Forum Dragon Ball Nao

» Czy powinien być poziom SSJ 10?

Goku lssj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku lssj
Dni na forum: 5.967
Posty: 4
Moim zdaniem powinien być poziom ssj 10 wtedy byłby w dragon ball gt mógby go zrobić Goku i Vegeta. Opis postać:robi się wysoki jak gigant slug włosy ma jak ssj3 tylko że są większe.Nowe ataki Vegeta two big bang atak podobne do final flash tylko że ręce są bardziej oddalone od siebie z rąk widać będzie się kule big bang atak.Goku będzie miał atak jak sprilint bomb tylko większy.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Moim zdaniem takie poziomy to kompletny bezsens. Po co "ulepszać" coś co już jest bardzo dobre? SSJ 4 w zupełności wystarczy, a pomyśl. Jeżeli miałby być SSJ 10 to musiałby być też SSJ 9, 8..., 5 i jakby to wyglądało, wymyśl tyle poziomów żeby każdy się jakoś różnił i zaskakiwał i do tego wpleć to w fabułę, żeby nie było że zawsze nadejdzie moment, iż Goku się wkurzy i zmieni formę na wyższą. Totalna głupota moim zdaniem, bo to by było banalne, monotonne i przede wszystkim nudne. Tak ja przynajmniej uważam. Pozdro i witam na forum (na którym sam nie jestem zbyt długo ).

EDIT
Hehe, to z tą krową to jakaś insynuacja? , po to forum, żeby wyrażać swoje poglądy

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 26.11.2007, 18:54
Goku lssj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku lssj
Dni na forum: 5.967
Posty: 4
przekonałeś mnie-tylko krowa nie zmienia zdania
pozdrawiam
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ale [wycięto].
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Len: 27.11.2007, 14:51
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
10 poziomów śmieszne...

Koleś po co i na co. Spokojnie wystarcza4 ewentualnie może jeszze 5 ale10. Jak to było by można zapamięć. Śmiesznyjesteś koleś.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Co jest, większego spamu w życiu nie widziałem.. w ogóle [ ort! ] temat bez sensu . SSJ 10? Żarty jakies, czy co? Ciekawe, gdzie mogliby zmiescic pozostale poziomy ... "
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Daniel333

Nie spamuj !! ...Co do samego tematu...jest on totalnie bezsensu... W DB nie mielismy okazji nawet ujrzec SSJ5 a Ty tutaj o SSJ10... Trzeba bylo od razu [ ort! ] napisac SSJ20 byloby ciekawiej i na pewno [ ort! ] bylby silniejszy od SSJ10...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Hitmonlee Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Hitmonlee
Wiek: 28
Dni na forum: 6.108
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
na moje to zupełnie bez sensu .Według mnie to ssj3 wystarczy i gt było zbedne ale jak juz jest to trudno.A wracając do tematu to pomysl Drogi Goku LSSJ jaki mósiał by byc przeciwnik zeby zmusic goku lub kogo kolwiek do zamiany w ssj5 a co dopiero ssj10 .Na moje to ten temat jest bezsensu
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Boss napisał(a):
Nie spamuj !!
Tak sobie zauważam że twój jak i mój post to spam, ale żeby komuś wytykać że spamuje i samemu spamować to już jest trochę nietaktowne, a co to tematu
to wypowiem sie porównując twój temat do tego że chipsy Lay's miały ta samą nazwę, smak, nawet tą samą promocję tylko paczka miała by inny kolor to jakie by to było? NUDNE i BEZ SENSU taki byłby poziom SSJ10... Czasami
uważamy że SSJ4 i seria GT była niepotrzebna, wiec reakcje na SSJ5 czy SSJ7 była by nie dobra - delikatnie mówiąc...

Pozdrawiam, temat zamykam xD

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
nie nie powinno istnieć ponieważ byłby to całkowicie zbędny element tak
jak ssj 4

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
gogeta07 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
gogeta07
Wiek: 34
Dni na forum: 6.002
Posty: 7
Skąd: Oława
SSJ 10 to juz przesada SSj5 czy 6 to juz ma taka energie ze moglby zniszczyc caly kosmos a co dopiero SSJ10
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shihouin napisał(a):
uważamy że SSJ4 i seria GT była niepotrzebna
Kto uważa, ten uważa.

gogeta07 napisał(a):
SSj5 czy 6 to juz ma taka energie ze moglby zniszczyc caly kosmos
Nie istnieje w świecie DB coś takiego jak SSJ5.

Temat pozwolę sobie zamknąć.


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Czy powinien być poziom SSJ 10?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook