Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Generał Ginyu - z ciała Goku do Vegety

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zastanawia mnie jedna rzecz po co jak był w ciele Goku chciał jeszcze ciało Vegety pewnie uznał, że Vegeta jest silniejszy od Goku :p jego detektor się pomylił, a co by było gdyby został w ciele Goku ?
To zapytanie kieruje do Was
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.172
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Chciał się zamienić bo ciało Goku było już bardzo poturbowane i pewnie lada chwila by zginął . A Jakby wziął ciało Vegety miałby jeszcze jedną szansę by wygrać walkę z Krilanem i Gohanem . Gdyby przegrał z ciałem Vegety pewnie wykorzystałby jeszcze jakieś inne ciało i ostatecznie by wyszło że by wygrał . Przynajmniej taka jest moja teoria.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.994
Posty: 29
Ciało Goku było już troche poturbowane i Vegeta mógł by je zniszczyć dlatego chciał on mieć ciało Vegety a Vegeta w ciele Goku był by za to dużo słabszy.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.178
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Goku był ranny a Vegeta by sobie z nim poradził bez problemu noi jeszcze byli Krilan i Son Gohan. A Vegeta był chyba lepszy od Goku.
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.997
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Ciało Goku było zbyt osłabione , żeby stanąć do walki z innymi wojownikami. Gdyby generał Gynuu przejął ciało księcia Sayia-jinów , miałby więcej możliwości. Przez to swoje kombinowanie ze zmianami ciał Generał skończył w ciele żaby

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Generał Ginyu - z ciała Goku do Vegety
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook