Forum Dragon Ball Nao

» Oozaru i poziomy SSJ

Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.118
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Witam, zalozylem ten temat, poniewaz chcialbym poznac Wasze zdanie co do tego, czy mozna byloby osiagnac stan Oozaru podczas przemiany w SSJ,SSJ2,SSJ3...? Ja mysle, ze daloby sie, lecz gdy Vegeta lub Goku uzyskali poziom SSJ zaden z tych wojownikow nie posiadal juz ogona...Sily np. Goku SSJ3 Oozaru chyba nie sposob sobie wyobrazic...Wedlug mnie bylaby jego sila mogla by sie rownac z moca Gogety SSJ4, ale to nie o tym mowa . Wiec jak Wam sie wydaje ? Czy takowy poziom daloby sie osiagnac ? Czy tez raczej nie ? CZekam na wasze opinie

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
W DBGT jest cos w tym stylu - Ozaru o zlotej siersci, znacznie silniejsza od normalnej. Co prawda, gdy Goku sie w nia przemienial, nie byl w stanie SSJ, ale mysle, ze to o cos takiego w tym moglo chodzic.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.118
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Warto zauwazyc, iz Goku wtedy nie byl w formie SSJ...ciekawe czy gdyby zamienil sie w SSJ3 i wtedy by popatrzyl w ksiezyc czy by sie zamienil i czy Oozaru byloby silniejsze od Golden Oozaru Goku ;p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.976
Posty: 29
Z pewnego zródła wiem że Golden Ozaru osiąga się po zapatrzeniu w swoją ojczystą planete, wtedy energia rośnie 20 krotnie i wg mnie nie było by różnicy zamieniając się w ozaru z poziomu SSJ3
Pozdro.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Z jakich zródeł Napper? Mi się wydaje, że sensu za bardzo Goku nie miał, aby zmieniać się w poziom SSJ a pózniej w Oozaru bo siła Gold Oozaru jest wielka
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.976
Posty: 29
Freez napisał(a):
Z jakich zródeł Napper? Mi się wydaje, że sensu za bardzo Goku nie miał, aby zmieniać się w poziom SSJ a pózniej w Oozaru bo siła Gold Oozaru jest wielka
Zle się zrozumielismy, nie powiedziałem nic że goku miałby zamieniac się ssj, wyjasnilem tylko dlaczego zamienił sie w Golden Ozaru a nie w zwyklego Ozaru, oraz że nieważne jest czy metamorfoze zaczął by z zwyklego sj czy z ssj3 moc oraz wygląd golden ozaru najprawdopodobniej w ogóle [ ort! ] by się nie zmienila.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Oozaru i poziomy SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook