Forum Dragon Ball Nao

» Szybcy i wściekli: Tokio Drift / Fast & Furious: Tokyo Drift (2006)

Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Po wymęczeniu przeszukarki która nie znalazła tematu o tym filmie , postanowiłem go założyć , a to za sprawą zę wczoraj właśnie go sobie obejrzałem . Wcześniej ogladałem trochę u kumpla i mnie w ogóle [ ort! ] nie wciągnęło , ale gdy teraz załączyłem sobie na swoim sprzęcie i zacząłem oglądać po prostu [ ort! ] zauroczyłem się tym filmem . Na początku urzekła mnie muzyka która przez cały film trzymała doskonały poziom , w następnej kolejnośći moją uwage przykuły samochodziki , a dopiero na końcu , co jes dziwne , piękne japonki . Fabuła mimo że była dość prosta to również ciekawa , takie ładne połączenie pięknych samochodów , cudownych japonek i mafii . Ocenę wystawiam : 9/10 . Jezeli ogladaliście ten film to tutaj możecie się wypowiedzieć

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja obejrzałem go już dawno, toteż pewne wątki mi zostały w pamięci np. zabicie kumpls gł. bohatera bodajże jakiś gang miał z nim porachunki jednak wrócę do poprzedniego postu Fillipo masz rację muzyka zasługuje tu na nr 1, nie wspomniałeś o efektach specjalnych, których w tym filmie jest bardzo dużo nr 2 są tu właśnie będzie odwrotnie jak u Fillipo a dopiero pozniej sanochody pglądając ten film czuje się jakoś fajny klimat palenia gumy i Nitro
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Freez napisał(a):
Ja obejrzałem go już dawno, toteż pewne wątki mi zostały w pamięci np. zabicie kumpls gł. bohatera bodajże jakiś gang miał z nim porachunki
Daje sprostowanie zeby nie było :

Był typek Takashi, który miał wujka , który był szefem Yakuzy , główny bohater zadarł z nim [ z Takashim ] bo spodobała mu się jego dziewczyna . Okazało się ze wspólnik Takashiego , Han , od jakiegoś czasu go oszukuje , więc ten postanowił go zabić . Wtedy Han i główny bohater uciekali przed Takashim . Han uciekł mu ale na skrzyżowaniu miał wypadek samochodowy i jego samochód dachował , po czym jego auto ,i on w środku, wybuchło . Tylko to chciałem wyjasnić , dziękuję za uwagę .

* napisałem główny bohater bo jego imie było rzadko wspominane i zapomniałem jak się nazywał

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Tokyo Drift'a oglądałem, jak z resztą poprzednie części i był to najgorszy film serii. O ile pierwsza część była dla mnie czymś nowym, tak TD wydał się odcinaniem kuponów po pierwowzorze
Ponadto pomysł gnojka z Ameryki, który pokonuje Yakuzę ścigając się po ulicach podoba mi się tak, jak filmy na podstawie amerykańskich seriali o nastolatkach....
I ten fragment, jak się przed tym bossem Yakuzy tak kozaczy- sama końcówka, jak wygrał wyścig. Ja bym na miejscu tego dziadka zabił gnoja...

Efekty nie powiem- efektowne. Sceny wyścigów, piękne samochody i szybkie dziewczyny
No i Diesel na końcu przyjeżdża na wyścig- jedyna udana scena w całym filmie!

Podsumowując- kicha straszna, zważywszy na fakt, że wiązałem z filmem spore nadzieje. Liczyłem na takiego NFS:U the movie... ...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jak już wymieniacie kolejność co wam sie podobało to nie będę gorszy. U mnie to oczywiście muzyka (Dj Screz - Teriyaki Boyz - Tokio Drift (Remix) - ładna nuta), miejsce drugie to śliczne japonki, wyścig na początku filmu, samochody, a ten cały drift ( W NFSU 2 to jeden z moich ulubionych wyścigów) na końcu (dobry był moment jak w górach z ta babeczką jechał w łańcuchu za innymi - świetnie to wyglądało).

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.045
Posty: 283
Jak dla mnie to najgorsza ze wszystkich trzech części tego filmu. Głównie chodzi mi o akcję- jest słaba, praktycznie nic się nie dzieje, oprócz kilku momentów. A i jeszcze coś. Kompletnie zrypali to, że Shawn ma tam niby 17 lat, bo jest niepełnoletni, a wygląda na 24 lata! Moja ocenka to by byłaaaaa... 5/10.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Szybcy i wściekli: Tokio Drift / Fast & Furious: Tokyo Drift (2006)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook