Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Wolfenstein: Enemy Territory - jak grać przez lan?

Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Witam,
Otóż ostatnimi czasy stałem się szczęśliwym posiadaczem dodatkowego komputera. I już wtedy zdając sobie sprawę z nowych możliwości jakie to za sobą niesie, połączyłem oba komputery po przez kabel lan. Sprawdziłem kilka gier, wszystkie działały, no i wtedy naszła mnie myśl, żeby podłączyć Wolfensteina: Enemy Territory, grę w którą niestety nigdy nie mogłem zagrać przez internet. Jednakże, napotkałem tutaj pewne problemy. Mianowicie, nie mam pojęcia jak stworzyć serwer tak, by był on widoczny dla drugiego komputera.
Wie ktoś może co mogę zrobić, by utworzony serwer był widoczny i można było do niego dołączyć?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
OMG to jest jednak rzecz która Olda zaskakuje? Podpowiem Ci tak dokup sobie nowy kabel .
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Osobiście w ET nigdy nie grałem, ale rozwiązanie problemu raczej nie wymaga znajomości gry. Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że w Menu nie ma opcji LAN albo coś w ten deseń. Jak chcesz postawić serwer, to wpisz jako IP numer, który widnieje pod nazwą Brama Domyślna w Panelu Sterowania -> Połączenia sieciowe -> Stan. Myślę, że powinno wystarczyć (:
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Właściwie niedokładnie o to chodziło, gdyż założenie serwera było możliwe, ale nie można było go odszukać. Ale wpisanie w tabeli poleceń "Connect to 'IP bramy domyślnej'" rozwiązało problem. Co ciekawe próbowałem wcześniej tego sposobu, ale wpisywałem adres IP karty sieciowej ^^'.

Dziękuje więc za Twoją pomoc, zapewne bez niej nie poradziłbym sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Wolfenstein: Enemy Territory - jak grać przez lan?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook