Forum Dragon Ball Nao

» Problem z reklamami w GG i nie tylko...

ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Problem wygląda następująco. W oknie kontaktów w GG u góry powinna być reklama, ten banner, a u mnie jest białe pole i w lewym górnym rogu czerwony krzyżyk... tak samo jest w oknie rozmowy GG, u góry i na środku przy przyciskach powinny być reklamy, a ja mam to białe pole z czerwonym x.
Do tego na niektórych stronach (ale to rzaaadko) też mam właśnie takie pola i nie mogę się poruszać po stronie, bo coś tam powinno być (nie wiem, np. spis programów czy czegoś). Co robić? Wszystkie wtyczki Firefoxa mam więc co jest nie tak???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Używasz jakiejś odmiany Adblocka? Jeśli tak to jakiej i jakie filtry masz zainstalowane?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Antyvirus? Firewall? Próbowałeś konfiguracji i przyznawałeś dostęp programom? Lub jeżeli masz Viste, to sama Ci będzie blokowała dostęp do wszystkiego, dopóki sam sobie nie odblokujesz. Pokombinuj.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Mam XP, firewalla nie mam, mam Avast Antyvirus, ale wcześniej tego nie miałem . Musiałem zrobić sobie nowego użytkownika i od tego czasu mam takie cuś. Zaraz sprawdzę czy na innych użytkownikach też tak jest i zedytuję posta.
EDIT
Na innych kontach też tak jest. Może to być od SP2?? Albo od zapory systemu??? Kurde nie mam pojęcia...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Od SP2 na pewno nie, od zapory systemu zaś tak, ale system sam powinien Ci o tym zakomunikować przy uruchomieniu GG. Spróbuj odinstalować program i usunąć wszystkie jego elementy, które znajdują się w Documents and Settings i wtedy zainstalować ponownie.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Avensus napisał(a):
Spróbuj odinstalować program i usunąć wszystkie jego elementy, które znajdują się w Documents and Settings i wtedy zainstalować ponownie.
Ale po co? Brak reklam mu przeszkadza?

Przecież na to:
RemaZ napisał(a):
Do tego na niektórych stronach (ale to rzaaadko) też mam właśnie takie pola i nie mogę się poruszać po stronie
usunięcie GG i tak nie będzie miało wpływu.

Wszystkie wtyczki Firefoxa mam więc co jest nie tak???
Może masz ich za dużo. Spróbuj znaleźć taką stronę i sprawdź czy przez IE też nie będzie działało.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Może masz ich za dużo. Spróbuj znaleźć taką stronę i sprawdź czy przez IE też nie będzie działało.
Pisałem tutaj: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=3821 problem z odcinkami online.
ZameR napisał(a):
Oglądam od dłuższego czasu anime Bleach na stronie www.bleach.wbijam.pl ale nie mogę odtworzyć odcinka np. 138, nawet play nie da się zrobić... Mam flash playera i shockwave'a zainstalowanego, nawet przeinstalowałem na nowo, a i tak nie działa. Czy ktoś może mi pomóc? Albo podać stronę gdzie mogę zobaczyć te odcinki z polskimi napisami? Bo na kilku innych szukałem ale jest tak samo, w tym samym programie tak jakby się otwierają
Spróbowałem przez IE i właśnie mam to białe pole z czerwonym krzyżykiem w lewym górnym rogu np. na odcinku 138. Udało mi się odtworzyć w Operze, ale nie rozumiem czemu w Firefoxie albo w IE się nie dało.

PS. można usunąć temat z linku.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Problem z reklamami w GG i nie tylko...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook