Forum Dragon Ball Nao

» A jeżeli nadszedł już Twój czas ...

Strony:   1, 2
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Freez napisał(a):
Teraz to ja mam misję na forum pomagać nowym " odeprzeć Wasze pierwsze wrażenie" aby mógł znależć się szybciej na DBNao
Nie wydaję mi się, że ci dłużej tu przebywający są na tyle wredni by męczyć zawsze i każdego nowego, oni raczej wyszukują tej jednej owieczki w stadzie.

Poza tym nie są tacy straszni, od proste hobby forumowe. Ty również prędzej czy później będziesz w to się bawił, o ile dotrwasz.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Racja, ale pomóc nie zaszkodzi po prostu chodzi mi o interpretacje Waszego przywitania, aby nowa osoba szybko zrozumiała jakie na tym forum obowiązują zasady A kto wie może za niedługi czas ja przestanę być "kotem"...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja byłem kiedyś kotem od dostawania ostów ;p Troche sie denerwowalem, ale przyjalem zasady tu obowiazujace ;p

Chociaz takie niewinne klotnie tez sa fajne, przeciez my sie nie wyzywamy, tylko docinamy sobie czasami zlosliwie ;p Riposta na riposte ^ ^"
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Heh ja tam wciąż jestem raczej "ten nowy" ale miło tu na forum z wami ludziska, a że czasami się jeden z drugim nie zgadza to tak już musi być i to chyba dobrze (np. ja i Drakan w jednej kwestii pozdro Drakan).
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.235
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
po co tyle piszecie ? jak dobrze zrozumiałam ten temat jest po to , aby poinformować innych o odejściu z DBNao... może źle zrozumiałam

Do Freeza : jak chcesz obejść to odchodż , jak nie to nie .

ojej , przepraszam nie zauważyłam , musiałam przeoczyć kilka postów. Jeszcze raz przepraszam

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Sprite18: 30.11.2007, 14:10
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Do Sprite18: Zrozumiałem pewne kwestie ten temat był po to abyście się wypowiedzieli na ten temat a jeżeli masz się tak bulwersować to nie odbiegaj od tematu trzeba było wcześniej przeczytać posty że, nie odchodzę od DBNao nawet podałem powody
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Spoko Freez nie przejmuj się wszystko będzię dobrze...
Ja jak przyszedłem do Forum nawet posta nie umniałem napisać hehe. Avensus mnie nauczył pisać posty... smieszne ale prawdziwe...
Zostań będzie dobrze.... he he he. Ja nie mam zamiaru odchodzić z forum bo jest Fajne...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nom racja nauczono mnie tutaj, że nie można być językową ślamazarą i trzeba odparowywać ataki Olda i innych, wiele osób jest jednajk bardzo miłych i pomocnych, na wiele tematów można porozmawiać, ponieważ wiele osób ma ten sam wiek, i to co nas zwęża to zainteresowanie Dragon Ball'em wspólne pogaduszki o głupotach, jedyne co mnie wkurza, to zaczepki Olda i nie raz w SB zachowujeicie się jak dzieci pomińmy to jednak nie raz miałem chwile śmiechu nawet nie raz złośći, do dziś jednak nie wiem co oznacza termin "lama"
Nie będę jednak Was na razie [ ort! ] opuszczał i te głupie docinki typu "Wyloguj się" Może to wina SM, ponieważ mało ingeruje w dyskusyjki w SB czasami wydaje mi się, że nie macie wielu wad, ale nie raz zachowujecie się gorzej od tych, którym chcecie dogryzc. Z tego też warto się pośmiać xD
Dlatego zamierzam, jeszcze trochę z all tu pobyć xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Bardzo miło jest czytać wasze przepełnione melancholią rodem z telenowel brazylijskich wypowiedzi, ale przypominam jaki jest cel tego tematu i powiem raz ... nie spamujcie więcej.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » A jeżeli nadszedł już Twój czas ...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook