Forum Dragon Ball Nao

» Gusta i guściki

Strony: 1, 2  
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Pomijając fakt i założenie z góry nas uciskające i blokujące naszą wolność słowa - mianowicie, twierdzenie, że gustów się nie ocenia, tutaj możemy nasze gusta muzyczne oceniać (poprzez profile na last.fm czy "Co teraz słuchasz". Czy jak to się tam zwie)

Ja zaczynam:

Linkin Park SUCKS. Wyjaśnienie kiedy indziej, ale jak można tak kaleczyć gitarę?!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Uważam, że zespoły pokroju Behemotha najzwyczajniej w świecie śmierdzą. Ta muzyka nic nie wznosi, poza wrzeszczeniem ryja na cały zicher ... tego się nawet słuchać nie da;P.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 11.12.2007, 22:10
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Uważam, że zespoły pokroju Behemetha najzwyczajniej w świecie śmierdzą. Ta muzyka nic nie wznosi, poza wrzeszczeniem ryja na cały zicher ... tego się nawet słuchać nie da;P.
Cóż, co kto lubi. Mi to się akurat podoba. Bartoszu - przefiltruj growl Nergala - i wsłuchaj się w perkusję (cu-do-wna! Death polka prawie bez przerwy, najwyższa klasa) i gitary(również zajebiste). Behemoth ma naprawdę ciekawe piosenki ;_;

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ja też takie umiem tworzyć!
Ilekroć idę wymiotować...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Wszelkie hiphopotłuki i umcykumcykumpapa mjuzik powinny zostać zniszczone... Nieważne, kto gra i nieważne, co chciał przez to powiedzieć... Moim zdaniem klapa od sedesu i puste puszki <daję słowo, dla mnie tak to brzmi> to nie są instrumenty...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Focus napisał(a):
Behemetha
Behemoth'a

Szarak napisał(a):
cytat:
Uważam, że zespoły pokroju Behemetha najzwyczajniej w świecie śmierdzą. Ta muzyka nic nie wznosi, poza wrzeszczeniem ryja na cały zicher ... tego się nawet słuchać nie da;P.
Co racja, to racja, no, ale toblack metal ( no chyba), w końcu [ ort! ] od czegos takie cos powstalo ..

Thought napisał(a):
Wszelkie hiphopotłuki i umcykumcykumpapa mjuzik powinny zostać zniszczone...
umcu umcu , łop ciapciap łopciap - takiego pokroju - no racja, troszkę * one umysł , niektórych znam takich, jeżdzą juz na psychotropach


Powiedzcie Wy tez co lubicie ;p

Ostatnio wsluchale msie w Iron Maiden'a , Disturbed i Nightwish'a , zajebiste zespoliki.

Nie przeklinaj, bo ost będzie.
SoheiMajin Gotenks


spójrz Ty lepiej na Cyca posty ;p raz się wymcknie a juz groźby lecą ;p

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 12.12.2007, 8:49
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Soundtracki!
Duużo soundtracków!
Gravitation!
Jeszcze więcej Gravitation!!!

Z pozdrowieniami
Lech & Jarosław Kaczyńscy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
<myśli bardzo intensywnie>
<myśli jeszcze bardziej intensywnie>
<eksploduje>

Take my apologizes...Z moją znajomością muzyki i wykonawców to jest naprawdę źle... <Odkrycie, że Britney i Doda to nie ta sama osoba zajęło mi prawie rok...>

Jak na razie słucham Three Days Grace... trochę Nightwish, hmmmm... muzyka z minifilmu Burtona "Vincent", soundtrack z "Silent Hill"...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Co do muzy,ciężko mi stwierdzić czego nie lubie..teraz jakoś nie przypominam sobie,bo każdy rodzaj muzyki ma coś w sobie,co mnie przyciąga...choć polski rap jest do chrzanu,więcej przekleństw niż muzyki...już wole polskie techno...moje gusta muzyczne są mocno rozciągnięte,często słucham rocka/metalu,a zaraz moge przejść na techno,co dla niektórych jest mocnym przeskokiem.

Nie umiem spamiętać nazw tych kiczówek polskiego rapu,nie przecze,niektóre nie są nawet złe,ale wiekszość...ehh..zostawiają wiele do życzenia.

Co do plusa rock...only rock...and Submersed =* (& The Rasmus )

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 11.12.2007, 22:35
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ja też takie umiem tworzyć!
Ilekroć idę wymiotować...
Nie przeczytałeś tego, co napisałem, prawda?

Disturbed
Bardzo fajny zespół, nawet mam koszulkę z nimi i płytą "Belive"

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Szarak napisał(a):
Linkin Park SUCKS. Wyjaśnienie kiedy indziej, ale jak można tak kaleczyć gitarę?!
Mów za siebie, mnie nie ssie. Anyway, Hybrid Theory i Meteora są IMAO całkiem ciekawe muzycznie. A cięcie się przy Crawling, mmm, miodzio.

Focus napisał(a):
Uważam, że zespoły pokroju Behemotha najzwyczajniej w świecie śmierdzą. Ta muzyka nic nie wznosi, poza wrzeszczeniem ryja na cały zicher ... tego się nawet słuchać nie da;P.
O Nergalu i spółce myślę mniej więcej to samo, co o operze. Technicznie świetna muzyka, ale przy nadmiarze słuchania gwałci przez uszy. Serio, serio.

Thought napisał(a):
Wszelkie hiphopotłuki i umcykumcykumpapa mjuzik powinny zostać zniszczone...
Ja trawię to tylko w połączeniu z inną muzyką. Tj. syntezatory cenię w dobrym synth rocku i synth metalu, a rap i hip-hop w starych piosenkach LP.

Thought napisał(a):
Jak na razie słucham Three Days Grace... trochę Nightwish
TDG znam w gruncie rzeczy jeden kawałek. Nightwish jest spoko, ale zawsze zastanawiam się, ile orgazmów przeżywa wokalistka podczas jednego występu.

Drakan napisał(a):
Soundtracki!
Duużo soundtracków!
Gravitation!
Jeszcze więcej Gravitation!!!
Popowy kicz, ale wpada w ucho, fakt. Muszę to sobie w końcu ściągnąć (ze sklepowej półki), bo dla niektórych piosenek specjalnie oglądałem pięć razy jeden ep.

Szarak napisał(a):
Bardzo fajny zespół, nawet mam koszulkę z nimi i płytą "Belive"
Liberate i Believe rox! \m/

Ishido napisał(a):
Behemoth'a
Pisz poprawnie...


Ja ostatnio słucham Mansona (raczej standardowo) oraz różnego niesklasyfikowanego shitu, jaki mam na dysku. Fajne i nudzi się wolniej niż tydzień z poezją śpiewaną. A, i jeszcze Celldwellera sobie przypominam – coś pomiędzy Disturbed a KMFDM. Soulfly'a ostatnio zaniedbałem – spadł na czwartą pozycję, tuż powyżej Satrianiego. Za to Gackto przeżywa renesans.


Pozdrawiam serdecznie.
A.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
TDG znam w gruncie rzeczy jeden kawałek. Nightwish jest spoko, ale zawsze zastanawiam się, ile orgazmów przeżywa wokalistka podczas jednego występu.
No wiesz, to jest właśnie powód, dla którego nie oglądam klipów Nightwish. Powodują u mnie takie nieokreślone zdziwko, zapisywalne za pomocą krótkiego "WTF?" . Ale to jest cecha duże ilości wokalistek zespołów nader różnych. <za dużo hentajów, czy co?>

TDG jest naprawdę wciągające, u mnie "leci" akurat "Pain" Ponieważ leci po raz n-ty, czeka, aż przyjdzie sąsiad i nam to zaśpiewa...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Thought napisał(a):
No wiesz, to jest właśnie powód, dla którego nie oglądam klipów Nightwish. Powodują u mnie takie nieokreślone zdziwko, zapisywalne za pomocą krótkiego "WTF?" . Ale to jest cecha duże ilości wokalistek zespołów nader różnych. <za dużo hentajów, czy co?>
Przynajmniej wiadomo, dlaczego w takich zespołach śpiewają kobiety. Mężczyzna to by po jednej piosence wymiękł, a one na okrągło "Hamster! A denstist!". Po obejrzeniu jednego klipu Evanescence stwierdziłem, że zazdroszczę wokalistce...

Thought napisał(a):
TDG jest naprawdę wciągające, u mnie "leci" akurat "Pain" Ponieważ leci po raz n-ty, czeka, aż przyjdzie sąsiad i nam to zaśpiewa...
Ja czasami urządzam sobie maraton z Coma White Mansona. Jakimś cudem potrafię słuchać tej piosenki 20-30 razy pod rząd i nijak się nie znudzić. To samo tyczy się m.in. OST-a KH2, Komm, susser Tod z End of Eva oraz pewnej piosenki zespołu Creed...


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ja tylko na chwilę.

Three Days Grace - Pain jest zajebiste.

Idę spać, g'night.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Mów za siebie, mnie nie ssie. Anyway, Hybrid Theory i Meteora są IMAO całkiem ciekawe muzycznie. A cięcie się przy Crawling, mmm, miodzio.
No po kilka kawałków...

IMO to Silver czy inne trance [? nie znam się] to syf. HipiHopi polskie jest straszne, a czarnuchy zgrywają gangsterów... Ostre rezanki, że wydaję jakby ktoś zapieprzał w warsztacie [oj znam 2 typów co tego słuchają, toż to nawet pod plastik nie podchodzi... ponoć nawet taki klub w sz-nie jest co to puszczają...]. No i coś czego nie lubię od dzieciństwa to Pop, muzyka nastolatek skaczących w różowe rytymyty...
I przy temacie... Co takiego ma w sobie Nelly Furtado, że wszyscy ją tak uwielbiają? Muzyka nie powala, teksty też jakieś średnie, a teledyski to żenada.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Popowy kicz, ale wpada w ucho, fakt. Muszę to sobie w końcu ściągnąć (ze sklepowej półki), bo dla niektórych piosenek specjalnie oglądałem pięć razy jeden ep.
Tak jak i większość znanych mi piosenek z anime. Lecz czasem jednnak należy odciąć się na jakis czas od muzyki poważnej/ciężkiej/ambitnej/etc. I stwierdzam, że dobrze działa na umysł.

Thought napisał(a):
<Odkrycie, że Britney i Doda to nie ta sama osoba zajęło mi prawie rok...>
Osobiście skłaniam się do teori, że to mogą być klony...

Szarak napisał(a):
Nie przeczytałeś tego, co napisałem, prawda?
Przeczytane, nie przeczytane... Sprawa nieistotna. Dosyć, że Twój post nie wnosi niczego nowego prócz tego, że podobny gatunek lubisz. Swoją drogą mnie wczoraj trawiła goraczka, więc jak było widać moje czynności umysłowe nie stały na przyzwoitym poziomie, wręcz to było żałosne (najciekawszy jest fakt, że połowy tego co się działo wczoraj nie pamiętam...), stąd podobne idiotyzmy. Lecz nadal nie zmienia to faktu, że nie podoba mi się brzmienie. Czasem posłucham, lecz moim ulubionym gatunkiem raczej nie będzie. Oczywiście nie ujmuję wartości podobnych wykonawców, bo jak znam życie nie wszystko co inne jest nienormalne.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jedyny rodzaj muzyki, którego nie trawię całkowicie to techno. Jest to muzyka dla tępych ludzi, którzy mają do końca spaczony gust. Brak przekazu, same łomoty, po prostu syf.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Slipknot ssie. Ble.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Cyceron napisał(a):
No i coś czego nie lubię od dzieciństwa to Pop, muzyka nastolatek skaczących w różowe rytymyty...
Nie każdy pop jest różowy i tandetny. Z tym gatunkiem związani są tacy wykonawcy jak Elton John, Bee Gees czy ABBA. Zabrzmi to gombrowiczowsko, ale ich wkład w rozwój muzyki jest raczej niepodważalny.

Drakan napisał(a):
Tak jak i większość znanych mi piosenek z anime. Lecz czasem jednnak należy odciąć się na jakis czas od muzyki poważnej/ciężkiej/ambitnej/etc. I stwierdzam, że dobrze działa na umysł.
Nigdy nie twierdziłem inaczej. Każdy, kto zdecyduje się przejrzeć moje statystyki na last.fm, odkryje tam sporo muzyki uważanej za raczej mało ambitną. Vide My Chemical Romance tudzież Madonna.

Drakan napisał(a):
Lecz nadal nie zmienia to faktu, że nie podoba mi się brzmienie. Czasem posłucham, lecz moim ulubionym gatunkiem raczej nie będzie. Oczywiście nie ujmuję wartości podobnych wykonawców, bo jak znam życie nie wszystko co inne jest nienormalne.
Też preferuję inne gatunki muzyki. Nie byłbym w stanie słuchać Behemotha dzień w dzień, tak jak nie byłbym w stanie słuchać codziennie arii operowych. O ile Marilynem Mansonem oraz częściowo SoaD i Turnauem mógłbym zasłuchiwać się na okrągło, o tyle Behemoth po zbyt długim słuchaniu mnie męczy. Niemniej, od czasu do czasu jest bardzo przyjemny.

Osobiście, do niedawna nie znosiłem death i black metalu (Behemoth, Vader), a trash (Slayer, Soufly) trawiłem z ledwością. Gatunki te polubiłem częściowo pod wpływem towarzystwa ich fana, częściowo – poprzez sympatię do hybrydy z bardzo cenionym przeze mnie folkiem (Finntroll). Analogicznie, rap trawię niemal wyłącznie dzięki zasłuchiwaniu się niegdyś LP.

Drakan napisał(a):
Osobiście skłaniam się do teori, że to mogą być klony...
Różni je podejście do seksualności. Jedna puszcza się niemal publicznie, druga po kryjomu.

eMate napisał(a):
Jedyny rodzaj muzyki, którego nie trawię całkowicie to techno. Jest to muzyka dla tępych ludzi, którzy mają do końca spaczony gust. Brak przekazu, same łomoty, po prostu syf.
Jesteś pewien? Znam gościa słuchającego techno i mającego IQ sporo powyżej przeciętnej.

Daichi napisał(a):
Slipknot ssie. Ble.
Przyznam się bez bicia: nigdy nie słuchałem. Tak jak m.in. Radiohead. I dobrze mi z tym.


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
eMate napisał(a):
Jedyny rodzaj muzyki, którego nie trawię całkowicie to techno. Jest to muzyka dla tępych ludzi, którzy mają do końca spaczony gust. Brak przekazu, same łomoty, po prostu syf.
Jesteś pewien? Znam gościa słuchającego techno i mającego IQ sporo powyżej przeciętnej.
Jeden kawałek techno drugiemu kawałkowi nierówny. Dużym minusem jest to, że większość jest tworzona na tym samym schemacie, co czyni ją nudną, aczkolwiek przyznam, że posłuchać nie zaszkodzi. Ogółem nareży rozróżnić typowe techno od reszty muzyki elektronicznej, a powinno być całkiem dobrze. Zdecydowanie ta ostatnia odróżnia się od całości co czyni ją godną uwagi i takiej właśnie słucham. Fakt, że to rzadkość wyszukać perełki, tym niemniej można.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Gusta i guściki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook