Forum Dragon Ball Nao

» Trening u Kaito

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie pamiętam dokładnie, ale gdy Goku przyleciał na planetę Kaito zapytał go czy tyle dni ile pozostał do przylecenia Saiyan starczy by ich pokonać.
A Kaito powiedział mu że tyle tych dni tutaj to 1000 lat na Ziemi. Przecież to niemożliwe w tedy Goku wzmocnił by się chyba ze 500 krotnie. Możliwe że to błąd w polskim lektorze.


Moje pytane brzmi czy to prawda, czy może to błąd w lektora?

P.S
Nie pamiętam ile to był dni,ale mniej niż 365 a więcej niż 150.

Obraz
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Błąd lektora.

Specjalnie wziąłem do ręki 18 Tom Mangi str.93

Kaito mówi takie słowa:

"Jeśli będziesz trenował tutaj 158 dni to będzie się to równało trenowaniu na ziemi przez kilka tysięcy lat!"

Pozdrawiam
S.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
mateuszVgoku napisał(a):
. Przecież to niemożliwe w tedy Goku wzmocnił by się chyba ze 500 krotnie.
No widzisz, a wzmocnił się tylko około 30 krotnie

mateuszVgoku napisał(a):
zapytał go czy tyle dni ile pozostał do przylecenia Saiyan starczy by ich pokonać.
Kaio mógł powiedzieć wprost, że starczy, ale wolał przekazać to w nieco inny sposób. Chodziło mu o to, że Goku w ziemskich warunkach nigdy by nie osiągnął takiego poziomu jak u niego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Legolas napisał(a):
Błąd lektora.

Specjalnie wziąłem do ręki 18 Tom Mangi str.93

Kaito mówi takie słowa:

"Jeśli będziesz trenował tutaj 158 dni to będzie się to równało trenowaniu na ziemi przez kilka tysięcy lat!"

S.

No to czyli że Kaito tak powiedział że trening tutaj to kilka tysięcy lat na Ziemi?
Czyli lektor nie popełnił błędu (takiego dużego)



Lagolas mam jeszcze jedno pytanie. Weź do ręki mangę i zobacz ile kilometrów ma Droga Węża jeśli tam pisze bo lektor znów popełnił błąd mówiąc że Droga Węża ma 100km.

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
mateuszVgoku napisał(a):
Lagolas mam jeszcze jedno pytanie. Weź do ręki mangę i zobacz ile kilometrów ma Droga Węża jeśli tam pisze bo lektor znów popełnił błąd mówiąc że Droga Węża ma 100km.
Jeśli to ci nie przeszkadza, to ja odpowiem: droga węża ma 1 MILION km.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Dzięki
Mam jeszcze jedno pytanie czy w mandze pisze ile do Kaito wędrowali Yamucha, Piccolo, Tien i Chaozu?

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
To akurat możesz sobie łatwo policzyć Wszyscy z paczki Goku zmarli mniej więcej w tym samym czasie, w odstępach max. kilkugodzinnych (a nawet mniejszych, jeśli nie liczyć Picollo...). Przygotowanie statku Wszechmogącego do lotu trwało zdaje się tydzień, lot na Namek ok. miesiąca + 3/4 dni, kiedy Goku również startuje i potem rozmawia z Kaito. W oparciu o te dane możemy wywnioskować, że droga do Króla światów zajęła naszym bohaterom jakiś miesiąc z groszami. Jak będę miał trochę więcej czasu, to podam czas z dokładnością do jednego dnia
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Trening u Kaito
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook