Forum Dragon Ball Nao

» Lolita23q

Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Lolita 23q (pełna japońska nazwa to 'shoujo loliita nijuu-san ku') to zespół zaliczany do nurtu oshare. Nazwa ta bardziej określa jednak ich wygląd niż muzykę. Kolorowe stroje, przeogromna ilość akcesorii, uroczy makijaż - to na pewno cechy charakterystyczne Lolity. Jednak ich granie potrafi być chwilami, np. w piosence 888 ~kohakutou no shojo~', dość ostre. Ogólnie rzecz ujmując, ich muzyka to chwytliwy, rytmiczny i melodyjny rock.

Warto przy okazji wspomnieć o sieci połączeń jaką tworzą muzycy korowych zespołów oshare. Wydaje się, że w tym świecie każdy zna każdego. Przed założeniem Lolity, Sou był w grupie Varioius Ray razem z gitarzystą Irokui, Hazukim. Yu≠ki grał w Kublick z przyszłym wokalistą HeaRT, basistą Leon oraz perkusistą Zeek. W Unbrella, Ryosuke występował razem z Temarim z Luvie oraz Kaijim z Kazoku, był także muzykiem sesyjnym w mei (którego członkowie rozeszli się później do bis i kamikaze boyz), a z BANem poznali się już w swej poprzedniej grupie, Yoidore. [/size]

Info: JaMe

SKŁAD:


Obraz
Sou
Pozycja: Wokal
Urodziny: 03/25
Grupa krwi:

Obraz
Ryuto
Pozycja: Giatra
Urodziny:04/29
Grupa krwi: B

Obraz
Yu-ki
Pozycja: Gitara
Urodziny: 05/04
Grupa krwi: 0

Obraz
Ryosuke
Pozycja: Bass
Urodziny: 07/06
Grupa krwi:A

Obraz
BAN
Pozycja: Perkusja
Urodziny: 09/24
Grupa krwi: B

DOWNLOAD:
link
(jak strona nie będzie chciała wejść, to odświeżajcie do skutku)
Polecam album 'Brand New Ward' ^^

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Revania: 22.12.2007, 4:36
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.792
Posty: 514
Skąd: Pluton
Hmm, zespół, który obił mi się o oczy^^ Jak w końcu zrobię nieco miejsca na dysku, to z chęcią przesłucham, a... do tej zorientuję się jak grają
Hmm, chyba nawet kiedyś Ich sprawdzałam, no ale nie pamiętam ^^'

Pozdrawiam

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.167
Posty: 406
Mi na początku nie za bardzo się spodobali, ale zapomniałam wywalić jednej piosenki (Reimei) z Winampa i tak leciała w kółko... Teraz nie mogę przestać ich słuchać xD. Bardzo lubię utwór 'Supernova' (w tym downloadzie co dałam, jest w krzakach, więc informuję, że to trzeci track na 'Brand New Ward')
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Lolita23q
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook