Forum Dragon Ball Nao

» Podpoziomy czy wiedza?

Strony: 1, 2  
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Otoż ostatnio poruszony zostal temat o tym czy dobicie energi ki do jakiegos poziomu daje nastepny badz wiedza jak tego dokonac daje nastepny poziom bylo duzo sprzecznosci o tym i pisalismy o tym nie w temacie co trzeba wiec niedziwie sie adminowi wiec zakladam temat do tego...wiec jak myslicie slyszalem juz 2 opinie o tym ze jednak sa podpoziomy bo goku i gohan osiagneli w HTC full power i ze goku zawsze byl najsilniejszy...lecz moja teroria nie wiem moze dlatego ze jestem z wyksztalcenia matematyko-fizykiem i niewierze w nic co sie nieda logicznie fizyccznie za pomoca liczb zapisac...

otoz jesli wasza teoria czyli kolegow co pisali o tym wyzej byla by prawdziwa to Vegeta bedacy silniejszy od Goku w czasie przygotowan do walki z cyborgami trzenowal ostrzej niz goku on bardziej zajmowal sie rodzina i synem...zreszta sam piccolo co trenowal z nim stwierdzil iz Vegeta ssj > niz Goku ssj wtedy i jest ze jak trenowal sam i ze mimo ze juz byl silniejszy od niego niemogl sie przemienic bo niewiedzial ze trzeba sie rozloscic tak samo Gohan zamiana w ssj tam nietrzeba mocy tam musial pojac tylko jak sie rozloscic tak samo Trunks ktory mial ssj i zdobyl go przypadkiem przy zabawie z Gotenem a Gotenowi Chichi zdobyla ssj wkurzajac go...tak samo moge mowic o ssj2 ssj3 golden ozaru i ssj4 bo all mam opisane ladnie wykalkulowane i wiem mniejwiecej jaka moca kiedy dysponowali i co z czego sie bierze i wynika wiec teraz prosze o wasza przyklady + argumentacja nietwierdze ze jestem omylny po prostu [ ort! ] mi udowodnijcie cos tak jak to mi keidys Sorata udowadnial mocnymi argumentami ale o co inego chdozilo ale mial chociaż [ ort! ] argumenty udowodnione...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Pober napisał(a):
Vegeta bedacy silniejszy od Goku w czasie przygotowan do walki z cyborgami trzenowal ostrzej niz goku on bardziej zajmowal sie rodzina i synem..
Jak powiedział Kakashi do Zabuzy:
"Głupcze, czy naprawdę nie rozumiesz co daje prawdziwą siłę?".

I czy jest ktoś wstanie wytłumaczyć mi o co chodzi w tym temacie, bo staram się i nijak nie potrafię tego zrozumieć.
Hmmm, no i co jest ciekawe, wydaje mi się, że podobny temat(y) już istnieją.

Edit:
ChChi nie wkurzyła Gotena on bez SSJ nie dawał sobie rady w walce nią (co jest dziwne) więc przemienił się w SSJ.
I sam stwierdziłeś że Trunks zdobył SSJ przypadkiem.
Gwoli ścisłości: Nie wiadomo jak, gdzie i kiedy Trunks i Goten osiągnieli SSJ, tak więc twierdzenie, że jakoby udało im się to przypadkiem, lub w przypadku Gotena, podczas pojedynku z matką, są jak najbardziej mylne.

PS. Saru-chan, milcz.
PS2. Ciebie to się również tyczy Shirou-chan

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 15.01.2008, 21:21
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
Gohan zamiana w ssj tam nietrzeba mocy tam musial pojac tylko jak sie rozloscic
Tylko rozzłościć? Złość to było jedno, a siła drugie. Gohan był na tyle silny, że zdołał się przemienić w SSJ, do czego złość była potrzebna.
Warunek konieczny - siła.
Warunek wystarczający - złość.
Pisałeś coś o matematyce, więc powinieneś zrozumieć.

Pober napisał(a):
zreszta sam piccolo co trenowal z nim stwierdzil
Piccolo twierdził też m.in., że Cell zabije Gohana ;]

Pober napisał(a):
dobicie energi ki do jakiegos poziomu daje nastepny
Dokładnie tak to było w przypadku osiąganie poziomów USSJ1 i USSJ2.

Pober napisał(a):
badz wiedza
Wiedza jedno, trening drugie.

PS. Starcze, odejdź.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Po pierwsze trudno było mi zrozumiec co tu napisałeś.
A teraz do rzeczy:

Goku ssj wtedy i jest ze jak trenowal sam i ze mimo ze juz byl silniejszy od niego niemogl sie przemienic bo niewiedzial ze trzeba sie rozloscic tak samo Gohan zamiana w ssj tam nietrzeba mocy tam musial pojac tylko jak sie rozloscic tak samo Trunks ktory mial ssj i zdobyl go przypadkiem przy zabawie z Gotenem a Gotenowi Chichi zdobyla ssj wkurzajac go...
Powiadasz, że żeby zamienic się w SSJ nie trzeba mocy czyli każdy Saiyanin mógłby się przemienić ? To raczej nie realne. Do przemiany potrzebna jest siła a złość zwiększa moc. Son Gohan, gdy był mały nie panował nad swoją mocą i właśnie dzięki złości powiększał swoją siłę.
ChChi nie wkurzyła Gotena on bez SSJ nie dawał sobie rady w walce nią (co jest dziwne) więc przemienił się w SSJ.
I sam stwierdziłeś że Trunks zdobył SSJ przypadkiem.

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Old Shatterhand napisał(a):
Hmmm, no i co jest ciekawe, wydaje mi się, że podobny temat(y) już istnieją.
A mnie się wydaje, że interpunkcja również...
mat-fiz mówisz? ...

Co do problemu poziomów i wiedzy o tym, jak taki uzyskać- jak masz wiedzę, jak się robi 10 km sprintem, to już oznacza, że potrafiłbyś taki dystans przebiec? Albo, jeśli bierzesz 200 kg na klatę i nawet nie stękniesz, to już oznacza, że jesteś mistrzem Kung-fu?


Old Shatterhand napisał(a):
Jak powiedział Kakashi do Zabuzy:
"Głupcze, czy naprawdę nie rozumiesz co daje prawdziwą siłę?".
Z tym się również zgodzę, choć nie wierzę w "ukrytą siłę" (ale w potencjał już tak...). Człowiek jest zdolny do "zwiększenia siły" w warunkach extremalnych, ale to raczej na zasadzie "nawet się nie spodziewałem...", niż "uzyskałem większą moć, bo się wkurzyłem!".
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
O to ze poszly jakies plotki ze niby sa jakies podpoziomy w sensie ze trzeba osiagnac jakas tam gracnice poziomu mocy dzieki ktorym zyskujesz next poziom to znaczy ze jak wytrenujesz max power na przykład [ ort! ] ssj2 to zdobyasz ssj3 a nie ze np musisz wpasc na to ze to co mowil goku zebrac cala sile w miesniach itd mowil to w filmiku jak mlodym pokazywal ssj3...to oznaczalo by ze kazdy poziom ssj ssj2 ssj3 i ssj4 ma jakis limit...co nie ma dla mnie sensu...Dla mnie wyraznie widac ze np na ssj musisz byc rozloszczony obojetnie jaka sila dysponujesz to zmienisz sie w ssj i bedziesz 50x silniejszy...tak samo ssj2 musisz dojsc do szału bojowego lub furi gniewu i oczywiscie miec poziom ssj...ssj3 juz mowielm ssj4 musisz zamienic sie w golden ozaru zeby byc nim musisz miec ogon by byc ozaru i miec ssj i odzyskac rozum czyli zapanowac nad malpim rozumem...dlatego twierdze ze to kwestia dojscia do czegos logika a nie sila...w ogóle [ ort! ] u mnie all sie niebierze z niczego all jest z czegos i bez czegos niemoze zyc tak samo moge wyliczac liczby z zaokragleniem bo mam podstawy itd a nie dobierac losowo ile kiedy mial...i dlatego twierdze ze nie ma czegos takiego ze np na ssj jest slabszy a na ssj2 silniejszy a drugi lepszy na ssj a slabszy na ssj2...jak jedno idzie w gore to i drugie...

Dodano: mowisz o sprincie itd ale my mowimy o saijan nie o ludziach...czy ludzie maja jakies ssj itd xD albo ogony jaka malpy...takto by Tien mial ssj jakby bylo jak mowisz...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
O to ze poszly jakies plotki ze niby sa jakies podpoziomy w sensie ze trzeba osiagnac jakas tam gracnice poziomu mocy dzieki ktorym zyskujesz next poziom
Wybacz, ale obawiam się, że nikt prócz Ciebie tutaj tego nie napisał. Po prostu źle zrozumiałeś mojego posta i teraz bez sensu mówisz ciągle o tym samym.

Pober napisał(a):
Dla mnie wyraznie widac ze np na ssj musisz byc rozloszczony obojetnie jaka sila dysponujesz to zmienisz sie w ssj i bedziesz 50x silniejszy
Sądzisz, że Bardock nie był rozzłoszczony, gdy widział, jak Freeza niszczy jego planetę? Był, ale nie spełnił warunku koniecznego.

Pober napisał(a):
tak samo ssj2 musisz dojsc do szału bojowego lub furi gniewu i oczywiscie miec poziom ssj
Goku ten poziom osiągnął w Zaświatach. Dlaczego miał tam wpadać w jakąś furię, skoro nie miał żadnych konkretniejszych powodów?

Czytaj dokładnie i analizuj treść moich postów, bo tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Gotenkskun napisał(a):
Wybacz, ale obawiam się, że nikt prócz Ciebie tutaj tego nie napisał. Po prostu źle zrozumiałeś mojego posta i teraz bez sensu mówisz ciągle o tym samym.
Sry jesli cie obrazam z tym...wiem ze zle rozumialem i chce zrozumiec...


Gotenkskun napisał(a):
Sądzisz, że Bardock nie był rozzłoszczony, gdy widział, jak Freeza niszczy jego planetę? Był, ale nie spełnił warunku koniecznego.
On byl przestraszony jego mocy...niewidizlem tam zlosci jakos gohan na poczatku tez sie nieprzeminial a sie zloscil bo niewkladal w to serca...to trzeba sie w specyficzny sposob rozgniewac


Gotenkskun napisał(a):
Goku ten poziom osiągnął w Zaświatach. Dlaczego miał tam wpadać w jakąś furię, skoro nie miał żadnych konkretniejszych powodów?
Skad wiesz co robil goku tam? moze opanowal tak jak ssj swobodne przejscie z ssj na ssj2 jak gohan podczas treningu z normalu na ssj bo tego go goku uczyl...widac ze Paulokuchan byl silniejszy niz cel a walczyli na wyzszych poziomach...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Gotenkskun napisał(a):
Goku ten poziom osiągnął w Zaświatach. Dlaczego miał tam wpadać w jakąś furię, skoro nie miał żadnych konkretniejszych powodów?
To Gohan potrzebował takiego bodźca, co Goku odkrył w CoT&S.
Możlliwe, że Goku załapał, w jaki sposób się "przełamać", kiedy robił to Gohan... Tak, jak komuś łatwiej coś zrobić, kiedy widział jak ktoś to robi.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
tak samo ssj2 musisz dojsc do szału bojowego lub furi gniewu i oczywiscie miec poziom ssj
Pober, tak napisałeś.
Czyli wg Twojej teorii Goku musiał chcąc nie chcąc wpaść w furię, by osiągnąć SSJ2. A ja Ci teraz mówię, że on tam na pewno w żadną tak wielką furię nie wpadał, a mimo to nauczył się przemiany w SSJ2. Bo trenował - w sumie przez ładne 7 lat.

Pober napisał(a):
to trzeba sie w specyficzny sposob rozgniewac
Tak, i dodatkowo nie być słabeuszem...

paintball_0 napisał(a):
Możlliwe, że Goku załapał, w jaki sposób się "przełamać", kiedy robił to Gohan... Tak, jak komuś łatwiej coś zrobić, kiedy widział jak ktoś to robi.
Przecież to było pytanie retoryczne do Pobera...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pober napisał(a):
Dla mnie wyraznie widac ze np na ssj musisz byc rozloszczony obojetnie jaka sila dysponujesz to zmienisz sie w ssj i bedziesz 50x silniejszy...
Jednym słowem?
Bzdura.

Dlaczego?
Z prostej przyczyny. Gdyby było tak, jak mówisz, to nic nie stałoby na przeszkodzie, aby Goku zamienił sie w SSJ w czasie walki z Daimao czy Nappą. Jego poziom wściekłości był wtedy wystarczająco duży...
Coś musiało zatem przeszkodzić w transformacji... Hmmm... co to mogło być?
Czyżby poziom mocy?

Dla osiągnięcia SSJ niezbędny był określony poziom mocy.
Był to warunek niezbędny.
Jeśli chodzi o złość, która powinna obudzić Super Saiya-jina w wojowniku, to można dyskutować. W przypadku Goku, Vegety i Gohana, tak właśnie było.
Nie znamy szczegółów pierwszych przemian Trunksa i Gotena.
Osobniki fuzyjne- Vegetto, Gogeta i Gotenks po prostu były Super Saiya-jnami. W ich przypadku wystarczyło, ze wojownicy stanowiący elementy fuzji, opanowali ten poziom mocy.
Trzeba być totalnym ignorantem, aby zaprzeczać tak oczywistym faktom...

Co do SSJ2.
Zanim zaczniesz cokolwiek o nim mówić, to zastanów się, czym jest SSJ2. Podobnie, jak SSJ3.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Pober podam ci jeszcze jeden przykład Gohan, był bardzo rozpłaszczony gdy Radim dobijał Goku Gohan rozwalił jego kapsułe i go zaatakował dlaczego nie przemienił się w SSJ bo nie miał dosyć mocy.

Obraz
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Gotenkskun napisał(a):
Pober, tak napisałeś.
Czyli wg Twojej teorii Goku musiał chcąc nie chcąc wpaść w furię, by osiągnąć SSJ2. A ja Ci teraz mówię, że on tam na pewno w żadną tak wielką furię nie wpadał, a mimo to nauczył się przemiany w SSJ2. Bo trenował - w sumie przez ładne 7 lat.
skad wiesz co on tam robil skoro tak twierdzisz? skad wiesz ze nieopanowal ssj2 jak dzieciaki ssj3...bo to juz widizeli
Dai Kaiosama napisał(a):
Dlaczego?
Z prostej przyczyny. Gdyby było tak, jak mówisz, to nic nie stałoby na przeszkodzie, aby Goku zamienił sie w SSJ w czasie walki z Daimao czy Nappą. Jego poziom wściekłości był wtedy wystarczająco duży...
Coś musiało zatem przeszkodzić w transformacji... Hmmm... co to mogło być?
Czyżby poziom mocy?
Czy on był tam wsciekly? niewidizlem tego zeby wpadl w gniew raczej przyszedl zmienil zly byl, w gniew wpadl to dopiero jak zabili jego najlepszego kumpa i jeszcze z reki freeze...tam klillan zyl a goku niebyl w rozsypce co do mocy wierzyl w siebie walczac z nappa wiedzil ze jest silniejszy od niego i od Vegety ale do Vegety sie mylil... i walczyl standardowo...a co do poziomu mocy czemu Trunks i Goten, Gohana pomine bo mysle ze mial ki ponad ki Goku na namek...zmienili sie w ssj jako dzieci? Vegeta i Songo pracowali na to kilkanascie lat a oni od razu [ ort! ]?? albo czemu Gotenks sie zamienil w ssj3? on bylslabszy od ssj3 Goku i slabszy od ssj2 Vegety...tego niekumam... wytlumacz mi to jesli mozesz...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
zmienili sie w ssj jako dzieci?
Nawet Gohana i Vegete bardzo to zdziwiło. Ale o ile się nie mylę, odpowiedź na to, jak im się to udało, padła w mandze/anime.

Pober napisał(a):
albo czemu Gotenks sie zamienil w ssj3? on bylslabszy od ssj3 Goku i slabszy od ssj2 Vegety...tego niekumam
Żaden SSJ3 nie może być słabszy od jakiegoś SSJ2. A jak się zamienił? - potrenował w taki sposób, by to osiągnąć, a że był wojownikiem powstałym za pomocą fuzji, łatwiej mu to przyszło niż Goku w Zaświatach.

Pober napisał(a):
skad wiesz ze nieopanowal ssj2 jak dzieciaki ssj3
To Ty pisałeś, że żeby wejść na SSJ2, trzeba być wściekłym. A one osiągnęły SSJ3 dzięki i wiedzy i treningowi, a nie samej wiedzy.

Pober napisał(a):
w gniew wpadl to dopiero jak zabili jego najlepszego kumpa i jeszcze z reki freeze
Kuririn zginął też w pierwszej serii, z ręki dziecka wyżej wspomnianego Piccolo Daimao. Goku cholernie się tam wściekł, ale nie wszedł na SSJ. A czemu? Bo Akira jeszcze o tym nawet nie myślał. A także dlatego, że nie miał wystarczająco wytrenowanego ciała.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Gotenkskun napisał(a):
Żaden SSJ3 nie może być słabszy od jakiegoś SSJ2.
Ja niepisalem tak mowie ze SSJ3 Gotenksa byl slabszy od Sjj3 Goku a SSJ2 gotenksa byl slabszy od SSJ2 maijn Vegety
Nawet Gohana i Vegete bardzo to zdziwiło. Ale o ile się nie mylę, odpowiedź na to, jak im się to udało, padła w mandze/anime.
Podaj strone bo cos znalesc niemoge...gdzie to bylo podczas treningu w Capsula tam przy 100x gravity nic takiego niebylo...

Gotenkskun napisał(a):
To Ty pisałeś, że żeby wejść na SSJ2, trzeba być wściekłym. A one osiągnęły SSJ3 dzięki i wiedzy i treningowi, a nie samej wiedzy.
Napisales wiedzy i treningowi jakbys mial na mysli ze obaj mamy racje i sie sprzeczamy o nic...ze potrzeba moze tego i tego ale to trudno by bylo wyczuc od ilu...czemu dzieciaki niemialy ssj2? bo niemialy wiedzy? a sile mialy? moze wszyscy mowimy o tym samym moze i tego i tego trzeba a moze nie? przecież [ ort! ] jakby teraz goku zmienil sie w gold ozaru i odzyskal rozum to by sie stal ssj4 a niema wystarczajacej mocy chyba ze juz ma?...to niebyla ta sama zlosc...tam plakal byl w szoku + gniew cos takiego...trudno opisac to co chce wyrazic ale zobacz ze to sie rozni ich poziomy gniewu...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No i tu jest pies pogrzebany a mianowicie pzoziom Sądzisz, że każdy Sayian osiąga poziomy po złości i okrzyku bojowym nie prawda, nie zgodzę się z tym ztwierdzeniem podam Ci kilka osób, które były Sayianami a nie osiągnęły poziomów SSJ ( przecież wystarczyło se krzyknąc nie? ) min.
Pan, Bra, Turles, Bardock, Serpia, Nappa, Raditz, o i jeszcze Pargas.
Te wymienione postacie nie osiągnęły poziomu SSJ ponieważ nie miały odpowiedniego treningu. Liczy się trening, wytrzymałość i skutek.
W moim poscie masz dowody na to, że mówisz nie prawdę pober
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Tatsumaru napisał(a):
przecież wystarczyło se krzyknąc nie?
Krzyknąć ?? czy gohan p okrzyku w ssj przeszedl? niewydaje mi sie zeby po zabiciu dla kogos ojca on krzyczal albo cos podobnego...jak mowielm i psialem to specyficzna zlosc nie normalna zlosc...


mateusz-goku napisał(a):
Pober podam ci jeszcze jeden przykład Gohan, był bardzo rozpłaszczony gdy Radim dobijał Goku Gohan rozwalił jego kapsułe i go zaatakował dlaczego nie przemienił się w SSJ bo nie miał dosyć mocy.
To byla furia...on niepanowal nad soba tzn szal bojowy a w ssj2 nieprzejdzie bo niema ssj...


Tatsumaru napisał(a):
Pan, Bra, Turles, Bardock, Serpia, Nappa, Raditz, o i jeszcze Pargas.
oni pojecia o zlosci nie mieli tak samo jak Vegeta na pcozatku...

Dobra ale ktos mi cos zaswital juz...
mateusz-goku napisał(a):
ChChi nie wkurzyła Gotena on bez SSJ nie dawał sobie rady w walce nią (co jest dziwne) więc przemienił się w SSJ.
I sam stwierdziłeś że Trunks zdobył SSJ przypadkiem.

Otoz podsunołes mi pewna teorie moze i ja i wy mamy racje sa cos takiego jak granice ki po ktorych mozesz przejsc w ssj...po 1 Goten niechcial atakowac Chichi ona go znusila do tego...przecież [ ort! ] Trunks i Goten przed turniejem dysponowali siłami wiekszymi niz Goku na Namek wiec mogli w sumie przejsc w ssj bez zadnego ale...W sumie moge nawet tak zalozyc ze trzeba oba kryteria spelniac...a wiec co trzeba spelniac zeby przejsc na ssj4?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Słuchaj po pierwsze, skąd masz dowody na to, że powyżej wymienione postacie nie wiedziały co to krzyk? Po drugie z jakiej racjii uważasz, że Goten i Trubks mieli większą siłę podczas TB niż Goku na Namek? Spróbuj odpowiedzieć na te pytania. Bo moim zdaniem takie poziomy osiąga się treningiem, a nie tylko okrzykiem, nie wierze, żeby Bardock, Serpia czy Pan nie wiedzieli co to krzyk dajcież spokój, jaką Ty tą mangę czy anime czytałeś Koreańską?.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Słuchaj po pierwsze, skąd masz dowody na to, że powyżej wymienione postacie nie wiedziały co to krzyk? Po drugie z jakiej racjii uważasz, że Goten i Trubks mieli większą siłę podczas TB niż Goku na Namek? Spróbuj odpowiedzieć na te pytania. Bo moim zdaniem takie poziomy osiąga się treningiem, a nie tylko okrzykiem, nie wierze, żeby Bardock, Serpia czy Pan nie wiedzieli co to krzyk dajcież spokój, jaką Ty tą mangę czy anime czytałeś Koreańską?.
w ogóle [ ort! ] nie wiem co ty psizesz do mnie kto ci tam krzyczy? co ty masz z tym krzykiem zlość = krzyk?? czy oni gembe dra zeby sie zamienic w ssj? jakos Vegeta kiedy walczyl z #20 niedarl mordy przy zamianie lecz sie zloscil w specyficzny sposob...on tez niewiedzial czemu niemoze przejsc w ssj jak trenowal...dochodzil do obledu niewiedzial czemu niemoze byc ssj jak Songo mimo, wlasnie on caly cas trenowal z mysla ze to na wskutek treningu ssj osiagnie a tu chodzilo o jego wkurzenie ze niemoze doscignac Goku i wtedy sie specyficznie zezloscil doszedl do granicy zlosci i zamienil sie w ssj...


Tatsumaru napisał(a):
Po drugie z jakiej racjii uważasz, że Goten i Trubks mieli większą siłę podczas TB niż Goku na Namek?
Otoż Gohan byl lekko slabszy niz na turnieju powiedzmy byl nawet silny, mimo to Goten trenujac z nim zaskakiwal go szybkoscia byl sporo slabszy ale mimo to niezle sobie radzil tak, samo trunks trenowal z Vegeta w sali gravitacyjnej 100xciazenie co goku osiagnol po dlugich meczarniach i trenigach...w wieku pozniejsyzm...dzieciaki mialy ladna moc na start...Widiales co trunks zrobil z buu jakiego kopa mu wysadzil musial dysponowac jakims ki wiec ssj/50 daje ci normal musial miec z 10mln+ na normaly zeby na ssj tak kopnac buu...tak samo po fuzji czyli ich sila jest podwojona byli silniejsi od Gohana nie mistyc a te ssj i ssj2 podczas turnieju...wiec nawet podzielic moc gohana na 4 to i tak wyjdzie ci ze normal ich byl >> od 3mln bo tyle goku mial przechodzac w ssj...ja rozwazam logiczne przypadki a nie biore to z dupy...proboje do all dojsc logika zeby sie zgadzalo...Trunks na ssj mial ponad 1/8 mocy buu stlumionego co jest wiecej niz 3 mln...popraw mnie jesli sie myle...i nie psiz mi nic o krzyku bo mi rece opadaja o twojej znajomosci...aa i oni we 2 walczyli mniejwiecej na rowni z #18 wiec ? na normalu mieli cos jak jej moc podzielona na 2...nawet jakby mniej bylo to by byli silniejszy...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
jakos Vegeta kiedy walczyl z #20 niedarl mordy przy zamianie lecz sie zloscil w specyficzny sposob...

Toz wystarczy się skupić i skumulowac w sobie wystarczająca energię , wystarczająca do przemienienia się w SSJ, a następnię ja wyzwolić. Po co się złościć i krzyczeć? Pod wpływem niezwykłej złości może dojśc do wielkiego zwiększenia siły. Jednak osoba, która chce osiągnąć stan SSJ , musi miec chociać choć w pobliżu poziom , dzięki złości, mogłoby dojść do owej przemiany.

Pober napisał(a):
Goku i wtedy sie specyficznie zezloscil doszedl do granicy zlosci i zamienil sie w ssj...
Ale także doprowdził do tego niezwykły trening Vegety, który ćwiczył głównie na urządzeniu, w którym zwykła grawitacja zwiększała się często - 300 razy, 3-krotnie większej od Goku. Dzięki temu Vegeta osiągnął na począku sagi z Androidami siłę w SSJ wiekszą niż wtedy Goku. CO prawda, na tamtej planecie, w anime, krzyk i okazanie złośći także pomogło Vegecie w otrzymaniu nowego poziomu stanu.

Pober napisał(a):
Po drugie z jakiej racjii uważasz, że Goten i Trubks mieli większą siłę podczas TB niż Goku na Namek?
To jest jasne. Oni osiągnęli SSJ jeszcze przed turniejem i później szlifowali go dalej, zwiększając przy tym ciągle jego moc... Goku osiągnął ten stan podczas zaciętej walki, jego siła nie była w 100 % pełna, ale niezwykle potężna, co widać, gdy rozkładał Freezera równo, jak chciał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Podpoziomy czy wiedza?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook