Forum Dragon Ball Nao

» [PC] Mugen 2005

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Mugen 2005 jest przełomową w tego typu grach o tematyce Dragon Ball'a na PC.. Po nieudanej wersji 3 nadszedł czas na jego następnika.. Choć Mugen 2 był bardzo ciekawą i rozbudowaną grą! Wiele wieczorów przy niej spędziłem.. No ale wróćmy do tematu.. Mugen 2005 dla mało inteligętnych i nie wiedzących co to jest (żart:P) jest nawalanką (bijatyką) bardzo zbliżoną do serii Mortal Kombat! Od razu po włączeniu ikony i odpaleniu gry oglądamy mały przerywnik filmowy:] Gdy wyskakuje nam menu do naszych uszów trafia przepiękna muzyka.. Zdziwieniem jest też zapewno że gra jest PL! Jako pierwszy z Mugenów! Włączamy zaraz któryś z trybów gry wybieramy postać ( na początek zalecam Goku Ssj2 lub Maijn Vegeta Ssj2) i przenośimy się na losowo wybieraną arene:] Tam zaczyna się walka.. Używamy do tego klawiszy kierunku.. oraz sześciu klawiszy losowo przez siebie wybranych:] Wiadomo że z jopadem gra się o niebo lepiej.. no ale cóż nie każdy posiada taki sprzęt! Podczas wykonywania kombosów słyszymy dźwięk i w tle pokazuje się obrazek z znnanej nam serii Dragon Ball! Muzyka w tle też jest bardzo miła i pasuje do każdej walki.. Napisze jeszcze coś na temat trybu Multiplayer.. niestety jest tylko tryb na jeden komputer( nie da rady grać przez Lan'a ani sieć.. no chyba że są odpowiednie do tego patche;) ale ja nie mam..) Włączając tryb Multiplayer mamy kilka możliwości.. tryb współpracy walka .. W walce walczymy z sobą! A w trybie współpracy walbczymy z dwoma losowo wybranymi przeciwnikami przez komputer! Naprawde można się załamać gdy trafiamy na dwóch Broyll y albo Gogete ssj4 z Vegoo ssj! A więc teraz ocena końcowa:
PLUSY!
grafika
muzyka
postacie!
Combosy!
MINUSY!
bez yoypada będzie ciężko!
brak multiplayer w sieci
tryb dla pojedynczego gracza strasznie szybko nudzi!
przesadzono z mocą postaci! ( np Perfekt Cell gorszy od GOKU normal)
Ocena Końcowa: 4+!
Miejmy nadzieje że Mugen 2006 poprawi wszystkie te błędy z którym stykliśmy się w 2005!
Pozdrawiam
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
ja tez ostro naparzam w mugena 05 wie ktos jak zrobic majin vegeta ssj2 ostateczna technike?? bo widzialem tylko jak komputer na mnie ja zastosowal. zarabista jest jak ktos wie to moglby sie podzielic swoja wiedza dzieki

-----

a poza tym swietne sa przemiany goku w ssj i ssj3 i ta fala uderzeniowa z teleportacja miodzio

-----

a,i jeszcze jedno, jak gram w arcade to mam tylko jedna walke da sie zrobic zeby bylo kilka po kolei

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
wie ktos jak zrobic majin vegeta ssj2 ostateczna technike?
Wszystkie ciosy postaci znajdziesz wchodząc w folder danej postaci.Jak juz będziesz w folderze postaci edytuj notatnikiem plik cmd.I tam jest spis wszystkich ciosów.

da sie zrobic zeby bylo kilka po kolei Question
Da się zrobic.Wchodzisz w select.def i na samym dole masz arcade.maxmatches.Pierwszą liczbę po "=" zmieniasz na taka liczbe jaka chcesz mieć ilośc walk.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
kurka,nie mam pliku cmd... cns jakies byly ale nic tam nie znalazlem a z arcade sobie poradzilem. Dzieki Brolli

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Może ktoś poda link do downoladu tej gry?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
A plik cmd musi być!A wygląda on tak:
aaaaa,to ten plik nie mialem przy nim zadnego rozszerzenia i dlatego ale nie ma tam kombinacji ciosow... przynajmniej nie widze... a wiesz jak robic ta ostateczna technike majin vegeta ssj2, Brolli??

----

albo jak ktos inny wie,to tez prosze aby sie podzielil swoja wiedza i z gory dzieki!

shiro: PROSZE UŻYWAĆ OPCJI EDIT!

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wielkie dzięki Brolli

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
aaaaa,juz sie dopatrzylem.bralem edit,ale przeliecialem szybko z gory na dol a to jest na samym poczatku dzieki

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
przynajmniej nie widze...
A to co?(Daje Ci tu 2 ataki Majin Vegety by Bardock które mog być tymi których szukasz)
;Resplendor Final
[Command]
name = "resplendor"
command = D, DF, F, y+z -to trzeba wcisnąc aby wykonać ten atak
time = 30

;Suicide
[Command]
name = "suicide"
command = D, DF, F, D, DF, F, c+z -to trzeba wcisnąc aby wykonać ten atak
time = 30


A teraz mała legenda:
D-Down-dół
U-Up-góra
F-Forward-Przód
B-Back-Tył

A co żeby dowiedzieć się co oznacza a,b,c,x,y,z wejdz w mugenie w konfiguracje przycisków i tam jest to napisane co masz do czego przyporządkowane.
Ja mam tak:
a - a
b - s
c - d
x - z
y - x
z - c

Wielkie dzięki Brolli
Nie ma za co
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
wiem wiem jzu sobie wszystko przepatrzylem zanim jeszcze tego posta zamiesciles ale nadal mi nie wychodzi ta ostateczna buuuuuu to moze byc ten suicide. a tego final flasha d,f,d,b,z tez nie umiem,bo nie chce mi wyjsc... dziad jeden,nie?? ale dziex brolli

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Son Goku SSJ2 pwnz hard

Podoba mi się nowy Brolli oraz Goku SSJ4(za ładowanie się ;p).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Oti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oti
Wiek: 32
Dni na forum: 6.480
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
ten nowy Goku SSJ4 jest z Final Bouta tak samo jak i Vego ale fajnie sie nimi gra
Kubota
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.409
Posty: 1
Mugen to fajna gierka miałem go kiedys i ciupałem w niego codziennie z kolegą
Gogeta22 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gogeta22
Dni na forum: 6.373
Posty: 5
Skąd: Białogard
Siemka mam pytanko jak wgrac postacie sciagniete do mugena 2005 bo wgrywam i cos mi ich nie wykrywa w grze
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Najpierw ściągasz postać, później jak jest spakowana to ją rozpakowujesz.Jak już rozpakowałeś musisz wrzucić folder z plikami postaci do folderu chars.Jak już to zrobisz to musisz otworzyć plik select.def znajdujący się w folderze data i tam wpisac nazwę folderu postaci i po tym napisać formułkę: ,random,ORDER=1;
Ma to wyglądać np. tak: Goku San,random,ORDER=1;

I to już wszystko teraz wystarczy zapisać ten plik i cieszyć sie nową postacią.Jak czegos nie rozumiesz lub masz z czyms nadal problem to pisz a spróbuje pomóc
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gogeta22 napisał(a):
Siemka mam pytanko jak wgrac postacie sciagniete do mugena 2005 bo wgrywam i cos mi ich nie wykrywa w grze
ięc odpowiem ci jak to zrobić w Mugen 2005 (jest lepszy o ponad 6 razy i otwiera więcej postaci)
Proste:
Więc wrzucasz postać do pliku ,,Chars" ,
później otwierasz plik ,,Data", w którym znajduje się plik ,,select" (otwieranie koniecznie notatnikiem)
znajdujesz coś takiego (pamiętaj że, masz inne nazwy postaci):
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
Goku, stages/kamisama-n.def, music=sound/batle4.mp3
Yamcha3SB3, stages/kamisama-n.def, music=sound/batle4.mp3
Tien, random, music=sound/revontuelt.mp3
Krillin, random, music=sound/revontuelt.mp3
Recoome, random, music=sound/revontuelt.mp3
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==

Teraz wklejasz nazwę swojej postaci (pamiętaj że nie zawsze nazywa się tak jak folder)

== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
Twoja postać, random (losowa), music=sound/wpisujesz nazwę utworu
Goku, stages/kamisama-n.def, music=sound/batle4.mp3
Yamcha3SB3, stages/kamisama-n.def, music=sound/batle4.mp3
Tien, random, music=sound/revontuelt.mp3
Krillin, random, music=sound/revontuelt.mp3
Recoome, random, music=sound/revontuelt.mp3
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
== blank. portrait area ==
po zrobieniu tego plik zapisujemy a postaci szukamy obok tych przy których ją zapisaliśmy.
Jeżeli masz jeszcze jakiś problem pisz



Ps. Zawsze mam taką kopię w komputerze bo już ponad 50 osób się mnie o to pytała

Edit:
propos gra ktoś może
Son Gokou by AZ" author ="SSJ4GOKU"
Ps. Wie ktoś może czy wyszła już oficjalna wersja Namek Vegety ?
Bo ta testowa ma za mało ciosów ...........
i jeszcze jedno pytanko wie ktoś może czy Roken wydał już uaktualnienie do Goku San'a ?
PS2. kurcze zapomniałbym ma ktoś może Cell'a by Bardock ?
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Z tego co wiem to jeszcze nie ma pełnej wersji Namek Vegety.

Co do Goku San'a to Rokoen jeszcze nie wydał z tego co wiem żadnego uaktualnienia.

A Bardock jeszcze nie wydał pełnej wersji Cella,ale najlepiej zobacz na jego stronie tzn. wpisz w google bardock revenge czy jakoś tak.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Brolli Ten rapid co podałeś nie bardzo śmiga, a do Megaupload mnie cenzor nie dopuści. Nie ma ktoś jakiegoś inego linka do M2k5
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [PC] Mugen 2005
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook