Forum Dragon Ball Nao

» nazwa

milenkaa26
Ziemianin
Ziemianin
milenkaa26
Dni na forum: 5.982
Posty: 5
nie wiem czy dobry dział, ale temat do innego mi nie pasował
planuje założyć forum o dragon ball, i tu mam do was prośbe ^^ nie wiem jaki adres forum wymyślić. nie mam pomysłu zasproponujcie coś fajnego
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
milenkaa26
Ziemianin
Ziemianin
milenkaa26
Dni na forum: 5.982
Posty: 5
zaproponujcie*

masz racje, jednak nie lubię być NOWA ^^ i za tłoczno tu troche
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wcale nie jest nas tak dużo. Regularnie pisze może 20 osób? Spokojnie można porozmawiać.
Tworzenia nowego forum nie polecam, gdyż wyrażam watpliwość czy uda Ci się osiągnąć zadawalającą popularność szczegolnie, że ci fani, którzy DB interesuje w poważnym stopniu znaleźli zapewne już swoje miejsce w sieci.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
milenkaa26
Ziemianin
Ziemianin
milenkaa26
Dni na forum: 5.982
Posty: 5
Fakt, w sumie to wątpie, żeby na tym moim forum zarejestrowało się więcej osób niż 5 ^^ może zostanę przez jakiś czas na waszym db nao
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.157
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Tez nie tak dawno temu chciałem prowadzić forum o DB, ale uznałem że jest to bezsensowne, gdyż teraz forum może mieć każdy, jest teraz mnóstwo serwerów które udostępniają nam aliasy (takie jak fora.pl, ok1.pl, xad.pl itd) i stworzenie forum ogranicza się do wpisania jego nazwy, a reszta wygeneruje się sama. Postanowiłem więc dać sobie spokój z prowadzeniem forum i zostać tutaj.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » nazwa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook