Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» [Pomoc] Serwy w cs1.6

ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.044
Posty: 283
Nie wiedziałem czy napisać to w "pomocy" czy w temacie o csie 1.6, ale postanowiłem napisać tutaj, jeśli coś nie tak, to proszę o przeniesienie posta.

Mam problem, ściągnąłem sobie cs 1.6, zainstalowałem, i tak się zastanawiam, czy z wewnętrznym IP da się stworzyć serwer, który będzie wyświetlany na liście wszystkich serwerów w zakładce "Internet"? A jeśli nie, to czy gdy stworze serwa w custom, to będzie go widać tylko w LAN, dla tych co mają ten Internet co ja? (mam Intelink). A jeśli również odpowiedź brzmi "nie", to czy osoby znające moje IP podłączą się do mojego serwa, którego na żadnej liście nie widać??

Dziękuję z góry, pozdro.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.044
Posty: 283
Proszę o usunięcie tematu i przepraszam za ten drugi post, ale nikt by tu nie zajrzał. Dziękuję

EDIT
THX Cyceron, myślałem, że już nikt nie napisze, ze wzg na to że dawno założyłem ten temat i już się dowiedziałem po tym czasie, ale dzięki!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 11.12.2007, 14:05
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jeżeli to jest sieciowy net to nie postawisz serwera globalnego, tylko LAN'owego.
Jeżeli osoby z LAN'u nie widzą go to powinni używać jakiegoś programu, wynajdującego serwery do gier np. The All Seeing Eye wpisać Twoje IP przy wyszukiwaniu i dodać sobie w ulubione. Potem tylko prawym i Connect/Połącz.
Wszystko powinno być dobrze. No i zawsze istnieje opcja Hamachi .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Serwy w cs1.6
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook