Forum Dragon Ball Nao

» Który Gogeta lepszy?

Strony: 1, 2  
Songoku145 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku145
Dni na forum: 5.948
Ostrzeżenia: 1
Posty: 26
Napiszcie który z poziomów Gogety lubicie najbardziej.
Bo mój ulubiony poziom Gogety to Ssj4.
A wasz??

Obraz
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.946
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
A dużo było poziomów? tylko 2...i nie Gogeta tylko Vegitto...DBGT zaniedbało poziomy mocy i nazwy...nie patrz na polski dub bo jest żałosny...To Fuzja nie postac...wiec nie można nic powiedzieć na ten temat...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
To Fuzja nie postac
Chcesz przez to powiedzieć, że bohaterowie formatu Piccolo, Gotenksa, Rou Dai Kaioshina, Kaiobito, Vegetto czy w końcu Gogety nie są postaciami?
Ryzykowna teza...

Równie ryzykowna jak ta, że na ich temat nie da się nic powiedzieć...

Co do samego pytania...
W DBZ Gogetę mamy okazje ogladac tylko w zaświatach... A szkoda...
Sam pzrez jakiś czas zastanawiałem się, na jakim tak naprawdę poziomie mocy bohater walczył z Janembą...
Kiedyś byłem zwolennikiem tezy o SSJ. Dziś jednak przychylam się bardziej do opcji SSJ2. I według mnie wyglądał bardzo dobrze. Poza tym było w nim coś, co przyciągało...

Niestety nie można tego powiedzieć o Gogecie znanym z DBGT.
Nie dość, że autorzy dokonują niezrozumiałej wariacji na temat fuzji i samego SSJ4, którego z niewiadomych powodów "ubrano" w czerwoną fryzurkę, to na dodatek pozbawiono go chrakteru tajemniczego, małomównego wojownika, zamieniając w pajacującą małpę...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.946
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Dai Kaiosama napisał(a):
Chcesz przez to powiedzieć, że bohaterowie formatu Piccolo, Gotenksa, Rou Dai Kaioshina, Kaiobito, Vegetto czy w końcu Gogety nie są postaciami?
Ryzykowna teza...
Piccolo to postać główna, Rou to tez bo to to fuzje stałe niezmienne w czasie a Kibitoshen to tez postc bo zfuzjowala sie na stale jak Piccolo...A ktoś taki jak Vegitto to juz fuzja tak samo jak Gotenks...Skad wy bierzecie Gogeta bo tak w anime mówili? To tak samo jak na Gotenksa powiedzieć Trongoten...w ogóle [ ort! ] sensu to niema...chodzi mi o to ze moce mozna brac Vegety albo Goku ale Vegitto to fuzja a co do GT to az tak zwalona nie jest ostatnio sie sensu doszukałem w niej ale przyjmując ze ja ustalam kiedy bil się w stadium SS,SS2...Bo to zaniedbali tam...Nawet jest Tabela mocy GT jak chcesz mogę ci ja pokazać...

Dai Kaiosama napisał(a):
Co do samego pytania...
W DBZ Gogetę mamy okazje ogladac tylko w zaświatach... A szkoda...
Sam pzrez jakiś czas zastanawiałem się, na jakim tak naprawdę poziomie mocy bohater walczył z Janembą...
Kiedyś byłem zwolennikiem tezy o SSJ. Dziś jednak przychylam się bardziej do opcji SSJ2. I według mnie wyglądał bardzo dobrze. Poza tym było w nim coś, co przyciągało...
Posiłkujesz sie angielskimi fanowskimi filmami co w ogóle [ ort! ] z manga nie maja nic wspólnego...no chyba ze wy o wszystkim rozmawiacie i nie obchodzi was ze te fanowskie filmy są przekłamane...tam tak samo jak w GT chodzi tylko o fabułę nie obchodzi anglików ze słabszy bije silniejszego...po prostu bieda...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
nie patrz na polski dub bo jest żałosny
Nie polski tylko francuski dubbing.
A w DBGT jest Gogeta.


Dai Kaiosama napisał(a):
z niewiadomych powodów "ubrano" w czerwoną fryzurkę
Terefere. A to, że Vegetto w DBZ miał kilka brązowych włosów, to normalne było?
A Gogeta miał pewnie czerwonawe włosy, bo Vegeta SSJ4 miał brązowe. Czemu, nie mam pojęcia, ale jego ojciec w DBZ też takie miał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.946
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
o_OMGotenks napisał(a):
Nie polski tylko francuski dubbing.
A w DBGT jest Gogeta.
No francuski ale przerobiony na polski...no jest ale to fanowska nazwa...tak samo jak Vegety włosy bo miał prawie czarne wiec nie wiem po co mu dali brąz...w GT sie sensu nie doszukasz

o_OMGotenks napisał(a):
A to, że Vegetto w DBZ miał kilka brązowych włosów, to normalne było?
Gdzie ty to widziałeś na filmie?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
No francuski ale przerobiony na polski.
Polskie jest tylko tłumaczenie. Nie mieli wyboru.

Pober napisał(a):
no jest ale to fanowska nazwa
Tak? Zobacz nazwę 60 odcinka DBGT. Masz tam wyraźnie Gojîta

Pober napisał(a):
Gdzie ty to widziałeś na filmie?
-> http://img177.imageshack.us/img177/325/vegetto41yh6.jpg ?

Pober napisał(a):
w GT sie sensu nie doszukasz
Pieprzenie. Są tam błędy, ale w poprzednich seriach i wielu innych anime również.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
o_OMGotenks napisał(a):
A to, że Vegetto w DBZ miał kilka brązowych włosów, to normalne było?

Gdzie ty to widziałeś na filmie?
To było w anime. Obejrzyj scalenie Goku z Vegetą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.946
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Polskie jest tylko tłumaczenie. Nie mieli wyboru.
Mieli jak jest manga przekładana z Jap na pol to czemu nie film...
o_OMGotenks napisał(a):
Tak? Zobacz nazwę 60 odcinka DBGT. Masz tam wyraźnie Gojîta
Posiłkujesz sie fanowskim filmem, którego Akira nie sponsoruje wiec można go zaniedbać...
Tak było w filmie...poczytaj mangę bo cały czas probujesz mi coś udowodnić na podstawie filmu ja w ogóle [ ort! ] filmów nie biorę pod uwagę...Tam są pozmieniane fabuły dialogi itd i nawet fuzje Vegetto..
o_OMGotenks napisał(a):
Pieprzenie. Są tam błędy, ale w poprzednich seriach i wielu innych anime również.
Tu sie zgodzę dlatego nie posiłkuje sie filmami bo one są w ogóle [ ort! ] błędne...a GT seria to rozrywka tak samo jak filmy amerykańskie tam jest pełno błędów...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
Mieli jak jest manga przekładana z Jap na pol to czemu nie film...
Nie mnie pytaj. Ale 90% odcinków anime wzięli od Francuzów, bo było taniej, i nie mieli wyboru z tłumaczeniem.

Pober napisał(a):
Posiłkujesz sie fanowskim filmem, którego Akira nie sponsoruje wiec można go zaniedbać...
Ty natomiast twierdzisz, że w DBGT był Vegetto. Na jakiej podstawie? A może to w ogóle nie była postać z DB, tylko jakieś nie wiadomo co?

Pober napisał(a):
poczytaj mangę bo cały czas probujesz mi coś udowodnić na podstawie filmu ja w ogóle [ ort! ] filmów nie biorę pod uwagę...
Nie bądź śmieszny. Czytałem mangę, i co? W którym momencie było wspomniane, iż Vegetto ma całe czarne włosy? Na anime Toriyama miał olbrzymi wpływ. A większość epizodycznych postaci była tylko przez niego stworzona. Kolory włosów również. A to, że są inne dialogi - nie bierz pod uwagę polskiego tłumaczenia ocenzurowanej francuskiej wersji.

Pober napisał(a):
Tu sie zgodzę dlatego nie posiłkuje sie filmami bo one są w ogóle [ ort! ] błędne
Jak wolisz. W mandze DB i DBZ oraz wielu innych mangach także są błędy. Ale nie licz na to, że będę je tutaj wymieniał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
Mieli jak jest manga przekładana z Jap na pol to czemu nie film...
Bo nie dostali wersji japońskiej tylko francuską? Tym bardziej, że francuska była już odpowiednio ocenzurowana, więc ściąganie i ponowne krojenie japońskiej byłoby bez sensu.

Pober napisał(a):
Posiłkujesz sie fanowskim filmem, którego Akira nie sponsoruje wiec można go zaniedbać...
Akira zarabiał na DB, a nie go sponsorował. Poza tym pracował przy DBGT, mało bo mało, ale jednak. Mnie też się DBGT nie podoba, ale Akira jednak przy nim pracował.

Pober napisał(a):
Tak było w filmie...poczytaj mangę bo cały czas probujesz mi coś udowodnić na podstawie filmu ja w ogóle [ ort! ] filmów nie biorę pod uwagę...Tam są pozmieniane fabuły dialogi itd i nawet fuzje Vegetto..
To nie film, tylko anime tworzone na podstawie mangi. Przy jego tworzeniu wielki wkład miał Akira, także przy tworzeniu designu postaci, w tym również brązowych włosów Vegetto.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.946
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Dobra ale jak Czarny + Czarny = Brąz? Coś nie tak w mandze niema błędów a co do filmów to sam widzisz ze tam Goku na SS2 bije sie na równi z Kid Buu...itd...Dlatego ogólnie anime nie polecam...I brania przykładów a z tym Gogeta to mowie ze autor musiał sie pomylić przecież już wcześniej widzimy scalenie te same Vegeta + Goku to Vegetto a nie Gogeta...bug w tłumaczeniu to tak samo jakby w GT był Trongoten...albo coś takiego


o_OMGotenks napisał(a):
Nie mnie pytaj. Ale 90% odcinków anime wzięli od Francuzów, bo było taniej, i nie mieli wyboru z tłumaczeniem.
Hahah to z tego samego powodu dlaczego nasze drogi są tańsze i gorsze ;p
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
Dobra ale jak Czarny + Czarny = Brąz
Akiry pytaj. Przy okazji też możesz się dowiedzieć, czemu ojciec Vegety miał brodę ;]

Pober napisał(a):
I brania przykładów a z tym Gogeta to mowie ze autor musiał sie pomylić przecież już wcześniej widzimy scalenie te same Vegeta + Goku to Vegetto a nie Gogeta...bug w tłumaczeniu to tak samo jakby w GT był Trongoten...albo coś takiego
Hahaha.
Przecież Vegetto powstał poprzez kolczyki Potara
Gogeta to był ten z filmu kinowego, i powstał poprzez Taniec Fuzyjny.
Ten w DBGT również powstał przez taniec, dlatego jest Gogetą, o czym zresztą każdy wie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
Coś nie tak w mandze niema błędów
Bo jest czarno biała, a brązowy w mandze jest czarny. Akira tworzył też anime, więc raczej do takiego błędu by nie dopuścił. Wniosek: to nie jest błąd.

Pober napisał(a):
I brania przykładów a z tym Gogeta to mowie ze autor musiał sie pomylić przecież już wcześniej widzimy scalenie te same Vegeta + Goku to Vegetto a nie Gogeta
Gogeta to nie jest żaden błąd w tłumaczeniu. Jest to imię uznane przez Akirę. Ponadto Gogeta jest wojownikiem powstałym przez fusion dance, a Vegetto dzięki kolczykom Potara.

Pober napisał(a):
bug w tłumaczeniu to tak samo jakby w GT był Trongoten
Ale nie jest.

o_OMGotenks napisał(a):
Przy okazji też możesz się dowiedzieć, czemu ojciec Vegety miał brodę ;]
I czemu jest brązowa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 25.02.2008, 20:50
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pober...
Gogeta(Gojita) to imię wojownika powstałego w wyniku fuzji, za pomoca tańca fuzyjnego, Goku i Vegety.
Vegetto(Vegitto) to imię wojownika powstałego w wyniku fuzji, za pomoca kolczyków potara, Vegety i Kakarotto.

Tu nie ma mowy o pomyłce, bo obaj bohaterowie tu zupełnie inne postacie.
Nie wiem dlaczego je mylisz...
Tzn wiem, ale nie powiem...

pozdrawiam

EDIT

OMG napisał(a):
Przecież Vegetto powstał poprzez kolczyki Potara
Gogeta to był ten z filmu kinowego, i powstał poprzez Taniec Fuzyjny.
Ten w DBGT również powstał przez taniec, dlatego jest Gogetą, o czym zresztą każdy wie.
Nie dość, że Gotenks mnie uprzedził, to na dodatek nie ma racji...
Jak bowiem wyraźnie widać, nie każdy wie.
W tym miejscu unaocznia się tak czesto niedoceniana rola naszego Forum. Rozjaśniania ciemności niewiedzy i poszerzania horyzontów...
Czy dzięki temu świat nie jest piękniejszy?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.946
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
o_OMGotenks napisał(a):
Akiry pytaj. Przy okazji też możesz się dowiedzieć, czemu ojciec Vegety miał brodę ;]
Mówiłeś ze czytałeś mangę ale widać fanowska czarno biała zobacz na prawdziwa wydana przez JPFu tłumaczona bezpośrednio z jap na pol...a nie fanowska manga typu angielska z neta która ma dialogi niektóre przekłamane...Sa 4 mangi wydane ogólnie przez anglików z czego 1 jest poprawna widać miałeś pecha co do ściągania...Ale to nie przeszkadza bo w każdej mandze jest ze Vegeta mówi ze wszyscy sayianowie maja Czarne włosy Bardock tez miał czarne włosy tak samo jak King Vegeta...Nie wiem skąd wam sie wkręcają te brązowy bo tak na filmach angielskich jest albo w necie na obrazkach?? Ja mu mogę w necie różowe włosy dać i co? Powiem ze różowe miał? Dobra walić te nazewnictwo bo ten argument jest słaby...To by zależało kto jak nazywa Goku po 2 na Gotenksa tez by mówili dwojako, miedzy fuzja kolczyki a taniec niema różnicy poza tym ze kolczyki maja eff trwały...tak jak to powiedział Kaioshin...Najlepiej jak chcesz już przytoczyć argument polecam do kupienia tomiki db w księgarniach 42 tomy ilustrowanych kolorowo i nie będzie takich problemów
Boru
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.936
Posty: 3
Ten z GT byl troche glupkowaty z wygladu i z charakteru Te czerwone wlosy i charakter ... no wlasnie, gdzie tu widac czastke Vegety? Dla mnie to taki Goku o glupim wygladzie

Gogete z DBZ nie wiem czy lubie, ledwo co powstal i juz zniknal.
Vegetto rzadzi Tylko nie wiem czemu wszyscy mowia, ze w Gogecie przewaza Goku, a w Vegetto przewaza Vegeta ... ja w Vegetto widze polowe Goku i Vegety
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Dai Kaiosama napisał(a):
Nie dość, że Gotenks mnie uprzedził, to na dodatek nie ma racji...
Wiedziałem, że ktoś się tego czepi

Pober napisał(a):
Mówiłeś ze czytałeś mangę ale widać fanowska czarno biała zobacz na prawdziwa wydana przez JPFu tłumaczona bezpośrednio z jap na pol
Czy Ty na pewno wiesz, z kim rozmawiasz? o_O

Pober napisał(a):
Nie wiem skąd wam sie wkręcają te brązowy bo tak na filmach angielskich jest albo w necie na obrazkach??
Jakich angielskich filmach? O czym Ty mówisz? Tak było w anime.

Pober napisał(a):
w każdej mandze jest ze Vegeta mówi ze wszyscy sayianowie maja Czarne włosy Bardock tez miał czarne włosy tak samo jak King Vegeta
W anime też o tym jest. Także o tym, iż Saiyanom nie rosną włosy, dziwne więc, skąd ojciec Vegety miał brodę. Chyba że z brodą się urodził. Pewnie fajnie to wyglądało.

Pober napisał(a):
Najlepiej jak chcesz już przytoczyć argument polecam do kupienia tomiki db w księgarniach 42 tomy ilustrowanych kolorowo i nie będzie takich problemów
W księgarniach obawiam się, że u nas ich nie znajdziesz.

Boru napisał(a):
Tylko nie wiem czemu wszyscy mowia, ze w Gogecie przewaza Goku, a w Vegetto przewaza Vegeta
Też nie wiem. Nigdy się w to nie zagłębiałem. Ale pewnie dlatego tak mówią, bo imię jednego nazywa się na początku od Goku, drugiego od Vegety...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
OMG napisał(a):
Wiedziałem, że ktoś się tego czepi
Padło na mnie...

Pober napisał(a):
Mówiłeś ze czytałeś mangę ale widać fanowska czarno biała zobacz na prawdziwa wydana przez JPFu tłumaczona bezpośrednio z jap na pol...a nie fanowska manga typu angielska z neta która ma dialogi niektóre przekłamane...Sa 4 mangi wydane ogólnie przez anglików z czego 1 jest poprawna widać miałeś pecha co do ściągania(...)Najlepiej jak chcesz już przytoczyć argument polecam do kupienia tomiki db w księgarniach 42 tomy ilustrowanych kolorowo i nie będzie takich problemów
No co za pech...
To ja swoją przez trzy tygodnie kolorowałem...
I dałem Vegecie takie ładne, zielone ubranko i super odjazdowe rude włosy. A tu się okazuje, że są w księgarniach..
Kurde... zużyłem tyle kredek...

Pober napisał(a):
Dobra walić te nazewnictwo bo ten argument jest słaby...To by zależało kto jak nazywa Goku po 2 na Gotenksa tez by mówili dwojako, miedzy fuzja kolczyki a taniec niema różnicy poza tym ze kolczyki maja eff trwały...tak jak to powiedział Kaioshin
Jeśli nie dostrzegasz tych subtelnych róznic miedzy poszczególnymi rodzajami fuzji, to właściwie nie ma o czym pisać...
Naprawdę szkoda meczyc klawiaturę...

Argument o "angielskich filmach" w najlepszym wypadku można wyśmiać...
Podobnie z resztą, jak całą wypowiedź...

pozdrawian

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.946
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
o_OMGotenks napisał(a):
Czy Ty na pewno wiesz, z kim rozmawiasz? o_O
Tak z kimś kto twierdzi ze czytał mangę a tak naprawdę nie wie ze włosy Saiyan rosną do pewnej długości i przestają...jest to miedzy innymi w Cell sadze...

o_OMGotenks napisał(a):
W anime też o tym jest. Także o tym, iż Saiyanom nie rosną włosy, dziwne więc, skąd ojciec Vegety miał brodę.
Odpowiedz wyżej, zachował brodę dla powagi...

o_OMGotenks napisał(a):
Jakich angielskich filmach? O czym Ty mówisz? Tak było w anime.
Obojętnie jak to nazwiesz ale ta sterta bzdur do anime nie pasuje tym bardziej do DB czy DBZ może do GT sobie dopasuj...
o_OMGotenks napisał(a):
W księgarniach obawiam się, że u nas ich nie znajdziesz.
Jakoś kupiłem? może szukać nie umiesz ale to już nie mój problem...
Dai Kaiosama napisał(a):
No co za pech...
To ja swoją przez trzy tygodnie kolorowałem...
I dałem Vegecie takie ładne, zielone ubranko i super odjazdowe rude włosy. A tu się okazuje, że są w księgarniach..
Kurde... zużyłem tyle kredek...
Tu to padłem ze śmiechu...Kolorowe okładki a zawartość czarno-biała?? Zastanawia mnie jedno jak ty oświecać możesz czyjeż rozumy...jak inteligencja niestety nie błyszczysz...
Dai Kaiosama napisał(a):
Jeśli nie dostrzegasz tych subtelnych różnic miedzy poszczególnymi rodzajami fuzji, to właściwie nie ma o czym pisać...
Naprawdę szkoda męczyć klawiaturę...

Argument o "angielskich filmach" w najlepszym wypadku można wyśmiać...
Podobnie z resztą, jak całą wypowiedź...
To jej nie mecz...bo bzdury piszesz...jest 1 fuzja i nie ma różnicy no chyba ze 2+4=/=4+2 ale skoro tak to polecam iść na kurs matematyki...

Dobra koniec tej rozmowy bo wywyższasz sie a tak naprawdę twoja cała wiedza nie wykracza poza te twoje anime...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Który Gogeta lepszy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook