Forum Dragon Ball Nao

» Klasyki

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jaki jest największy klasyk M&A waszym zdaniem ?? Wiem, że będziecie mieli trudności, ponieważ wiele ich jest, hehe Ale pamiętajcie, nie chodzi mi o Najlepsze dzieło, tylko KLASYK, który np. już zapomnieliście, ale wiecie, że jest świetny, lub coś podobnego. Moim zdaniem (długo się zastanawiałem) jest to "Captain Tsubasa" wykonany przez Yoichi'ego Takahashi'ego Ten tytuł powinien każdy poznać, każdy!!!
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.813
Posty: 38
Skąd: Lublin
masz racje tsubasa klasyk tak samo yattaman i daimos gigi

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ta Yattaman to klasyk nad klasykami, kiedyś go oglądałem , ale szczerze to już nazw postaci nie pamietam >.<

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Klasyk hm,Yattaman zgodze sie,aczkolwiek nie jest on az tak stary,polecam wam Cosmoboya,to jest prawdzimy klasyk ,przyczym mimo dosc starczego wieku (pierwsza seria powstala w latach 60-tych) podoba mi sie do dzis

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Klasyk anime?? Oczywiście "Metropolis" Osamu Tezuki. To w tej mandze zaczęły się duże oczy postaci japońskiej animacji i komiksu. Jakiś czas temu na Polsacie leciało anime "Metropolis" i było super.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
hm... ja zdanie nie zmienie: sailor moon- nie najlepsza fabula, troche nudne ale jednak jest to klasyk wg mnie oczywiście

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zgadzam się z poprzedniczką. Sailor Moon oglądał chyba każdy. Jesdno z pierwszych anime, jakie ukazało się w Polsce. To anime zasługuje na miano klasyka. Co ciekawsze, ludzie tęsknią za tym.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Sailor Moon? Dla mnie zbyt kobiece Anime, no ale jak każdy nadziałem się na nie. Ja ze swej strony jako klasyk zaliczam Anime Yatta-Man! To dopiero klasyk, jak na tamte czasy doskonały. Anime opowiada o dwóch super bochaterach i ich psie robocie. Genialne Anime, w którym czarne charaktery zawsze przegrywają. Anime z przesłaniem. Jak ja to dawno oglądałem ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Największym klasykiem i tak zawsze pozostanie przczółka maja.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No nareszcie, ktoś to powiedział. Dla mnie klasyki to przede wszystkim
"Astro Boy" - (Pierwsze Anime)
"Pszczółka Maja"
i "Metropolis"

Jeśli chodzi o bardziej współczesne produkcje, na pewno [ ort! ], najbardziej znanym, bo nie tylko w świecie M&A jest "Ghost in the Shell"

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wedlug mnei Sailor Moon. Ahh ogladalem i czytalem, znowu ogladalem i czytalem i znowu bez konca. Teraz przeszlo mi, ale kiedys nie moglem sie bez tego obejsc Zdecydowanie klasyk

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
yucarrie Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
yucarrie
Wiek: 34
Dni na forum: 6.444
Posty: 18
Skąd: K-ce
Prace Osamu Tezuki bezsprzecznie można a wręcz trzeba zaliczyć do klasyków m&a, jako że pan Tezuka nazywany jest ojcem/bogiem mangi Ja niestety nie mogę się osobiście wypowiedzieć na temat jego prac, miałam styczność tylko z Black Jack'iem który ukazywał się w MangaMix'ie, a to zdecydowanie za mało.
Z wszystkich anime które oglądałam w wieku przedszkolno-podstawówkowym najbardziej lubiłam i do teraz tak jest anime Tosho Daimos. Mam nawet opening i mam zamiar, jeśli tlyko gdzieś znajdę, ściągnąć sobie całą serię To anime było świetne! Nie wiem dlaczego większość woli Yattamana gdzie każdy odcinek wyglądał prawie tak samo.. Ale oczywiście Yattaman'a też oglądałam i do klasyków zaliczam
Hiroshi
Ziemianin
Ziemianin
Hiroshi
Dni na forum: 6.402
Posty: 18
Skąd: Konoha
Yattaman i Sailor Moon to na pewno [ ort! ] klasyki, manga i anime kojażą mi się z tymi właśnie tytułami
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jeżeli chodzi o prawdziwy klasyk m&a to wskażę na "Aoki Densetsu Shoot" pl "Piłka w Grze". Niektórzy powinni pamiętać jak leciało 4 lub 5 lat temu na antenie TV4. Capitan Tsubasa jak dla mnie jest naprawdę dziwną bajką, bardzo dziwną gdyż jest ona kierowana do najmłodszych a Piłka w Grze do znacznie starszej widowni . Nie chciałbym tutaj również zapomnieć o "Pszczółce Mai" która naprawde jest klasykiem nad klasykami

Pozdrawiam Serdecznie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Legolas napisał(a):
Jeżeli chodzi o prawdziwy klasyk m&a to wskażę na "Aoki Densetsu Shoot" pl "Piłka w Grze".
Bardzo ciekawiło mnie to Anime, na prawdę lubiłem oglądać Anime o piłce.
W sumie zainteresowania w normalnym życiu mają prawo przełożyć się na gusta w Anime. ^.^

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Klasyki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook