Forum Dragon Ball Nao

» Tłusty Czwartek

Strony:   1, 2
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do tłustego czwartku...
Muszę wam powiedzieć, że jestem strasznym łasuchem . Co do święta- ono nie jest jakoś tam dla mnie istotne jest,bo jest. Pączki bardzo lubię, szczególnie te z marmoladowym nadzieniem, ale staram się też uważać na tuszę- nie jem ich zbyt często- raz na ruski rok sobie jakiegoś kupię. Ale bez słodyczy tłusty czwartek? Nie, ja sobie tego wyobrazić wręcz nie potrafię. Na ogół no jem dużo w tłusty czwartek, ale zdarza mi się też zjeść mniej.
Pozdro.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
W dany dzień nie wyróżniam się zbytnio z szarego tłumu i nie zlizuję tłuszczu z patelni, ani nie porywam się na pudło z tranem w kapsułkach. Konsumuję gustownie pączki i nacieram niwejką rączki.
Swoją drogą mamusia nie nauczyła, że NIE mówi się tłusty ani gruby, tylko puszysty? Ostatecznie: puszysty czwartek bardzo lubię, i to bardzo.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
O matko. Nienawidzę Tłustego Czwartku, bo jak już się dobiorę do czegokolwiek słodkiego, to po prostu już koniec . Pączki kocham, normalnie wszystkie rodzaje, więc staram się trzymać od nich z daleka, bo czekam dopiero na Tłusty Czwartek. W zwykły dzień się nigdy nie objadam, nie chcę być gruba nie

Anime na zawsze !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
U mnie wygląda to tak, najczęściej mama robi pączki i jak już się do nic dorwę, to spędzam większość tłustego czwartku zjadając różnego rodzaju pączki ; P Od czasu do czasu dolewam sobie coś do picia, bo wtedy lepiej mi się je Na drugi dzień niestety odczuwam skutki takiego obżarstwa, ale naprawdę warto .
A co do ważności tego dnia, uważam podobnie jak Angel, nie jest dla mnie czymś szczególnym ;].
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Cholera, nie lubię pączków. Te tak zwane święto, świętuję przy browarach, bo święta są od tego, by je jakoś uczcić, ładnie, kulturalnie wypić z kumplami , czasami dla większego, mobilniejszego świętowania, trzeba się nawalić, jak stado świn, wiezionych do obozu zagłady - rzeźnika.
Jednak czasem robi mi się żal tych pączków, które to gromadami nawalone są na stole, jednego wypadałoby zjeść. Jeszcze jedna uwaga- na wydziale mamy kolege, którego nazwałem ( przyjęło się) - Człowiekiem pączkiem, urodzonym w tłusty czwartek :p.
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Tłusty Czwartek - święto jak święto.... Pączki jem 2 góra 3 więcej nie da rady, najlepiej z jakimś toffi, czekoladą czy bitą śmietaną albo budyniem pycha, nienawidzę z marmoladą blee. Ale nie odmawiam sobie pączków także w zwykły dzień, więc TC nie jest jakimś specjalnym świętem, na które czekam z wytęsknieniem (np by móc się najeść pączków i innych podobnych wyrobów)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Tłusty Czwartek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook