radima byłoby więc zagładą całkowitą dla całej ziemi
Radim, Vegeta i Nappa zmiażdżyli by szatana serduszko, songokana, krilana i reszte drużyny Z, a songo nic nie mógłby zrobić i siedział by cały czas na planecie kaito i sie denerwował i wykrzywiał twarz.
Um autor pyta o dobrym Raditzie, nie o złym Raditzie który mści sie na bracie

Raditz to JEST brat Kakarotto, jakim #$% cudem książe saiyan zmienił sie na stronę dobre a nie brat Goku, pozostaje zagadką (Hell, nawet Nappa byłby lepszy, jako dobry)

Dla fanów dobrego Raditza polecam ARDBZ tam Raditz ma godną rolę

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bartek: 15.11.2015, 17:22
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
BH Daimaouji napisał(a):
Poza fillerami, nie wiemy czy Saiyanie mają kości (Goku sie nie liczy, on był człowiekiem na początku)
C18 złamała Vegecie paznokcie...

BH Daimaouji napisał(a):
Raditz to JEST brat Kakarotto, jakim #$% cudem książe saiyan zmienił sie na stronę dobre a nie brat Goku, pozostaje zagadką (Hell, nawet Nappa byłby lepszy, jako dobry)
Może to, że Vegeta został z wojownikami "Z", bo nie mógł się pogodzić z tym, że Kakarotto, plebs, jest od niego silniejszy, więc starał się go prześcignąć. Z czasem obcowania z ziemianami stopniowo i subtelnie się zmieniał. Raditz nie miałby takiej motywacji, w końcu sam należał do tej niższej klasy saiyan.

Kathlar napisał(a):
Silniejszym na początku Z-sagi. W sadze Frizera już jego siła byłaby bezużyteczna, a w walce z Saiyanami chyba oczywistym jest po której stanąłby stronie...
Zenkai?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
RedPill napisał(a):
BH Daimaouji napisał(a):
Poza fillerami, nie wiemy czy Saiyanie mają kości (Goku sie nie liczy, on był człowiekiem na początku)
C18 złamała Vegecie paznokcie...

BH Daimaouji napisał(a):
Raditz to JEST brat Kakarotto, jakim #$% cudem książe saiyan zmienił sie na stronę dobre a nie brat Goku, pozostaje zagadką (Hell, nawet Nappa byłby lepszy, jako dobry)
Może to, że Vegeta został z wojownikami "Z", bo nie mógł się pogodzić z tym, że Kakarotto, plebs, jest od niego silniejszy, więc starał się go prześcignąć. Z czasem obcowania z ziemianami stopniowo i subtelnie się zmieniał. Raditz nie miałby takiej motywacji, w końcu sam należał do tej niższej klasy saiyan.
1.Nie, bo ręke i plecy
2.No ale Raditz JEST bratem Goku, Vegeta miał książecą dumę, był bardziej zły niż Raditz i Nappa razem wzięci, miał w dupę jego planetę i rodziców a mimo to sie zmienił. LOLWTF?

Skoro Goku nie miał problemówz Nappą, to z Raditzem by sobie równie gładko poradził.
Goku miał problemy z Raditzem, a Nappa był dla niego workiem treningowym

Raditz > Nappa

Power Levels are #$%
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Skoro Goku nie miał problemówz Nappą, to z Raditzem by sobie równie gładko poradził.
Goku miał problemy z Raditzem, a Nappa był dla niego workiem treningowym

Raditz > Nappa
To prawda, ale zapomniałeś o tym, że był roczny timeskip.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
No i? Robaki jadły jego wzłoki (sp) i był martwy, więc nie ma #$% żeby wrócił silniejszy
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Wolałabym wskrzeszenie Raditza od Freezy, gdyby Goku i Vegeta byli nieobecni, a Radzio dostał Power Up mógłby być dla reszty wyzwaniem, szczególnie, że Gohan osłabł. Jego wskrzeszenie byłoby pretekstem do przedstawienia kultury Saiyańskiej.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Wskrzeszenie Raditza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook