Forum Dragon Ball Nao

» Sprawa księżyca

stefandb
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.985
Posty: 3
hi!
mam takie pytanie, o ile pamietam na pierwszym turnieju sztuk walki, songo zamienil sie w malpe, a genialny zolw zniszczyl ksiezyc. na poczatku dbz songohan zaminil sie w malpe patrzac na ksiezyc i moje pytanie, skad wzial sie ten ksiezyc? stworzyl sie ponownie sam ?
pozdro
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ojejejej...

Stworzyl go na nowo Kami-sama - Wszechmogacy Ziemi, o czym niejako mowi Goku w mandze podczas lub nieco przed TB 23 (nie wiem jak to wyglada w naszej wersji anime). I z tego wlasnie powodu, ze ksiezyc zostal przywrocony, urwal Goku ogon, by sie w Ozaru znowu nie zamienial.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
stefandb
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.985
Posty: 3
dzieki za wyjasnienie, mangii posiadam lecz nie czytalem, a jesli chodzi o odcinki z tv to albo przeoczylem ten moment, albo po prostu [ ort! ] tego nie bylo
pozdro
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
No nie wiem, jak dobrze pamiętam to w Anime było tak, że Gohan zmienił się w małpę dzięki hologramowi księżyca, którego wytworzył dziwnym trafem znajdujący się niemal całkowicie zniszczony statek Goku(jak przybył będąc berbeciem na Ziemię). Piccolo próbował zniszczyć księżyc, ale nie mógł, dopiero potem zauważył, że kapsuła tworzy hologram i po prostu ją zdmuchnął.

Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. ^^' Wydaje mi się, że tak było w Anime.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. ^^' Wydaje mi się, że tak było w Anime.
Tak, bylo tak w anime. Ale byl rowniez moment pare odcinkow wczesniej, gdy Gohan i Piccolo zauwazaja ksiezyc, po czym ten pierwszy zamienia sie w Ozaru, a drugi rozwala owe cialo niebieskie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Sprawa księżyca
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook