Forum Dragon Ball Nao

» Helpas

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Poszukuje openingu DB, oraz endeningu DBGT no i jeszcze przydałby się utwór We Gota Power, ale zuploadowany na pikusie, bo zna;azłem na wielu na jakiś japońskich serw No i jesze podziękuje Wam za pomoc
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.049
Posty: 283
Mam opening DB, i kilka rodzai endingów DBGT (i dużo więcej ) a We Got a Power to mam chyba, w mp3, jak chcesz to pisz, bo mogę dać na wyślijto.pl.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dobra Rema, ale jakbyś mógł wysłać mi na pikusia, ale czy to nie są dzwonki midi? Czy czymś podobne?
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.049
Posty: 283
Ej ale te openingi to mają być muzyki czy filmiki? Bo mam filmiki, ale mogę zgrać ścieżkę dźwiękową do mp3. A druga sprawa to sorry, ale co to ten pikus?? Wiem, lama ze mnie .
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.549
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
nie pikuś, ale plikuś po pierwsze. Plikus jest darmowym serwerem, na które mozna wrzucac pliki, tu akurat o dowolnej wielkosci. Tylk owpierw trzeba sie na stronie zalogowac, by moc pliki wysylac naserwer. Jezeli chcesz cos sciagnac stamtad , nie musisz sie logowac. Tak więc, jest to jeden ze sposobow na przekazywanie sobie plikow
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
To jest prosto, logujesz się przez www.osemka.pl chyba tak to było, a to mogą być zwykła muza, ale jak wrzócisz teledyski też będzie git, acha i jeszcze jedna prośba ma ktoś może muze z buu sagi i freeza sagi, gdy był początek odcinka, ale Mp3?
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.049
Posty: 283
Sorry, długo mnie nie było bo jestem chory i mam gorączkę.... Freez, to jest Tatsumaru to może być po prostu na wyślijto.pl??
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Może, nmzc nie musisz się tłumaczyć, wyślij na wyślij to
A ja byłem wcześniej Freez
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.049
Posty: 283
Wysyłam ale to ma 80 mb więc trochę to potrwa. Zedytuję posta jak się wyśle, więc tu zajrzyj tak za godzinkę z groszem .

EDIT
http://s004.wyslijto.pl/?file_id=00053665571641364049
Proszę bardzo, ta jedna piosenka to chyba nie jest ta co chciałeś, jeśli nie to sorry ale nie mam tamtej. Pobieraj krótko i szczęśliwie .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Helpas
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook