Forum Dragon Ball Nao

» Hamachi

Pitek001
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.979
Posty: 4
Siemka wszystkim! Jestem nowym użytkownikiem. Mam pytanie: Słyszałem że w wiele gry da się grać przez hamachi. Jak się gra przez hamachi, bo nie mam pojęcia. Proszę o dość dokładną instrukcję.
Pozdro.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Tworzysz sieć... potem inni się podłączają i jesteście połączeni, możecie grać przez LAN'a. Co tutaj opisywać? Pewnie nawet tego nie włączyłeś, a się pytasz...
Pitek001
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.979
Posty: 4
Wiem to że trzeba mieć program hamachi, podłączyłem się pod jedną sieć i teraz nie wiem jak przez LAN'a . Co zrobic? Włączyć gre w którą chce grać przez hamachi?
Pozdro
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Och, naturalnie, że nie musisz jej włączać. Jeśli tylko umiesz grać w grę bez jej uruchomienia, oczywiście.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Szarak napisał(a):
Och, naturalnie, że nie musisz jej włączać. Jeśli tylko umiesz grać w grę bez jej uruchomienia, oczywiście.
Hmm,jestem w 100% pewny,że bardzo mu to pomogło,wiesz?EUREKA!Jesteś boski,Szarak!Jak to dobrze,że chociaż Ty mu to powiedziałeś...Nie ma to jak rozwiązać skomplikowaną zagadkę...

Twoje podejście do nowych i jak widać młodych/niedoświadczonych uważam za chamskie i lekceważące.Ty za pierwszym razem też miałeś problem.Jesteś starszy,przypuszczam,że wiesz o co chodzi w Hamachi,to powinieneś pomóc i powiedzieć gościowi co i jak.Każdy się musi nauczyć,a jak prosi o pomoc to nabijanie się z tego uważam nie na miejscu.Są programy (np.GameSpy),które nie wymagają włączenia gry,gdyż włącza się sama jak klikamy START w tejże aplikacji.

Szarak: <ziew> coś jeszcze? Przepraszam. Nie będę ironizował. Zła ironia boli przez całe życie. A od pomocy nie jestem ja, tylko google. Ale podejrzewam że ten gość nawet nie próbował wpisać tego tam.

Pitek001 napisał(a):
Co zrobic? Włączyć gre w którą chce grać przez hamachi?
Najpierw najlepiej ustawić się ze znajomymi,którzy również chcą grać i mają Hamachi.Później spisujesz sobie nr IP jaki wyświetla Ci obok nicka kumpla,wchodzisz w grę i tam go wpisujesz w Host IP/Connect to IP bądz coś w tym stylu.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Hamachi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook