Forum Dragon Ball Nao

» Klimat

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Co sądzicie o klimacie tutaj panującym ?? Ja powiem szczerze, że nigdzie tak spoko się nie czułem, na żadnym innym forum nie odczuwałem takiego luzu, ogólnie bardzo dobrze mi się tutaj pisze i rozmawia z innymi. Ten klimat jest niepowtarzalny
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No dokładnie, pisze na paru forach, ale tylko tu jakoś tak się to rozkręciło. Jest to oczywiście zasługa wielu barwych i różnorodnych osób. Gdybyśmy wszyscy zawsze się ze sobą zgadzali to nie było by już tak interesująco (choć nie narzekam kiedy panuje zrozumienie )

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Swego czasu było tu dość kiepsko z klimatem, jak na razie [ ort! ] nie jest najgorzej skoończyły się bezsensowne kłótnie, co nie znaczy że jest nudno.
Chociaż czasem barkuje mi tu takiej na tym forum jakiejś serdeczności.Na innych często się z tym spotykam. Ale póki co forum jst młode, więc nie ma co narzekać
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
No coz klimat spoko. Juz sie z kilkoma ludzmi na tym forum posprzeczalam... ale robie to i tak na codzien. W sumie to dzieki tej stronce poznalam kilka fajnych ludzi . Przede wszystkim kochana Łasiczke , wiec mam sentyment .
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
no to fakt na forum sa cool ludzie, co prawda zadnej osoby blizej nie poznalem, ale i tak znalomosc z forum z wiekszosci ludzmi mi sie uklada wystarczajaco dobrze. Cool sie czuje na tym forum, mila atmosfera przyjazny klimat. Na tym forum sie czuje najlepiej ze wszystkich. Mozliwe dlatego ze nie pisalem i nie pisze na zadnym innym

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.114
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Forum jest zajebiste tak samo jak strona albo i jeszcze bardziej. Jakbym miał więcej czasu to bym tu częściej był. Jedyne forum na którym jeszcze pisze przeszło przed chwilą kryzys a jest TU.

PS. Dziękuje Wam za wszystko.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.056
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Forum to ma bardzo przyjemny, luźny klimat. Z przyjemnością się tu wypowiadam, tym bardziej, że ludzie są (w większości) bardzo sympatyczni. Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie wspomniał o pewnym ALE.

Otóż, o ile pamiętam, to forum o Dragon Ballu. A tymczasem gada się tu raczej o jakże przysłowiowej dupie Maryny. Czyli nie jest to już forum tematyczne, a klimat pierwotny został całkowicie zatracony.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.062
Posty: 501
to czas na moja wypowiedz nuda, zastój zwała, beznadzieja, wrednosc podłość.......... te słowa mogą okreslić niektóre fora tu ogolnie jest niezle, pisze sie dobrze [buhaha] <czyt. liczba postów mych> ogolnie chyba bedzie zajebiscie, niedługo sie zlot kreci na mazurkach, własciwie the best loodzie z tego forum tam beda, i mysle ze bedize super zabawa w stylu Techno - Polo lub Rockpolo

END
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
To forum przypomina mi trochę kółko wzajemnej adoracji. Większość forumowiczów liże sobie dupy , a jak nawet mają odmienne zdanie to go nie wyrażają . Świadczy o tym choćby fakt że nie ma tu żadnej krytyki jeśli chodzi o film książkę itp. Wszystko wam się podoba żeby tylko nie zepsuć tego cudnego "klimatu" wzajemnej akceptacji. W gruncie rzeczy jesteście * obłudni pod tym względem

Wycialem co trzeba :p
SoheiMajin Gotenks

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Wszystko wam się podoba żeby tylko nie zepsuć tego cudnego "klimatu" wzajemnej akceptacji.
Bynajmniej, czlowieku. Zapomniales dodac 'wedlug mnie'...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Obok posta widnieje mój nick. To chyba starczy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.694
Posty: 109
Przyznam sie że to moje pierwsze forum ale jak widziałem inne to jakoś tak nieprzypadły mi do gustu a te forum jest spox! Moze dlatego że są tu fajnie ludzie dobre tematy? nie wiem [ ort! ] ale pisanie tutaj postów bardzo mi posuje
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.820
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Przyznam sie że to moje pierwsze forum ale jak widziałem inne to jakoś tak nieprzypadły mi do gustu a te forum jest spox! Moze dlatego że są tu fajnie ludzie dobre tematy? nie wiem [ ort! ] ale pisanie tutaj postów bardzo mi posuje
Zgadzam się z Toba!To też jest moje pierwsze forum, a jak widze inne to jedynie sie rejestruje i zapostuje raz na ruski miesiąc
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
W tym poście wypowiem wszystkie złe i dobre strony DBNAo . Otóż na pierwszy rzut oka co mi się rzuca na oczy to to, że Gotenks pozwala za dużo zwykłym userom typu Old, Tenshi czy Fillipo wymieniłem tylko tych z którymi miałem okazje sobie trochę mocniej porozmawiać, w SB prowadzone są legularne starcia między mną a Oldem czy Tenshi, moim zdaniem atmosfera na forum powinna stać się milsza co by spowodowało na pewno większą frekfencje na forum, jeszcze jedna rzecz gdy jakieś user ma racje w jakimś temacie, gdzie drugi user ma większy staż niż ten pierwszy na Nao wymyślają jakieś sub konta ostrzeżenia czy czymś podobne rzeczy, moim zdaniem jeśli taka sytuacja istnieje powinien zareagować SM. Powróce jednak do usera o nicku Tenshi, nazywanie innych użytkowników swoimi sługusami jest do prawdy karygodnym zachowaniem za które na pewno ja czy Fillipo dostalibyśmy osta dlatego proszę administracje o krok w tym kierunku, aby w 2008 r atmosfera na Nao była całkiem inna z tą którą ja się spotkałem na początku, mam nadzieję, że coś się ruszy w tym kierunku.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.151
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Tatsumaru napisał(a):
Otóż na pierwszy rzut oka co mi się rzuca na oczy to to, że Gotenks pozwala za dużo zwykłym userom typu Old, Tenshi czy Fillipo wymieniłem tylko tych z którymi miałem okazje sobie trochę mocniej porozmawiać, w SB prowadzone są legularne starcia między mną a Oldem czy Tenshi,
Gotenks nie może narzucać swojej woli innym, gdyby tak było forum by nikt nie odwiedzał, a administrator nie jest nikim szczególnym aby kogoś pouczać, czy zmieniać jego charakter, czy wpływać na jego poglądy. A zreszta oni nie łamią w żaden sposób regulaminu.

Tatsumaru napisał(a):
w SB prowadzone są legularne starcia między mną a Oldem czy Tenshi, moim zdaniem atmosfera na forum powinna stać się milsza co by spowodowało na pewno większą frekfencje na forum,
Ty się nie przyczepiaj do tych osób, Tenshi to bardzo miła i mądra dziewczyna, a że lubi sobie pożartować, czy że ma swoje specyficzne poczucie humoru, to tylko dobrze o niej świadczy. Do Olda też nic nie mam, a jak nie znasz się Freez na żartach i będziesz obrażał sie na każdy docinek, to tylko świadczy o tym że nie potrafisz żyć z innymi, jeżeli się z ciebie śmieją to śmiej się razem z nimi!

Tatsumaru napisał(a):
jeszcze jedna rzecz gdy jakieś user ma racje w jakimś temacie, gdzie drugi user ma większy staż niż ten pierwszy na Nao wymyślają jakieś sub konta ostrzeżenia czy czymś podobne rzeczy
To chyba dotyczy tylko ciebie, bo jak na razie tylko ty masz takie problemy, jak nie rozumiesz tematu to się nie wypowiadaj.

Tatsumaru napisał(a):
staż niż ten pierwszy na Nao wymyślają jakieś sub konta ostrzeżenia czy czymś podobne rzeczy, moim zdaniem jeśli taka sytuacja istnieje powinien zareagować SM.
Raz Old zażartował sobie z subkontem, a ty od razu piszesz że wszyscy to robią.


Powróce jednak do usera o nicku Tenshi, nazywanie innych użytkowników swoimi sługusami jest do prawdy karygodnym zachowaniem za które na pewno ja czy Fillipo dostalibyśmy osta dlatego proszę administracje o krok w tym kierunku, aby w 2008 r atmosfera na Nao była całkiem inna z tą którą ja się spotkałem na początku, mam nadzieję, że coś się ruszy w tym kierunku.
looooooooooooooooool Tak jak wyżej napisałem Tenshi to w porządku osoba, a ty w tym przypadku zachowujesz się jak dziecko. Śmieszne...

Jedyne co ci mogę poradzić Freez/Tatsumaru to daj sobie spokój z forum, lub przestań do cholery dawać te bezpodstawne oskarżenia! One są po prostu śmieszne i żenujące!
Jeżeli nawet Gotenks posłuchałby sie (a jeżeli by to zrobił to uznałbym go za nienormalnego) to forum by zupełnie opustoszało.
Mam propozycje dla ciebie Freez załóż własne forum, a tutaj użytkownikom daj spokój.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
miheszu zastanawia mnie jedna rzecze czemu kiedyś chciałeś opóścić DBNao i wypowiadałeś się na jego temat prawie tak samo jak ja.. na samym forum jednak widzę karygodną zmiane, te oskarżenia nie są bezpodstawne co do Tenshi proponuje zajrzecz w dział Forum temat "Obrażanie użytkownikó" Post Tenshi, która mówi :
Nie obrażajcie mi mojego sługusa (Było skierowane do Fillipo uznałbym to za żart w złym guście) niestety miheszu po Twoich postach mógłbym pomyśleć, że chcesz co poniektórym osobą podlizać się, aby zostawiły Cie w spokoju i dlatego chcesz mnie ośmieszyć,a pytanie o przebywanie z ludzmi odpowiem Ci tak
Każdy ma inny charakter i nie zmienia zdania jak rękawiczki
Forum jest takim miejscem gdzie można swobodnie wypowiedzieć soje zdanie...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Klimat na forum jest bardzo dobry jestem tu od niedawna, ale wiem że panuje tu przyjazna atmosfera

Obraz
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.151
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
miheszu zastanawia mnie jedna rzecze czemu kiedyś chciałeś opóścić DBNao i wypowiadałeś się na jego temat prawie tak samo jak ja.. na samym forum jednak widzę karygodną zmiane, te oskarżenia nie są bezpodstawne co do Tenshi proponuje zajrzecz w dział Forum temat "Obrażanie użytkownikó" Post Tenshi, która mówi :
Nie obrażajcie mi mojego sługusa (Było skierowane do Fillipo uznałbym to za żart w złym guście) niestety miheszu po Twoich postach mógłbym pomyśleć, że chcesz co poniektórym osobą podlizać się, aby zostawiły Cie w spokoju i dlatego chcesz mnie ośmieszyć,a pytanie o przebywanie z ludzmi odpowiem Ci tak
Każdy ma inny charakter i nie zmienia zdania jak rękawiczki
Forum jest takim miejscem gdzie można swobodnie wypowiedzieć soje zdanie...
Tak kiedyś się zle wypowiadałem,ale poszedłem po rozum do głowy i uznałem, że głupią rzeczą jest stroić fochy z takich powodów jak twoje.
Jakoś nie widze aby Filippo się na to skarżył, a jak się nie skarży to oznacza ,że nie czuje urazu do Tenshi, i traktuje to jako zwykły żart.
Podlizać się? Zostawić mnie w spokoju? Oni mi nie grają na nerwach, nawet się trochę zaprzyjaźniłem z niektórymi użytkownikami.
Twoje zachowanie jest śmieszne. Jesteś na straconej pozycji i próbujesz się bronić w rozpaczliwy sposób, we wszystkich widzisz wrogów, wyznaczasz sobie przyjaciół i narzucasz innym swoją wolę.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie rozmawiam z ludzmi którzy sprzedają swoje zdanie aby tylko podlizać się innym osobą, tak robią to tylko ludzie bez honoru i ambicjiiTwoje zachowanie doprowadziło mnie do śmiechu Nikomu nie narzócam swojej woli a chyba każdy sobie wybiera znajomych a jak ma taki odchylonyu mózg jak Ty to raczej nie, co za pajac.
Pzdr
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
O ile dobrze zrozumiałem Freez "płaczesz" dlatego, że jesteś po prostu męczony przez to, że jakaś osoba, głównie Tenshi na tobie niby się wyżywa.
O ile mnie pamięć nie myli to już twój drugi apel? Hm...
Szczerze to jest on gówno wart, bo i tak na życzenie jednego usera nie zmienimy swoich obyczajów i zachowań. Jeżeli ci się nie podoba to nikt ciebie tutaj nie trzyma...
Nie rozmawiam z ludzmi którzy sprzedają swoje zdanie aby tylko podlizać się innym osobą, tak robią to tylko ludzie bez honoru i ambicjiiTwoje zachowanie doprowadziło mnie do śmiechu
A mnie rozśmieszyła twoja riposta, która jest tak płytka jak kałuża na chodniku...
Wiesz, tak samo ja mógłbym napisać, że nie rozmawiam z ludźmi którzy są snobami i nie potrafią się śmiać. Widzisz, najwyraźniej jesteś osobą, która potrafi śmiać się tylko z innych, jeżeli ktoś "zgnije" z ciebie to albo chcesz mu dać w mordę, albo po prostu obrażasz się na niego.

Nikomu nie narzócam swojej woli a chyba każdy sobie wybiera znajomych a jak ma taki odchylonyu mózg jak Ty to raczej nie, co za pajac.
Wybacz, ale jedna osoba, która ma tutaj problemy z mózgownicą to ty. Na prawdę zastanów się nad swoim postępowaniem bo to już robi się żenujące i strasznie naciągane...

Nie rozumiesz tutejszego klimatu i raczej w twoim przypadku już to się nie zmieni, w tym momencie mogę cię nazwać aspołecznym odnosząc się bynajmniej tylko do tego forum... Nie znajdziesz sobie tutaj zwolenników swoich ruchów wyzwoleńczych, więc daj już sobie spokój.

Zważ na to, że nikt nie łamie REGULAMINU, a na nim opiera się to forum.

jeszcze jedna rzecz gdy jakieś user ma racje w jakimś temacie, gdzie drugi user ma większy staż niż ten pierwszy na Nao wymyślają jakieś sub konta ostrzeżenia czy czymś podobne rzeczy
O ile mi wiadomo była tylko jedna afera z czymś takim, a ty wypowiadasz się w ten sposób jakby każdy miał co najmniej 2 konta, jedno do pisania, a drugie do śmiania się z tak dziwacznych osobników jakim ty jesteś... ;]

Powróce jednak do usera o nicku Tenshi, nazywanie innych użytkowników swoimi sługusami jest do prawdy karygodnym zachowaniem za które na pewno ja czy Fillipo dostalibyśmy osta dlatego proszę administracje o krok w tym kierunku, aby w 2008 r atmosfera na Nao była całkiem inna z tą którą ja się spotkałem na początku, mam nadzieję, że coś się ruszy w tym kierunku.
Szczerze to atmosfera jest dobra i nie trzeba jej zmieniać na życzenie osobnika, który ma problem z aklimatyzacją na forum... Daj żyć Freez... o.O

Na koniec dodam jeszcze jedno, zastanów się jeszcze dobrze czy na pewno chcesz pisać na tym forum... o.O

I żebym nie zapomniał, nie czepiaj się Tenshi, bo jej w ogóle nie znasz, porozmawiaj z nią normalnie na gadu gadu to może wtedy zauważysz jej prawdziwe piękno osobowości. Jeżeli nie znasz się na żartach, albo jesteś za tępy by odczytać żart w wypowiedzi innej osoby to już twój problem.
Radzę ci, tak od dobrego ducha, spójrz na świat innymi oczyma...

Tyle ode mnie .

Love & Peace! Wasz ukochany moderator Shiro.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Klimat
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook