Forum Dragon Ball Nao

» Naruto- Nowe odcinki PL wersja na Jetix, kiedy

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wprawdzie paint powiedział, że mogę ściągnąć z neta new odcinki Narucika. ale chciałbym, abyście się dowiedzieli, kiedy będzie następna wersja odc thx.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Chodzi Ci o te Jetixowe odcinki ? Jak zauważyłem , leci już druga partia odcinków Naruto, od niedawna, tak więc trzeba będzie jeszcze poczekać na kolejne odcinki. Wiemy dobrze, że na Jetix musi dana saga przelecieć od początku kilkanąscie razy, zanim puszczą dalsze odcinki, albo co gorsza, od samego początku puszczą ...

Jednak jestem dobrej mysli dla tych, którzy uwielbiają wersję Jetixowską , że za 1,5 - 2 miechy zostaną puszczone nowe odcinki

Jednak ja oczywiscie polecam te odcinki z Dattebayo, ktore sa w znakomitej jakosci, w japonskim języku, z napisami angielskimi , polskie mozna pobrac na odpowiedniej stronce. Jezeli Tatsumaru posiadasz szybki net, radze - sciagaj te odcinki ze strony dattebayo.com , mysle , ze sie nie zawiedziesz, chyba, ze jestes "inny" i wolisz polish version ^^"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ishido napisał(a):
Jezeli Tatsumaru posiadasz szybki net, radze - sciagaj te odcinki ze strony dattebayo.com
Tutaj jest pewien problem, bo na ile się orientuję na dattebayo.com archiwizują tylko część odcinków. Mają linki od odcinka sto któregoś. A Naruto Jetix'owy skończył się chyba na 26, więc DB nikogo nie ratuje...


Ishido napisał(a):
chyba, ze jestes "inny" i wolisz polish version ^^"
No to już by było PRAWDZIWE zboczenie Polski dubb bardzo skutecznie potrafi zmobilizować młodzież do nuki języków obcych
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
paintball_0 napisał(a):
Tutaj jest pewien problem, bo na ile się orientuję na dattebayo.com archiwizują tylko część odcinków. Mają linki od odcinka sto któregoś.
aaaj.. sory, wiec istnieje jeszcze bardzo duzo innych linkow do odcinkow Naruto . Zapisze je tutaj wszystkie tylko poznajduje. N jednym z nich jest www.narutodownload.com lub hmmm... www.isohunt.com -na tym mozna zawsze polegac Co z tego, ze torrnet, ale tam zawsze znajda sie seedy.


Polski dubb bardzo skutecznie potrafi zmobilizować młodzież do nuki języków obcych
oo, z tym sie zgodze w zupelnosci, mnie to lekko zmusilo ^ ^"

Freez, zoabc zjeszcze na narutofan.com , na pewno [ ort! ] w ktoryms z tych linkow znajdziesz wszystkie wlacznie z pierwszym odcinkiem Naruto , a jezeli nie, to znaczy, ze szukac nie umiesz

Od Paintball'a: realitylapse.com Takze dobra stronka, chociaz dla mnie pewnym mankamentem jest to , ze pliki sa w rm, ale jakosc nie jest zla.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ishido napisał(a):
oo, z tym sie zgodze w zupelnosci, mnie to lekko zmusilo ^ ^"

Pewnie napisy zasłaniały Ci obrazy w hentaiach ;p



ps: SPAM

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tatsumaru napisał(a):
Wprawdzie paint powiedział, że mogę ściągnąć z neta new odcinki Narucika. ale chciałbym, abyście się dowiedzieli, kiedy będzie następna wersja odc thx.
Jak już ktoś wspomniał, Jetix będzie emitować sagę po sadze a nastepnie bedzie ja powtarzac kilkanaście razy pod rzad ... proponuje www.naruto.wbijam.pl mozna obejrzec kazdy odcinek naruciaka jaki wyszedl z polskimi napisami od razu i na necie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Naruto PL skończył się na 51 xD
i jest pozmieniane,bo w realnym 52,to 51 jetixowy jest troche do przodu...
Ja tam z Youtuba sciągam jak trzeba albo oglądam na [url]kreskowka.pl[/url]
Ja tam nie mam takich problemów ;p

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Naruto- Nowe odcinki PL wersja na Jetix, kiedy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook