Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2008: Grupa B

Strony: 1, 2  
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Właśnie zakończyło się losowanie grup walczących na ME 2008. Dla uściślenia grupa B:

Grupa B
Austria
Chorwacja
Niemcy
Polska

Terminarz:

08.06 18:00 Austria - Chorwacja [0:1] 4' Modric (karny)
08.06 20:45 Niemcy - Polska [2:0] 20', 72' Podolski

12.06 18:00 Chorwacja - Niemcy [2:1] 24' Srna, 62' Olic - 79' Podolski
12.06 20:45 Austria - Polska [1:1] 93' Vastic (karny) - 30' Roger Guerreiro

16.06 20:45 Polska - Chorwacja [0:1] 52' Klasnic
16.06 20:45 Austria - Niemcy [0:1] 49' Ballack

Porównując naszą grupę do grupy C , nie jest źle. Jest nadzieja że uda nam się wyjść. Ba, szczerze w to wierze. Najbardziej mi zależy na rewanżu na drużynie Niemieckiej

Awans:
1.Chorwacja 9 pkt
2.Niemcy 6 pkt

3.Austria 1 pkt
4.Polska 1 pkt

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Legolas: 02.12.2007, 14:33
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
W sumie to mogło być gorzej

Najciężej chyba będzie przejść z Niemcami . Z Chorwacją mogą być też jakieś problemy, ale ogólnie nie jest tak źle chyba. Z tej grupy to dwa zespoły przechodzą dalej o ile się nie mylę? I kiedy rozpoczynają się pierwsze mecze ?

Właśnie, jakie zespoły będą grać w grupie C??
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Racja, jest szansa jak z Niemcami zagramy podobnie jak z Portugalią to jesteśmy w większości jestem zadowolony z losowania xD
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Ishido napisał(a):
Właśnie, jakie zespoły będą grać w grupie C??
Grupa C ME 2008, jest prawdziwą Grupą Śmierci Wystarczy popatrzyć jakie zespoły będą ze sobą rywalizować:

1. Holandia
2. Włochy
3. Rumunia
4. Francja

Powiedzmy, że uśmiech losu.. Bo mogliśmy tam trafić zamiast Francję
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Powiedzmy, że uśmiech losu.. Bo mogliśmy tam trafić zamiast Francję

Gorzej niż gdyby Rumunię, wtedy mielibyśmy ładny orzech do zgryzienia ""

Legolas napisał(a):
Grupa C ME 2008, jest prawdziwą Grupą Śmierci
No , tu masz świętą rację , heh ^ ^" Gdyby z takiej grupy C udało się wyjść Polakom, Leo dokonałby prawdziwego cudu w naszym zespole. Jednak sami Czesi twierdzą, że Polska jest jednym z najniebezpieczniejszych zespołów w Europie, coś w tym jest.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.111
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Myślę, że decydujący mecz może być z Chorwacją. Od ostatniego Mundialu ta drużyna zrobiła ogromne postępy. Szczególnie groźny jest Eduardo da Silva (10 bramek w eliminacjach). Mimo, że ostatni mecz z nimi wygraliśmy 1-0 to jednak nie będziemy faworytem w starciu z Chorwatami w 2008 r.

A teraz do rzeczy... Ogólnie losowanie nie jest złe, nawet bardzo ciekawe. Myślę, że mamy spore szanse na wyjście z grupy, na dzień dzisiejszy obstawiam 50/50.
Gdybyśmy nawet awansowali do ćwierćfinału to i tak nie będzie tragicznie, gdyż trafimy na przedstawicieli z grupy A, czyli najrozsądniej myśleć Portugalię albo Czechy. Z Portugalią pokazaliśmy, że możemy wygrywać, a z Czechami też możemy to spokojnie udowodnić.
Jestem optymistą i uważam, że na tych mistrzostwach możemy zajść naprawdę daleko...więc Leo do pracy!

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Losowanie dla nas bardzo dobre. Sądzę, że zajmiemy tam spokojnie przynajmniej drugie miejsce, tuż za Niemcami. Grupa C oczywiście śmierci, choć szkoda, że nie wpadła tam jeszcze zamiast Rumunii- Hiszpania Wtedy to by było...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Mi się podoba

Z Niemcami pewnie żadnego meczu nie wygrają, ale z pozostałymi nie powinni mieć większych problemów, toteż szanse, że wyjdą z grupy są dosyć duże.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja bym obawiał się Chorwacji, bo choć nie mają jakichś gwiazd, to jest to bardzo solidna drużyna. Z Niemcami nie przewiduję nie wiadomo czego, chociaż kto wie... A co do Austrii - nigdy nie jest fajnie być w grupie z gospodarzem imprezy.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie wiem z czego ludzie się tak cieszą ... wcale łatwej grupy nie mamy. Z Niemcami nigdy nam nie udało się wygrać ... co mówi samo za siebie. Są drużyną z którą nam się bardzo ciężko gra i której sam sposób gry zawsze nam sprawia trudność. Mimo braku wielkiej ilości super gwiazd, są zespołem bardzo dynamicznym i ustabilizowanym ... Chorwacja jest z kolei takim czarnym koniem. Kraje bałkańskie zawsze prezentowały dobrą piłkę, a pojechanie Anglików 3-2 na Wembley przy prowadzeniu 2-0 i potem strzeleniu bramki, gdy było 2-2, gdzie Anglicy są mistrzami gonienia, jest dla mnie wielkim wyczynem. Austria nie ma sukcesów, ale ma publiczność. Nie muszę chyba wyjaśniać ile ona znaczy, wystarczy spojrzeć choćby na to, co wyczyniała Korea na mistrzostwach świata w 2002 roku.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja sadze że z Niemcami przerżniemy , z Chorwatami zremisujemy , a z Austria wygramy . Oczywiście na pierwsze miejsce w grupie nie mamy co liczyć , a ewentualnie na 2 mozemy się załapać , ale i to z wielkim trudem , gdyz Chorwaci wyrolowali nawet Anglików . Niemniej jestem pesymistą i takie mam zamiar mieć teraz usposobienie względem tej sprawy .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja jestem umiarkowanym optymistą. Losowanie było dobre , ale co z tego? Nadal pozostajemy jedną z gorszych drużyn na euro ( przynajmniej na papierze i w stosunku do ostatnich MŚ). Losowanie daje nam realną szanse na wyjście z grupy , ale jeszcze bardziej prawdopodobne jest to że wyjdzie z niej Chorwacja i Niemcy. Czemu więc jestem optymistą? Bo mam nadzieje że Leo jest większym fachowcem niż Engel i Janas i wykożysta szanse.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Szczerze, myślałem, że Polacy coś pokażą i, jeśli nie wygrają, to chociaż nie dopuszczą do wpuszczenia 2 goli, sami nie zdobywając żadnego.
No, ale cóż... być może z Chorwacją pokażą coś więcej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mi się gra Polaków podobała. Lewandowski świetnie grał w środku, a gdy wszedł Roger to mieszał niemiłosiernie tych Niemców. Po prostu obrona dała dupy po całości, najpierw ta pierwsza bramka, gdzie obrońcy zaspali, a później niesamowite wybicie przy drugim golu . Teraz mecz z Austriakami i mam nadzieję, że Roger zagra w pierwszym składzie i będzie rozdawał piłeczki naszym napastnikom.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie było źle. Szkoda, że nie udało sięchociaż jednej bramki strzelić, zasłużyli chłopaki. Nie widziałem Żurawskiego, Smolarek też nie zagrał najlepiej, zawiódł Krzynówek(szkoda, że zmarnował tą okazję w pierwszej minucie, gdyby padła bramka być może Niemcom opadłyby skrzydła).
Bardzo podobała mi się gra Lewandowskiego, Rogera i Łobodzińskiego. Lewandowski oddał jeden mocny strzał, na moje oko szedł w światło bramki, ale ktoś przyblokował. Szkoda, że przegraliśmy, ale jak wygramy z Austrią to może coś ugramy. Golańskiemu zabrakło automatu lewego obrońcy. Może na Austrię Leo wystawi Wawrzyniaka. Widać, że kadrze brak Bronowickiego.

Ale jakby nie patrzeć, to tylko Polacy strzelali gole.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Niestety przegraliśmy, ale wierze w naszych chłopaków, że jeszcze nie złożyli broni mamy dwa mecze do rozegrania, więc walka idzie o 6 pkt. Nic się nie stało, trzeba wyciągnąć wnioski z porażki. Szkoda Żurawskiego i Lewandowskiego, którzy zostali kontuzjowani. Co do Rogera chłopak grał bez kompleksów uważam, że to był najjaśniejszy punkt naszej ekipy. Zawiedli mnie niewidoczni Ebi Smolarek i Krzynio, ale cóż gramy dalej pozostały 2 mecze nie poddajmy się mam nadzieję, że dobry duch drużyny nie opuścił naszych...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代


Polska teraz wygra z Austrią i Chorwacją, Chorwacja z Austrią, Austria z Niemcami, i Polacy wyjdą z grupy.

Ja teraz meczu nie oglądałem, ale skoro Niemcy przegrali, to nie mogli grać dobrze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Got, przegrali przez Gomesa, grał jak ciota, ale to nie problem rep. Polski @_@ Wygramy z Austrią 3:1 potem z Chorwatami 1:0 wyjdziemy z grupy, a Deutschland Aufwidersein .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dark: 12.06.2008, 20:24
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niemcy ćwoczyli cały mecz, żenująco grali. To co odwalał Lehmann w głowie się nie mieści. Gomez grał jak ćwok, Kuranyi nic nowego nie wprowadził, Ballack(jak na kapitana przystało dużo krzyczał) nie potrafił nawet złożyć się do strzału odpowiednio, nie widziałem Fringsa, gdyby nie czerwona kartka nie wiedziałbym nawet, że Schweinsteinger wszedł na boisko, Mertesacker(kompletnie nieaktywny) i Metzelder(ten się chociaż czasem przewrócił, ale za to nie ogolił) o mało nie spowodowali straty 3 bramki na jakieś 10 minut przed końcem, Lahm biegał w te i wewte, ale nie wiem po co. Generalnie Niemcy grali beznadziejnie, nie pokazali nic.

Polacy muszą wygrać 2 mecze i liczyć na jakieśpotknięcie Niemców w meczu z Austrią. Inne możliwości są zbyt fantastyczne do zrealizowania. Jeszcze Niemcy mogą przegrać z Austrią, wtedy możemy sobie pozwolić na 4 punkty w dwóch meczach, ale to już mniej realne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mamy ciężką sytuację, musimy wygrać obydwa spotkania bo raczej Niemcy wygrają z gospodarzami. Ciekawie będzie wyglądać tabela, jeśli chcemy awansować.
Niemcy 6pkt
Chorwacha 6pkt
Polska 6pkt
Dajmy na to, że nasi wygrają z Chorwacją, która wygrała z Niemcami, którzy wygrali znami. Będzie bardzo ciekawie do końca

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Euro 2008: Grupa B
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook