Forum Dragon Ball Nao

» Potyczki z wirusami

Strony:   1, 2
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Goku28a napisał(a):
Ja dzisiaj popołudniu przeskanowałem sobie dysk C i ku mojemu orooooooooooooooomnemu zdziwieniu mialem ponad 9000 Trojanów i innch dziadostw. Usunąłem je za pomocą antyVira i teraz mam na jakiś czas( mam nadzieję) spokój.
powiem tylko tak:
to raczej nie było 9000 trojanów, a zainfekowanych plików
a spokoju raczej nie będziesz miał... po takiej ilości jedynym sposobem jest już format...
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.767
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Wirus grypy przybył niespodziewanie, ale jakoś jakoś się wylizałem. Na trojana jeszcze nie chorowałem, ale mój PC-cik kilkukrotnie zaraził się czymś takim drogą kropelkową. Podejrzewam, że od dbnao.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.821
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
No tak sory, to były zainfekowane pliki. Nie ma innego sposobu niż format?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie ma innego sposobu niż format?
wolisz stracic pare pierdół czy cały dysk w niedługim czasie

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Spyware to standard u mnie jak formata nie robie od 4 miechów (czasem się zdarza).
Jeden raz miałem trojana na gadu jakieś 2 lata temu co wysyłał linki to stron z wirami to później pisałem po ludziach żeby przez jakiś czas ode mnie linków ie otwierali a kilka osób ze szkoły to musiałem przeprosić bo pootwierali to i od razu formaty robili.

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kiedyś chciałem się zabezpieczyć przed virami i ściągnąłem antyvirusa. Byłem happy, nowy komp się ciesze, zaraz będzie bezpieczny a tu proszę - w antywirusie taki virus że głowa boli... nic nie działa, nic się nie da zrobić...
Wie ktoś skąd wziąć dobry antyvir?
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.602
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ja też miałem tego wirusa co Byczusia i Ishido. Na stronie startowej wyskakiwały mi zawsze sprośności, coś dużo gorszego od tzw. ,,gołych bab". Nie był aż tak wkurzający bo niczego nie uszkodził, w niczym nie przeszkadzał, tylko ciut odrażało. Pozbyłem się go za sprawą formatu.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.828
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
O przypomniałam sobie. Dziś miałam 5 wirusów 2 trojany i 3 jakieś inne paskudztwa. Nawet ich nie zauważyłam.
No i kiedyś jeszcze miałam takiego wirusa, że ciągle pisało,,Mało miejsca na dysku" mimo iż kilkanaście razy się go czyściło go kilku GB.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.826
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Lady Byczusia napisał(a):
No i kiedyś jeszcze miałam takiego wirusa, że ciągle pisało,,Mało miejsca na dysku" mimo iż kilkanaście razy się go czyściło go kilku GB.
Przepraszam, ale jeżeli za słowo "go" powinno być wstawione "do" to muszę powiedzieć, albo poinformować, że gdy np. z 200 GB tak jak napisałaś czyściłaś do kilku (5) to procent wolnego miejsca nie jest za wysoki i chyba oczywiste, że to nie wirus

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
heroSES
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.516
Posty: 1
Bo trzeba sobie ustawić automatyczne skanowanie , wtedy antywir sam będzie skanował systematycznie , a nie wtedy kiedy Ty sobie przypomnisz .

Co do wirusów to miałem kiedyś jakieś maleństwo , które skutecznie blokowało mi działanie opery i wyszukiwarki google . Mój * zaloguj się, aby zobaczyć link * ciągle alarmował mnie o tym gościu , przemianowywał pliki , ale to ciągle uaktywniało się w innych miejscach .Poradziłem sobie z nim w końcu sam w trybie awaryjnym . Od tego czasu mam czyściutko , a w ogóle wirus wlazł w momencie kiedy miałem wyłączonego NOD32 , teraz już tego nie robię .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Potyczki z wirusami
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook