Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Grafika & FanArts from pbl

paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
A założę sobie własny temat z FanArtem

pierwsze moje "dzieło"- naruciak. Zobaczcie sobie, jak mi wyszedł.
http://paintball-pl.deviantart.com/art/Narut ... a-70160774

drugi Art do kolekcji- tym razem Son Goku SSJ:
http://paintball-pl.deviantart.com/art/Son-G ... l-74189677

Son Gohan, Saiyan Saga:
http://paintball-pl.deviantart.com/art/Son-G ... l-74189866

Naruto:
http://paintball-pl.deviantart.com/art/narut ... l-74189285

Jeszcze jeden i jeszcze raz... Kolejny skan.
Urządzenia wielofunkcyjne rządzą!
http://paintball-pl.deviantart.com/art/Narut ... y-74287550


EDIT:

Jak widać po długich miesiącach i dwóch dniach roboty udało mi się stworzyć samodzielnie własną sygnaturkę. Idąc za ciosem, postanowiłem zrobić kolejną, jako ulepszoną wersję obecnej. Wrzucam ją tutaj, w wysokiej rozdzielczości, żeby było widać:
http://img376.imageshack.us/img376/2268/sygnaturka21so8.jpg

oraz, dla porównania, obecną- również w wyższej rozdzielczości:
http://img395.imageshack.us/img395/7713/sygn ... ltasm3.jpg



ps.: w miarę możliwości proszę o ocenę 0- 10

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez paint: 19.09.2008, 22:08
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Muszę przyznać, że bardzo ładnie ci wyszedł Naruto Uzumaki, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to kurtka, trochę ci dziwnie wyszła(mogłeś jednak narysować z zapiętką), reszta jest w jak największym porządku(tak uważam).

9/10

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
0_0

O jaaaa...
<zbiera szczękę z podłogi i idzie leczyć wytrzeszcz>
Bardzo dobra praca, bardzo... Widać dbałość o kazdy najmniejszy detal, cień idealny, perfekcyjne wykończenie. Podoba mi się twarz Naruto, jest wyraźna. Proporcje wszędzie zachowane. Jedyny minus, który dostrzegam (choć to raczej osobiste odczucie) to brak w pełni oddanego dynamizmu. Jak można zauważyć scena w oryginale jest pewnie niezwykle ekspresywna, tutaj tego nie widać .Parę kresek naokoło i byłby zupełnie inny efekt, a tak 9,5/10. Bardzo wysoko.

P. S.
Spróbuj coś z siebie narysować, wtedy w pełni będziemy mogli ocenić Twoje zdolności.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Aż sie przeztraszyłem tego naruciaka ^^. Trochę mały ale zato zajefajny Oceniam na ...hmm...8,9/10

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Filippo napisał(a):
Trochę mały ale zato zajefajny
nie bardzo rozumiem.... Mały- znaczy się screen, czy że Naruciak gówniarz?

wystarczy klic na rysunek i się powiększy.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
O lol...Paint...Jestem pod wrażeniem!!To nad tym spędziłeś tyle czasu?Ale za to jaki efekt!!!Człowieku,ale masz pojęcie!Cienie doskonałe (a zwłaszcza ten w okolicy nosa i oczu),strój odwzorowany bardzo realistycznie,każde zgięcie,każda nierówność jest przedstawiona,wszelkie szczegóły bardzo wyraźne...Jestem bardzo mile zaskoczony!Nie sądziłem,że drzemie w Tobie taki potencjał
Super!Rysuj dalej i chwal się,bo naprawdę masz czym!
Ze spokojnym sumieniem daję 10/10.

PS.Chyba i ja zacznę znowu rysować,bo popadam w kompleksy...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Brawo Paint. To najlepszy art jaki widziałem na tym forum. Dawno nie widziałem tak udanej próby. Widać, że masz talent. Świetnie zachowane proporcje, świetne cieniowanie, palce może są zbyt kościste, ale to dopiero gdy się dokładnie przyjrzałem. Na koniec coś o twarzy- perfect. Podobnie jak Kamiru bez niczego daję 10/10.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Eee, no nie przesadzajcie

Rzeczywiscie bardzo ladne, ale w okolicach twarzy i tej kurtki cos nie tak... poza tym zle mu z oczu patrzy ;p

8,5/10

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031

bo się zarumienię!

Napiszę tylko tylko tyle- męczyłem się cały Boży weekend. A wyrazu ust to się normalnie SAM boję! Ten element zawsze wychodzi mi najgorzej- całą sobotę się mordowałem, dwie kartki A3 na same usta poszły! No bo jak tu wymodelować jedną cienką kreskę?! Pociągniesz za daleko i cały rysunek diabli biorą! A poprawić się już nie da, bo gumka zjada połowę twarzy....
Mówię wam- masakra! O trzeciej w nocy z niedzieli na poniedziałek skończyłem nanosić ostatnie poprawki.
Ale moment, kiedy wrzucałem podpis w prawym dolnym rogu.... bezcenne
Po prostu mój najlepszy art.

ps.:
Drakan napisał(a):
P. S.
Spróbuj coś z siebie narysować, wtedy w pełni będziemy mogli ocenić Twoje zdolności.
Właśnie nad czymś pracuję. Nie wiem jak wyjdzie i ile mi zajmie, ale jestem dobrej myśli
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
paintball_0 napisał(a):
Pociągniesz za daleko i cały rysunek diabli biorą! A poprawić się już nie da, bo gumka zjada połowę twarzy....
Gumkę można tak dobrać, że wytrzesz tylko to co jest istotne. Zainwestuj w dobry sprzęt, a większośc problemów zniknie .

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Te 3 zdjęcie Naruciaka wygląda, można by [ ort! ] rzec, jak wyjęte prosto z mangi Facet, Ty tego chyba skąds nie kalkowałeś? po prostu [ ort! ] wspaniale narysowane.

Nic, tylko dać maksymalną ilość punktów , tzn. 10 Widać ziomek, że talentu masz sporo, rysuj dalej i zamieszczaj swe prace. Jak tego nie przerysowałeś,oczywiście.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Goku- rzekłbym, że doskonały, ale jakby się tak bliżej przyjrzeć to lewa ręka jest trochę krótsza, a pięść trochę "nie taka" Ale rysunek świetny 9/10

Gohan- chciałbym być złośliwy i się do czegoś przyczepić, ale nic nie widzę 10/10

Naruto-tak jak Gohan, doskonały rysunek. Oczywiście 10/10

Potrafisz rysować, tyle powiem, jak na razie najlepsze arty na forum, są właśnie Twojego autorstwa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Joe Weider napisał(a):
a pięść trochę "nie taka"
Świetnie ją podsumowałeś, sam bym lepiej nie umiał Dokładnie taka mi wyszła. Czy może raczej "nie" wyszła...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.151
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
No, no trzeba przyznać, że masz fajne pracki. Jedyne czego im brakuje to: różnorodności walorowej. Za pomocą ołówka można uzyskać około tysiąca odcieni, można też pokombinować coś z kreską, żeby uzyskać złudzenie np. włosów. Ale to nie jest w charakterze Akiry, czy innych rysowników mang ;D

Ocena ogólna: 9/10
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Dobra nie będę się pieprzył słownie. Fajnie rysujesz.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Grafika & FanArts from pbl
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook