Forum Dragon Ball Nao

» CoD4:MW

ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Czy ktoś z Was grał już w Call of Duty 4: Modern Warfare? Podobno gra jest bardzo realistyczna, a szczegółowość grafiki powala na kolana. Ale trzeba też mieć potężną maszynę żeby zagrać na full detalach. Akcja gry tym razem nie dzieje się w czasie drugiej wojny światowej, ale na przełomie XX i XXI wieku. W arsenale m.in. AK-47, M4A1, wyrzutnie rakiet, granaty, bronie krótkodystansowe, Dragunov i wieeeele innych. Jeżeli ktoś już grał, to może mi powie czy mi pójdzie na moich parametrach?

Win XP Pro
512 MB RAM
Intel Inside Celeron D 3 GHz
NVidia GeForce 6600
149 GB dysk

nie wiem czy coś jeszcze...
PozdrO
EDIT
@TheEnd
Znalazłem w minimalnych wymaganiach właśnie 512 RAM, więc chyba mi pójdzie co?
A celeron mówisz, że niezbyt do gier? Nie wiem, ale ja jestem zadowolony z niego, inne gry z tych nowszych zawsze mi chodziły na Celku .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 27.01.2008, 12:43
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Możesz mieć problemy z odpaleniem... Ja grałem na max detalach, ale wiem tyle: kod gry jest świetnie zoptymalizowany, tak więc powinna śmigać na wysokich detalach nawet na komputerach sprzed roku, półtora. W twoim wypadku mam wrażenie, że największym problemem będzie RAM. U mnie łykało bez mała ponad 1 GB. No i Celeron... Te proce zbytnio do gier się nie nadają.
Kończąc technikalia, a wracając do samej gry - cud, miód i orzeszki. Gameplay rzuca na kolana. Świetna fizyka gry, zachowanie postaci. Klimat się po prostu czuje. Wszystkie szczegóły są dopracowane w najmniejszym calu. O porównaniu do Medal of Honor: Airborne, który wyszedł ciut wcześniej niż CoD4 mowy nie ma. MoH może czyścić buty Modern Warfare. Grafika - o niej można napisać wiele, ale że ja nie jestem zbyt piśmienny, powiem krótko: misja w Czarnobylu i nic więcej do szczęścia nam nie trzeba. Pozycja obowiązkowa dla każdego gracza, nieważne czy lubisz FPS-y, czy nie - ten tytuł pokochasz.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja mam podobne paratemtry do Ciebie , RemaZ'ie tylko mam 1024mb RAM'u i na najwyższych detalach chodzi mi bez problemu i sadze że Ty tez byś nie miał z tym kłopotu .
A CoD'a 4 teraz mam i gram tylko sie w misiji ze snajperem [ 2 misja w 2 akcie a są 3 akty ] i czytałem na necie ze ta jest najtrudniejsza więc nie czuję się jak jakchiś cieniak ;p . Ale wracając do tematu - gra naprawdę jestbardzo grywalna ,a i grafiką i muzyka nie pogrzeszy , więc jak najbardziej warto sobie ją sprawić . Prócz trybu dla jednago gracza znajduje się Multiplayer który naprawdę jest bardzo dobry tylko czasami szwankuje , ale w najbliższym czase ma wyjść patch 4 który koryguje niedoskonałosci wcześniejszych patchów ^^ . Ogólnie rzecz biorąc - kupuj i graj !


PS: Ile masz MB na karcie graficznej ??

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Filippo napisał(a):
A CoD'a 4 teraz mam i gram tylko sie w misiji ze snajperem [ 2 misja w 2 akcie a są 3 akty ] i czytałem na necie ze ta jest najtrudniejsza więc nie czuję się jak jakchiś cieniak ;p
Ta misja to pryszcz w porównaniu do tego jak musisz od Ruskich uciec w ciągu, bodajże czterech minut ;p
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Filippo napisał(a):
PS: Ile masz MB na karcie graficznej ??
Kurcze, wiesz że nie pamiętam? A gdzie to można było sprawdzić??

Dzięki że dałeś mi nadzieję Filippo
EDIT
Zainstalowałem programik AIDA32 i już wiem: mam 128MB kartę graficzną... chyba nie za mało........

Pełna lista broni w trybie Single Player
-50cal turret technical
-ac130(105/25/40mm)
-agm114
-Airstrike
-ak47
-ak74u
-at4
-aw50
-barrett
-barrett
-beretta
-binoculars
-bm21 missile
-bmp turret
-bog mortar turret
-bradley turret
-brick blaster(also on multi)
-brick bomb
-c4
-camera(10/20/30/45/5fov)
-claymore
-cobra20mm
-cobra air support
-cobra FFAR
-cobra hellfire
-cobra seeker
-cobra sidewinder
-cod3mg42 turret
-colt45
-default vehicle weapon
-desert eagle
-dog bite
-dragunov
-facemask
-flash grenade
-frag grenade
-g3
-g36c
-gp25
-heli minigun
-heli small arms
-heli spot light
-hindFFAR
-hind tmp rocket
-hind turret
-humvee50cal
-hunted crash missile
-javelin
-m1014
-m14
-m16
-m1a1
-m203
-m4
-m40a3
-m4m203
-m60e4
-mark19
-mg42
-mi28
-minigun player turret
-mp44
-mp5
-p90
-parabolic
-remington700
-rpd
-rpg
-sa6 missile
-saw
-skorpion
-slamraam missile
-smoke grenade
-stinger
-t72 turret
-usp
-uzi
-winchester1200
-zpu turret
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
RemaZ napisał(a):
Zainstalowałem programik AIDA32 i już wiem: mam 128MB kartę graficzną... chyba nie za mało........

Nie. 128 to jest wymagane minimalne dla tej gry wiec sadze że Ci pójdzie .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Grałem w tą grę, przeszedłem, krótka ale przyjemna gra. Miło było bawić się z tą grą, szkoda tylko, że mój marine zginął

theEND napisał(a):
Filippo napisał(a):
A CoD'a 4 teraz mam i gram tylko sie w misiji ze snajperem [ 2 misja w 2 akcie a są 3 akty ] i czytałem na necie ze ta jest najtrudniejsza więc nie czuję się jak jakchiś cieniak ;p
Ta misja to pryszcz w porównaniu do tego jak musisz od Ruskich uciec w ciągu, bodajże czterech minut ;p
Dokładnie, zdjąć go to pryszcz, ale dalszy etap jest trudniejszy, nie dość, że potem jeszcze na plecach trzeba swojego dowódcę ciągać, a na koniec bronić się przez parę minut zanim wsparcie przyleci. ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ja dziś zainspirowany tym tematem zainstalowałem. Ładuje mi się i bęc, windows. Próbowałem kilka razy i nie byłem w stanie zagrać. Ładowała się rozgrywka, ale tylko tym mogłem się nacieszyć. Mam po prostu za słaby procesor. A do tego mam starą płytę główną. Jest jakaś szansa, abym mógł kupić jakiś procesor za rozsądną cenę? Albo inaczej, czy podkręcenie procesora do maksymalnego dla niego poziomu 2,7GHz coś da?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zależy od procesora. Poza tym samo nabijanie zegara przynosi rezultaty tylko do pewnego momentu - potem zwiększasz już tylko temperaturę ;p
Powiedz jaki chipset masz na płycie głównej i jaki procek aktualnie wmontowany.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chipset? Nawet nie wiem co to, ale to chodzi pewnie o te wejścia. Ja mam to starsze, komputer mam od około 6 lat. A procesor AMD Athlon 2,2+.
A temperatura? Zdejmę obudowę i przyniosę wiatrak.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Tak więc na tą płytę dobrego proca nie dokupisz ;p Kręcić też się go raczej nie opłaca, ale jak masz w niedługich planach zmianę sprzętu, to zaryzykuj (:
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No za kilka miesięcy przenoszę się na całkowicie nowy sprzęt, więc chyba zaryzykuję. Przez te 4 miesiące chyba się nic nie stanie. Dzięki za wszystko.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » CoD4:MW
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook