Forum Dragon Ball Nao

» Assassin's Creed

Strony: 1, 2  
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
W marcu tego roku, na świat ma przyjść (moim zdaniem) świetna gra jaką jest Assassin's Creed. Nie będę dużo o niej pisał... zajrzyjcie na gry-online. Mam teraz doła, bo zajarałem się na tą gierkę, ale jak dzisiaj przeczytałem MINIMALNE wymagania sprzętowe, to..... szczęka mi opadła. Zobaczcie sami:
MINIMALNE wymagania dla AC...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Hmm... gra na mój gust cudo i sama czekam od dłuższego czasu, aż w końcu się ujawni, lecz pograć, na pewno za wiele nie pogram, niestety mój ukochany komputer nie udzwignie tego, lecz jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to uda mi się namówić kochanego ojczulka, by dopuścił mnie na swój komputer, więc jest nadzieja, że zasiade przed tą grą^^. Oby szybko .


Pozdrawiam.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Przyznam się, że te wymagania wprawiły mnie w lekkie załamanie nerwowe. Jak na razie mój komp jest jeszcze w stanie pociągnąć parę współczesnych gierek i to nawet na całkiem przyzwoitych ustawieniach, ale obawiam się, że tej nie da rady. Jedyna nadzieja w tym, że na wiosnę uda mi się go upgrade'ować, więć jeszcze nie wszytsko stracone. Tak czy owak nie mam zamiaru pozwolić przejść takiej zabawie koło nosa, gdyż gra jest tego warta. Spójrzcie na te screeny...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Gra jest miodna, ale te wymagania... Miejmy nadzieję że lepiej ją "opracują", żeby mogli w nią pograć zwykli ludzie . Najlepiej mają ci co mają PS3 albo XBox'a 360... Oni się nie muszą przejmować wymaganiami, tylko ewentualnie ceną gry. Oby zrobili tą wersję nie dla "nieziemskich komputerów".
Spójrzcie na te screeny...
Zobacz sobie gameplay.... grać, nie umierać
Tenshi napisał(a):
to uda mi się namówić kochanego ojczulka, by dopuścił mnie na swój komputer, więc jest nadzieja, że zasiade przed tą grą^^
To jaki Twój tata ma komputer???? oO
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
RemaZ napisał(a):
To jaki Twój tata ma komputer???? oO
Nie umeim Ci tak teraz powiedzieć, musiałąbym się dostać tamxD.. co jest na razie [ ort! ] niemożliwe^^. Ale jeśli chodzi o kompa i inne bajery, to mój tata jest okropnie na to wrażliwy, wole dalej nie komętować, poza tym niedługo i tak ma zamiar zakupić XBox'a 360, wiec nie bedzie już totalnie problemu z doproszeniem się, do dostania się na kompa^^.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
W lutym? Ja słyszałem że już jest, nawet mam obiecany seans całonocny z Altairem (czy jak mu tam było) na Xboxie w piątek/sobotę.

Inna sprawa, że gra naprawdę robi wrażenie. Ale więcej powiem, gdy pogram.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Zgadzam się gra robi wrażenie , ale gdy poznałem jakie bedzie potrzebowała wymagania minimalne , to mi przeszło bo musiałbym sprwić sobie Viste , mam 1GB RAM'u więc musiałbym o 2 tyle powiększyć , a do tego moja karta graficzna się po prostu zadusi bo mam na niej 256mb , żeby tego było mało , nie mam nawet kasy na ulepseznia , więc mogę sobie spokojnie darowac .

theEND napisał mi - chociaż może nie mi : Po co ci Vista do gier? ;p Wtedy na pewno będziesz potrzebował 3 GB pamięci

no tak , w sumie to bez sensu ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Filippo: 07.02.2008, 17:24
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Filippo napisał(a):
musiałbym sprwić sobie Viste
Po co ci Vista do gier? ;p Wtedy na pewno będziesz potrzebował 3 GB pamięci
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ja tam się Assasinem nie podniecam. Poczekam ze dwa lata, aż znajdzie się konfiguracja sprzętowa w rozsądnej cenie, wtedy załatwię sobie gierkę i będę się jarał jej wspaniałością Puki co gram w stare klasyki i ciułam kasę na kompa z kosmosu... ;P

ps.: ciekawe, jakie wymagania będą miały gierki za te dwa lata...
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Szarak napisał(a):
W lutym? Ja słyszałem że już jest
Napisałem, że w marcu, ale to premiera PC, bo na PS3 i XBox'a 360 już od listopada jest .Te wymagania są wręcz przerażające...
ps.: ciekawe, jakie wymagania będą miały gierki za te dwa lata...
Wole nie myśleć... może zrobią Sapera 2 co będzie chodził tylko na Vistę i będzie potrzebował 5GB RAM i kartę graficzną 1024MB
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jakoś mną ta gra nie wstrząsnęła. Widziałem Video-Recenzje z XBOX'a 360. Może faktycznie i gra robi wrażenie dzięki swojej oprawie audio-wizualnej, ale nic po za tym. Po pewnym czasie wydaje się liniowa i o dziwo nużąca. Obawiam się również o przeniesienie gry na PC'ty.

Filippo napisał(a):
musiałbym sprwić sobie Viste

Po co ci Vista do gier? ;p Wtedy na pewno będziesz potrzebował 3 GB pamięci
Po to aby wydusić z gry najlepsze efekty graficzne i dźwiękowe. Chciałbym powiedzieć, że biblioteka DirectX 10 obsługiwana jest tylko pod Windows Vista.


U mnie o czas wolny Assassain's Creed przegrałby za pewne z "Wiedźminem" , "Bioshockiem" czy "Call of Duty 4"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ok, skończyłem.

12 godzin rozrywki jak obszył. Zacznijmy może od wad:

Cóż, jest ich kilka.
Wspomniana liniowość... tak, racja. Trzy miasta, trzy duże zabójstwa, żeby je zrobić, trzeba wypytać trzy osoby. Za to questy na zabicie tych ludzi są ciekawsze.
Tak szumnie zapowiadany tłum ("Tłum!") to nic znowu specjalnego. Kilka właściwości, ot, pomóc kilkudziesięciu mieszkańcom, którzy mają trzy gadki na krzyż, a jak będziesz uciekał ulicą przed żołnierzami to ich będą zatrzymywać. Pomożesz mnichom - chodzisz z mnichami. I tak w kółko. Interakcja z tłumem? Jasne. Nie biegnij, nie zabijaj, nie popychaj. Tyle. Ponadto nikt się nie zdziwi, gdy zobaczy a)Assassina lecącego z 500 metrów w dół) b)tego samego assassina trafiającego w kostkę siana c)tego samego assassina który wstaje z tego bez zadrapania.
Jeśli ktoś się sugeruje trailerem, to się rozczaruje. <s>Nie ma ani zabijania z wysokości (co byłoby cholernie przydatne/efektowne)</s> (edit: poprawione, mój błąd), ani czekania pod drzwiami na mnichów (można się najwyżej przyłączyć do czteroosobowej grupki). No i najgorsze - o ile pamiętam, Altair biegał po dachach, żołnierze po uliczkach? Ojojoj, rozczarowanie. Dzielni wojacy w 25-kilogramowych zbrojach skaczą za tobą niczym spider-mani. Pff. Mój kolega stwierdził, że "cóż, widać to powszechne na Bliskim Wschodzie"
Ciekawe jest też to, że podczas bójek ulicznych trafienie pięścią zabiera Ci tyle życia, ile 2-3 trafienia mieczem.
Realizm gry? Dupny. Owszem, są ludzie, którzy grawitację mają w poważaniu, ale chyba nie wszyscy? Albo walka. Też miała być realistyczna. Miała. I na początku była. Ale później... tragedia. Zabijasz 20 gości na raz. Każdy, kto interesuje się szermierką, nieco poza granicami heroic fantasy, wie, że zabicie trzech szermierzy umiejących walczyć jest cholernie trudne. A co dopiero... 20.
Stealth jest dużo lepiej rozwiązany w PP:TTT, nie wspominając o WoWie

Tylko że te wady nie umywają się do zalet. Których nie ma dużo. Ale są najważniejsze.

Zajebista grafika. Zajebista grywalność. Zajebista intuicyjność. Fabuła też niezła, ale pod koniec wymięka. I to strasznie.
W każdym razie, mimo początkowych trudności, po przystosowaniu się do gry w ogóle [ ort! ] nie czujemy pada w dłoni. Jesteśmy Altairem. A miasta, panowie i panie, miasta! Piękne, śliczne, wspaniałe! Grafika... lepsza niż w Gears of War. Coś niesamowitego. A klimat? Nie pozostawia nic do życzenia. Po wyłączeniu gry świecą mi się obrazy Akki/Damaszku/Jerozolimy i gotów jestem wyjść na ulicę i nie zdziwić się widząc ludzi w szatach i turbanach Nawet jazda na koniu dostarcza wspaniałych wrażeń. Czyż to ważniejsze od tamtych, malutkich wad? Choć specjalnie na koniec, zostawiłem dwie. Duże.

1. Zakończenie - denne. Nie spojleruję, ale ja jestem zawiedziony. Bardzo.
2. Kolejna trylogia. 750zł na wszystkie gry, god damnit. Z tego pewnie trzecia część będzie na Xboxa 1080/PlayStation 4

Przepraszam za nieskładność tego posta, jednak pisałem go w długich odstępach czasowych.

PS.

Napisałem, że w marcu, ale to premiera PC, bo na PS3 i XBox'a 360 już od listopada jest
A to wybacz. W AC grałem na pożyczonym Xboxie, nie orientuję się w najnowszych grach na konsole. Moja to takie małe, przenośne, czarne pudełko, z napisem "PlayStation" i niegdyś dumnie, teraz przywołującą wspomnienia "2".
Ech.
Wiecie, że już projektują PSa4?
Mniam.

zdravim.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A ja właśnie wyczytałem ciekawą rzecz która przywróciła mi wiarę , ze mój komp przetrzyma jeszcze parę fajnych gierek . Wyczytałem , zmniejszone wymagania minimalne na pewnej stronce :

"System: Windows&reg; XP/Windows Vista&reg; (wyłącznie)
Procesor: Dual core 2.6 GHz Intel&reg; Pentium&reg; D lub AMD Athlon™ 64 X2 3800+ (Intel Core&reg; 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+ lub lepszy rekomendowany)
RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
Karta video: 256 MB DirectX&reg; 10.0 lub DirectX 9.0, z Shader Model 3.0 lub wyższym (zobacz listę sprzętu)*
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0 lub 10.0 (rekomendowana 5.1)
Wersja DirectX: DirectX 9.0 lub 10.0 (dołączone do dysku)
Czytnik: DVD-ROM (odczytujący płyty dwuwarstwowe)
Miejsce na dysku twardym: 8 GB
Opcjonalne urządzenia peryferyjne: klawiatura, mysz, opcjonalnie pad (rekomendowany kontroler Xbox 360&reg;)

Karty graficzne obsługiwane w momencie wydania:
ATI&reg; RADEON&reg; serie X1600*/1650*-1950/HD 2000/3000
NVIDIA GeForce&reg; serie 6800*/7/8/9
* wspierane tylko PCI Express"

link - tu macie to zamieszczone

Nie rozciągaj tabeli forum długimi linkami.
SoheiMajin Gotenks

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Filippo napisał(a):
A ja właśnie wyczytałem ciekawą rzecz która przywróciła mi wiarę , ze mój komp przetrzyma jeszcze parę fajnych gierek
Heh, jeśli się nie mylę, to zmniejszyli wymagania tylko/aż o 1GB RAM, ot całe zmniejszenie wymagań... O nie! Jeszcze przez tą obróbkę zajmować ma 8GB, a nie jak uprzednio 12... Co z tego że zmniejszyli o ten giga ramu, skoro i tak (jak mniemam) większości z nas (graczy) nadal nie pójdzie na kompa.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Gra jest super i tyle.
Może się znudzić, ale każdy powinien zagrać!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Dziwne, że nie ma tutaj mojego posta.
Gra jest bardzo, bardzo dobra. Świetna grafika, fabuła gry i całość jest świetnie dopracowana. Jak przystało na gry Ubisofta możemy zrobić wiele rzeczy, których dane zadanie nie wymaga. Totalna samowolka, możesz zbić przechodnia albo go okraść, włazić na dachy, skakać po nich. Gra jest rewelacyjna i chyba najlepsza w jaką grałem. Grywalność też jest całkiem spora. Choć z powodów technicznych nie mogłem skończyć gry bo miałem wadliwą wersje i na zabiciu 6 gostka czy tam 5 mi się wyłączała gierka.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Gra owszem i ciekawa. Jeżeli chodzi o aspekty graficzne, to nie ma nic do zarzucenia. Piękne krajobrazy, doskonale odwzorowani przechodnie. Dobór strojów i inne tego typu drobiazg umilają grę. Sama postać jaką jest Assassin, też jest ciekawa. Człowiek z lukami w pamięci, który ma w sobie cechy z przodków, zabójców. Nie można powiedzieć, że to wieje schematycznością. Co do możliwości postaci, jest ich naprawdę wiele. Chodzenie po dachach, skakanie, walka na różne sposoby, pomoc biednym i wcielanie się w przechodniów. To wszystko jest atrakcyjne ale do czasu. Gra jak dla mnie jest jedną z tych, które mają na krótko odstresować i zachwycić w pierwszych pięciu minutach. Nic ponadto. Ileż można biegać po mieście i zabijać? Owszem, na kiepski dzień w pracy czy w szkole jest to dobre. Szybko można się wyżyć i odprężyć, zabijając kilku nieudaczników. Ale ile można walczyć za 20 ludźmi naraz i wygrywać? Pod tym względem system walki jest niedopracowany. Atak z kontry rozwali wszystkich wyżej wymienionych, a blok pozwoli uchronić się przed dwudziestoma mieczami jednocześnie. Quest też nie są zbyt zróżnicowane i moim zdaniem nie na nich gra polega. Ciągnie ona bardziej w stronę „bijatyczki” i „siepaniki” ,wielkoludów biorących wszystko na klatę, niż skrytobójcy działającego w nocy.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.577
Plusy: 1
Posty: 81
Assasin's Creed jest świetny, a wszystkie jego dobre cechy zostały wymienione więc...

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dopiero wczoraj przeszedłem jedynkę i mam mieszane odczucia.
Z jednej strony doskonała grafika, dość ciekawa mechanika gry i świetne zakończenie (Desmondem).
Z drugiej, liniowość, monotonia, nędzna fabuła i beznadziejne zakończenie (Altairem). Do tego wspominany wcześniej system walki. Nawet Piaski Czasu dostarczały pod tym względem więcej wrażeń.
Za mało akrobatyki jak dla mnie, w sumie tylko wspinaczka na jedną wieżę (bodajże w Damaszku) była ciekawa.
Gra ma więcej wad niż zalet, ale warto się przemęczyć i ją przejść, dla zakończenia. Mi zajęło to prawie cały marzec
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Gra bardzo ciekawa, przeszedłem w dzień idąc główną fabułą i 3 dni robiąc poboczne. System walki może nie jest zbyt rozwinięty, aczkolwiek dostarcza wiele wrażeń (kontra ze sztyletem rządzi!). Wspinaczka także została ciekawie ukazana, choć jak już wspomniał End, jedynie w Damaszku okazała się bardziej skomplikowana, ze względu na tamtejszą bazylikę ... Bardzo podoba mi się fizyka gry. Jest dobrze dopracowana, przez to gra wydaję się bardzo realistyczna. Wszystko to uzupełnione naprawdę rewelacyjną jak na tamte czasy (2007 rok) grafiką, oraz nie odstającą od niej muzyką. Fabuła ciekawa, jednak przy końcówce człowiek ma mieszane uczucia. Tak jak przy Altairze końcówka była do przewidzenia, tak przy Desmondzie nawet nie zczaiłem się, że to koniec . Nutka historii, wpleciona w temat na topie. Arcyciekawe, choć momentami monotonne. Czekam na 2, a właściwie na działającego w pełni cracka ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Assassin's Creed
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook