Forum Dragon Ball Nao

» Początki

Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Otóż patrząc na pracę graficzne jednego z użytkowników forum, przyszedł mi do głowy pomysł czy dobry to pewnie zaraz się dowiem... Więc mówią początki bywają trudne czasami się ich wstydzimy, śmiejemy, wspominamy, żałujemy, uczymy się i nawet nabieramy doświadczenia poprzez ich analizowanie. Temat można traktować dość refleksyjnie lub luźno. Obejmuje każdy temat bo wszystko miało swój początek, nawet koniec go ma. Założenia tematu są takie że będziemy rozmawiać o tym jak zaczynaliśmy daną rzecz i błędy jakie popełniliśmy w tym czasie, tak by powstało coś w rodzaju poradnika jak zacząć...

Jeśli chcesz zacząć coś o czym nie masz zielonego pojęcia napisz, a może ktoś podzieli się doświadczeniem i udzieli Ci rad. Potraktuję na razie temat luźno i zacznę od pierwowzoru powstania tematu - praca graficzna

Otóż początek z PS, bo to był pierwszy program do tworzenia zaawansowanej grafiki jakim się posługiwałem pomijając Paint'a
Odnalazłem jedną z pierwszych moich prac jakie zrobiłem w programie:

Obraz

Jak widać prawie nic się nie poprawiło ale jednak (obecne moje prace w odpowiednim dziale forum) To na razie wszystko. Próbuje jakoś zacząć temat

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Heh,moje początki w PSie również prezentują się baaardzo ubogo Pierwsze dwie prace:
http://i142.photobucket.com/albums/r81/laang ... Ichigo.jpg
http://i142.photobucket.com/albums/r81/laanglar/Sygna.jpg
jak widać puste,bez ikry,życia i tego czegoś.Takie byle co.Ani to ładne,ani ciekawe...Jednak z czasem każdy się wyrobi,nabierze wprawy i doświadczenia,co zaowocuje lepszymi wynikami.Ja już zauważyłem poprawę w swojej obecnej sygnie z Naruto - pobawiłem się kolorami i już jest znacznie ciekawiej,czyż nie?

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Początki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook