Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Mugen 2005 - jak się co robi

pawlakko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
pawlakko
Wiek: 29
Dni na forum: 6.012
Posty: 10
Cześc jeśli chodzi o Dragon Ball Mugen 2005 to mozecie tu zamieszczac co o nim wiecie.Np. Jak się robi super ciosy albo kombo.Ja powiem wam tyle,że np robicie goku (zwykły) to naciskacie ostatni kop i pierwsza piach przemienia sie w 2 a potem pierwsza piącha i ostatnia i tak mamy ssj 3! Albo robimy tak do na dół do tylu do przodu i jakiś guzik i tak wszystkimi prawie wychodzi xD umiem prawie wszystkie ciosy nie wiem jak np vegetą (majn) robi sie wybuch okis powiedziałem co wiedziałem narqa (mozna pisac do mnie na tej stronce na moj profill P narqa ) DRAGON BALL RULES
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.046
Posty: 283
Ymmm po pierwsze to temat Problemy z grami, a ja nie widzę żebyś miał jakiś problem, chyba że chodzi ci tylko o to "jak np vegetą (majn) robi sie wybuch", a po drugie, to źle napisałeś ostatnie "zdanie". Co to ma znaczyć? Zasady Dragon Ball? Powinno być RULEZ. Tyle ode mnie, pozdro
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
RemaZ napisał(a):
a po drugie, to źle napisałeś ostatnie "zdanie". Co to ma znaczyć? Zasady Dragon Ball? Powinno być RULEZ. Tyle ode mnie, pozdro
Kolega napisał ostatnie zdanie poprawnie. "Z" jest to mutacja języka, mlodziezowa pisownia. A "rule" po angielsku oznacza "rządzić". Wpierw polecam zapoznać się z zasadami gramatyki, dopiero póżniej dawac rady .

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.046
Posty: 283
To otwórz słownik i przeczytaj, "że rules" znaczy "zasady"

Co do Mugena, ja w 2005 nie grałem, ale gram w 2007, podobno w 05 jest więcej postaci, ale w 07 też nie brakuje. Poza tym grafika jest dobra jak na PeCetowca DB, jedna z lepszych, nie licząc modów do Quake'a i Half Life'a. Kombosy pewnie w obu wersjach 2005 i 2007 robi się bardzo podobnie, wystarczy troszkę posiedzieć i postukać w klawisze, a opanuje się większość kombosów. Pozdro
EDIT
Nie obrażaj mnie Drakan, tak mnie nauczono, że rządzić jest rulez, jeśli tego nie rozumiesz to twój problem bo mi to zwisa.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 28.11.2007, 17:33
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
RemaZ napisał(a):
To otwórz słownik i przeczytaj, "że rules" znaczy "zasady"
Owszem. Ale i też jest to 3 os. l. p. czasu Present Simple i znaczy "rządzi" (konstrukcja: podmiot + czasownik + -s + reszta zdania). Połowiczną wiedzą nigdy lepiej się nie okazywać...

Edit:
Nigdzie nie ma tu obrazy Twojej osoby. Możesz zawsze się upewnić pytając swojego nauczyciela od angielskiego. Zmienianie "s" na "z" to angielska mutacja młodzieżowa, tak jak w polskim głoski "sz" na "sh". W tym przypadku dyskutujesz z ewidentnym faktem, nie opinią.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Vegeta94 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.982
Posty: 1
Skąd: mam wiedzieć??
Ja znam kombo do większości postaci i przemiany też troszki znam
Pisać PW or GG
pawlakko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
pawlakko
Wiek: 29
Dni na forum: 6.012
Posty: 10
ekhem mi tu chodzi o dragonball a nie jak sie pisze rulez czy rules
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.046
Posty: 283
Spoko już wyjaśniliśmy sobie z Drakanem
pawlakko napisał(a):
nie wiem jak np vegetą (majn) robi sie wybuch
W 05 nie grałem, tylko w 07, ale spróbuj jakimiś dwoma klawiszami, bez strzałek, dwa na raz. Tak przynajmniej się robiło w 07 .
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.034
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Ja umiem zmienić się w gogete ssj4 i ***** big bang kamehameha attack,wszystko leci na shot a co do tego rules"Z" XD
to ja pisze i tak i tak,jak się npisze a na polski nawet to nie istnieje

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja umniem wszystkie ciosy DB05 i DB07, hahaha....
Co do wybuchu wciśnij c i z jednocześnie i strzałkę w dół i do pszodu dwa razy ale szybk....

TYlko popatsz na ustawienia klawiszy bo np: u mnie c to s... wiesz chyba o co mi chodzi...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Mugen 2005 - jak się co robi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook