Forum Dragon Ball Nao

» hide - official discography

Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Wreszcie założyłem temat, z którego napisaniem szykowałem się już od jakiegoś czasu (ba, nawet obiecałem to jednej osobie
Systematycznie będę tu zamieszczał wszystkie dokonania muzyczne hide (jak w nazwie tematu, oficjalne, czyli te które można znaleźć na jego oficjalnej stronie, w dziale dyskografia. Pominę np. takie 'Orgel Sound', gdzie mamy zbiór kilkunastu hitów hide, w brzmieniu a la pozytywka ^_^).
Dlaczego zdecydowałem się umieścić właśnie teraz muzykę legendarnego gitarzysty X JAPAN? Otóż, jest to mój ulubiony artysta, a jego dokonania solo, także są moimi ulubionymi (jeżeli chodzi o solową działalność muzyków). Każdy z członków X JAPAN miał większy, bądź mniejszy projekt poza zespołem, ale to zdecydowanie hide zdobył na tym polu największe uznanie, zwiększając tym samym swoją i tak już ogromną popularność.
Dodam jeszcze, że nie ma co się spodziewać muzyki żywcem skopiowanej z dokonań hide w X JAPAN. Solowa twórczość Hideto to całkiem inna bajka, jednak warta poznania tak samo jak X JAPAN

Pozdrawiam

PS. Nie wybrałem dzisiejszego dnia przypadkowo! Dziś mamy 43 rocznice urodzin hide!! Wszystkiego najlepszego hide-chan ! Wierzę, że jesteś teraz w lepszym świecie! I zawsze będę Ci wdzięczny za wszystko co dla nas tu zostawiłeś (m. in. muzykę czy radość jaką niosłeś ze sobą przez życie )

http://rapidshare.com/files/75678441/01._EYE ... _.rar.html (320kbps)

hide - EYES LOVE YOU [1st Single, 05.08.1993]

Obraz

Track listing:
01. EYES LOVE YOU (muzyka: hide, słowa: Yukinojo Mori)
02. OBLAAT (muzyka: hide, słowa: hide)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 16.12.2007, 2:48
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.271
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Argh! Singiel hide! Dzięki, Kamzo! hide to zaraz po Gakuto mój ulubiony japoński piosenkarz. Genialny artysta, świetny człowiek.

Zdravim!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Hide jak na razie mam tylko Psyence i In Motion, przy czym obie płytki nawet mi się podobają (jak na solo mogą być), więc dawaj tutaj linki jak najczęściej

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Q napisał(a):
Argh! Singiel hide! Dzięki, Kamzo! hide to zaraz po Gakuto mój ulubiony japoński piosenkarz. Genialny artysta, świetny człowiek.
Ależ proszę bardzo ^_^ Mam nadzieję, że przyda się jeszcze coś, co tu wrzucę

Gotenkskun napisał(a):
Hide jak na razie mam tylko Psyence i In Motion, przy czym obie płytki nawet mi się podobają (jak na solo mogą być), więc dawaj tutaj linki jak najczęściej
Jak to "nawet", są świetne ! A linki oczywiście będę wrzucał zawsze, gdy tylko będę mógł

Tak więc dziś przyszedł czas na kolejny singiel. Wydany tego samego dnia, co "EYES LOVE YOU", więc można powiedzieć, że to bracia (spójrzcie choćby na okładki !). Wszystkie cztery piosenki z singli, szybko stały się hitami.

Pozdrawiam

http://rapidshare.com/files/76553385/02._50_ ... _.rar.html (128kbps i 320kbps)

hide - 50% & 50% [2nd Single, 05.08.1993]

Obraz

Track listing:
01. 50% & 50% (muzyka: hide, słowa: Yukinojo Mori)
02. DOUBT (muzyka: hide, słowa: hide)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 16.12.2007, 2:49
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Oh,oh!...Hide...<*poczeła płakać...*>..czemu download tam jedynie?!...jedyny japoński wykonawca,którego naprawde podziwiam i uwielbiam,ah...trzeba zdobyć to...w inny sposób,ale przynajmniej jest jakaś nadzieja .

Pozdrawiam

V.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No proszę! Są osoby z poza Takedy, które lubią J-ROCKA. Aniele, wiesz kogo słuchasz. Na Allegro widziałam kilka jego singli. Całkiem rozsądna cena.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tenshi napisał(a):
.czemu download tam jedynie?!...jedyny japoński wykonawca,którego naprawde podziwiam i uwielbiam,ah...trzeba zdobyć to...w inny sposób,ale przynajmniej jest jakaś nadzieja .
Czemu w "inny sposób" ^_^? Chodzi o małą ilość dostępnych jak do tej pory singli/albumów? Jeżeli tak, to zapewniam, że liczba downloadu wciąż będzie rosnąć

A dziś trzeci singiel hide. I tym razem zdobył olbrzymią popularność. Z jeszcze większą niecierpliwością wyczekiwano pierwszego albumu gitarzysty X JAPAN, a płytka miała nadejść już niedługo.

Pozdrawiam

http://rapidshare.com/files/76853595/03._DIC ... _.rar.html (320 kbps i 128kbps)

hide - DICE [3rd Single, 21.01.1994]

Obraz

Track listing:
01. DICE (muzyka: hide, słowa: hide)
02. EYES LOVE YOU [MAD TRANSLATOR MIX]

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.791
Posty: 514
Skąd: Pluton
Króciutko, bo nie czuję się najlepiej:

Kamzo wielkie dzięki za Download hide, jak wiesz czekałam na niego z niecierpliwością, tak czy inaczej zrobiłeś mi niespodziankę jak się już pokazały^^ A do tego data pierwszego Up'u.... [och, hidziu miałbyś dopiero 43 latka^^]
No w skrócie arigato, biorę się za trzeci singiel (ach, DICE^^)

Pozdrawiam

Ps. a urodzinki obeszłam po swojemu^^

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Laru-chan napisał(a):
No proszę! Są osoby z poza Takedy, które lubią J-ROCKA. Aniele, wiesz kogo słuchasz. Na Allegro widziałam kilka jego singli. Całkiem rozsądna cena.
Cóż za ździwienie,totalnie niepotrzebne,na pewno jest ktoś jeszcze z poza Takedy,kto lubie j-rocka:)..Co do Allegro,się sprawdzi,ale na razie [ ort! ] wydatki mam inne,więc raczej nie wejde w jego posiadanie.

Kamzo napisał(a):
Czemu w "inny sposób" ^_^? Chodzi o małą ilość dostępnych jak do tej pory singli/albumów? Jeżeli tak, to zapewniam, że liczba downloadu wciąż będzie rosnąć
Całkiem mozliwe ..Ale już dałam sobie z tym rade,kumpela mi pomogła,znaczy Ona ściągneła,a potem mi prześle,sama też w koncu lubi Hide (dzięki mnie: P..ah ta skromność: P)..więc wyjdzie to Jej raczej na plus .

Cóż więc czekam na kolejne single.

Pozdrawiam.

V.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Tenshi napisał(a):
Cóż za ździwienie,totalnie niepotrzebne,na pewno jest ktoś jeszcze z poza Takedy,kto lubie j-rocka:)..
Niepotrzebne zdziwienie? Ile osób z poza Takedy napisała chociaż zdanie w dziale "J-MUSIC"? Oprócz Ciebie? No wiesz, tłumów nie ma. Jestem pewna, że wiele osób z forum lubi j-music, chociażby openingi do anime.

Co do Allegro. To sporo tam jest różnych "akcesoriów" j-music. Plakaty, przypinki, czasem płyty. W wakacje kupiłam sobie "Ark" Larców.

Przepraszam za offtop, już przechodzę do sedna. Bardzo cieszy mnie, że pojawił się download hide. Powiem więcej. Gdy pojawiał się download X-JAPAN, już zastanawiałam się, kiedy pojawi się coś z hide. Logiczny ciąg wydarzeń.

Pozdrowienia dla wszystkich, a w szczególności dla dwóch wspaniałych facetów: Kamzo i hide.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru-chan napisał(a):
Pozdrowienia dla wszystkich, a w szczególności dla dwóch wspaniałych facetów: Kamzo i hide.
Ach, dziękuję !

No i wreszcie znalazłem więcej czasu na napisanie tej wiadomości (tak, tylko na napisanie, bo albumu nie wrzuciłem, a jedynie znalazłem link... gdzieś tam ). Po singlach przyszedł czas na album. Album niezwykle popularny i w pełni obrazujący talent hide. Jedno z czasopism japońskich (niestety, nie pamiętam już które) podało listę 50 albumów, które miały największy wpływ na japoński rynek muzyczny w latach 1989-2004 (magazyn był właśnie z roku 2004). Na liście znalazł się także "HIDE YOUR FACE". Wraz z wydaniem płytki, hide ruszył na trasę koncertową HIDE OUR PSYCHOMMUNITY. Nie pozostaje mi życzyć nic innego jak miłego słuchania

Pozdrawiam

PS. MxAxSxS napisali muzykę do "FROZEN BUG '93". Niewiele osób wie, że był to zespolik jaki hide założył z Inoranem (drugi gitarzysta LUNA SEA) i J (basista LUNA SEA) Ich działalność była krótka bo stworzyli właśnie tylko tę jedną piosenkę, która weszła też w skład albumu kompilacyjnego "DANCE 2 NOISE".

PPS. Byłbym zapomniał, maskę z okładki albumu zaprojektował H. R. Giger. Ten sam pan, który był odpowiedzialny za wygląd Aliena

http://www.megaupload.com/?d=2WHTLAW5

hide - HIDE YOUR FACE [1st Album, 23.02.1994]

Obraz

Track listing:
01. PSYCHOMMUNITY (muzyka: hide)
02. DICE (muzyka: hide, słowa: hide)
03. SCANNER (muzyka: hide, słowa: hide)
04. EYES LOVE YOU [T.T. VERSION] (muzyka: hide, słowa: Yukinojo Mori)
05. D.O.D. (DRINK OR DIE) (muzyka: hide, słowa: hide)
06. CRIME OF BREEN st.
07. DOUBT [REMIX VERSION] (muzyka: hide, słowa: hide)
08. A STORY (muzyka: hide, słowa: hide)
09. FROZEN BUG '93 (muzyka: M×A×S×S, słowa: hide)
10. T.T. GROOVE
11. BLUE SKY COMPLEX (muzyka: hide, słowa: hide)
12. OBLAAT [REMIX VERSION] (muzyka: hide, słowa: hide)
13. TELL ME (muzyka: hide, słowa: hide)
14. HONEY BLADE (muzyka: hide, słowa: hide)
15. 50% & 50% [CRYSTAL LAKE VERSION] (muzyka: hide, słowa: Yukinojo Mori)
16. PSYCHOMMUNITY EXIT

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 13.01.2008, 3:26
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ten post miał się pojawić dużo wcześniej. Ale wyszło jak wyszło Lepiej od razu przejdę do rzeczy ^_^
Dzisiaj kolejny, czwarty singiel hide. "TELL ME" to bardzo popularna, rockowa ballada Hideto. Wcześniej pojawiła się także na albumie "HIDE YOUR FACE".
"SCANNER", który również pojawił się na pierwszym albumie hide, tutaj jest wykonywany z Ryuichim, wokalistą LUNA SEA
Z kolei "TELL ME [Original TV mix]" mimo mylącej nazwy, to po prostu wersja instrumentalna, bez wokalu.

Pozdrawiam

http://rapidshare.com/files/81213727/04._TEL ... _.rar.html (320kbps i 128kbps)

hide - TELL ME [4th Single, 24.03.1994]

Obraz

Track listing:
01. TELL ME (muzyka: hide, słowa: hide)
02. SCANNER [featuring Ryuichi Kawamura] (muzyka: hide, słowa: hide)
03. TELL ME [Original TV mix] (muzyka: hide)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
I tak oto po sporej przerwie pojawiam się z kolejnym singlem hide Tak się składa, że "MISERY" również dzieliło od "TELL ME" spory kawałek czasu, a to głównie dlatego, że w roku 1995 X JAPAN wzięli się dość ostro do roboty. Jednak hide-chan znalazł czas by w swoim studiu w Los Angeles, nagrać kilka piosenek 22.05.1996 ukazuje się mini-album składanka na którym Hideto oprócz swoich dwóch, nowych piosenek ("BACTERIA" i "Genkai Haretsu") umieszcza również utwory zaprzyjaźnionych zespołów, które docenił i chciałby jednocześnie wypromować (m. in. ZEPPET STORE). Ta płyta, a także piosenka "LEMONed I Scream" ta zaledwie początek przedsięwzięcia zwanego LEMONed Początkowo był to, hmmm, zbiór ulubionych rzeczy hide, potem przekształcił się wytwórnię muzyczną, stację radiową i nawet sklep A wspomniana piosenka "LEMONed I Scream" to pewnego rodzaju hymn

Pozdrawiam

http://rapidshare.com/files/88828175/05._MIS ... _.rar.html (128 kbps i 320kbps)

hide - MISERY [5th Single, 24.06.1996]

Obraz

Track listing:
01. MISERY (muzyka: hide, słowa: hide)
02. LEMONed I Scream (muzyka: hide, słowa: hide)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
A wspomniana piosenka "LEMONed I Scream" to pewnego rodzaju hymn
Uwielbiam tę piosenkę. Mogłabym jej słuchać godzinami. Jest obłędna.

Ej! Ale masz ava... od tygodnia zastanawiałam się, czy go sobie nie ustawić... uprzedziłeś mnie

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
A ja ostatnio słucham parę utworków Hide, głownie "Tell Me", podoba mi się

Dzisiaj zarzuciłem też "In Motion", i wiecie, co stwierdzam? Cholernie mi to przypomina opening z Yaiby
Inna sprawa, że aktualnie jestem w trakcie oglądania tegoż Yaiby.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru-chan napisał(a):
Ej! Ale masz ava... od tygodnia zastanawiałam się, czy go sobie nie ustawić... uprzedziłeś mnie
Oj Dominiko, niepotrzebnie zwlekałaś, przepraszam Wstawiłem sobie nowy av m. in. dlatego aby lepiej pasował mi do jasnego layout'a ^_^

Gotenks napisał(a):
Dzisiaj zarzuciłem też "In Motion", i wiecie, co stwierdzam? Cholernie mi to przypomina opening z Yaiby
Inna sprawa, że aktualnie jestem w trakcie oglądania tegoż Yaiby.
Chyba masz gorączkę adminku To kompletnie dwa różne utwory

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Kamzo napisał(a):
To kompletnie dwa różne utwory
Różne... oczywiście, że różne, ale mają parę podobnych "dźwięków"
Tak czy inaczej, mi się on kojarzy z Yaibą.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ten singiel miałem już wrzucić w zeszłym tygodniu, ale... wyszło jak wyszło, jest dziś
"Beauty & Stupid" to kolejny hit hide, singiel będący przedsmakiem nadchodzącego, drugiego albumu Hideto.
Do tytułowej piosenki powstał także świetny PV!

Pozdrawiam

http://rapidshare.com/files/97993875/06._Bea ... _.rar.html (128 kbps)

hide - Beauty & Stupid [6th Single, 12.08.1996]

Obraz

Track listing:
01. Beauty & Stupid (muzyka: hide, słowa: hide)
02. Squeeze IT!! (muzyka: hide, słowa: hide)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
"Beauty & Stupid", jeden z moich ulubionych jego kawałków.
Obok "Tell Me", "In Motion", "Pink Spider", "Lemoned I Scream"
PV nie oglądałem, masz linka do fajnej wersji?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jak znajdę jakieś dobre linki, to je tu podam Do tego czasu, można się zadowolić YouTube jak sądzę :

"Beauty & Stupid":
http://pl.youtube.com/watch?v=ENhAqVExQ2s

Co się zaś tyczy innych utworów, które lubisz wyjątkowo, tylko do "LEMONed I Scream" nie ma PV (niestety!).

"Pink Spider" (teledysk dostał nagrodę MTV za najlepszy teledysk roku 1998. Oczywiście w azjatyckiej edycji):
http://pl.youtube.com/watch?v=Ly3zX20u1jU

Do "In Motion" i "TELL ME" (wersja hide with Spread Beaver) również są PV. Powstały już po śmierci hide, ale są naprawdę warte obejrzenia.

"In Motion":
http://pl.youtube.com/watch?v=qL_VEiDamdw

"TELL ME":
http://pl.youtube.com/watch?v=XbBdjDqs_OE

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » hide - official discography
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook