Forum Dragon Ball Nao

» Nowe źródła - ściąganie z YouTube itp.

Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kiedyś podczas pisania to któregoś już tam mojego postu w ramach pomocy między użytkownikami padła wskazówka z mojej strony, iż możliwe jest ściąganie filmików z You Tube oraz stron tej witrynie pokrewnych. Tym razem także w ramach bezinteresownej pomocy forumowiczom (i innym czytającym ten temat) sposoby te prezentuję. Być może ktoś już je zna, ale innym na pewno dokładniejsza wskazówka nie zaszkodzi.

Tutaj link do programu zwanego Ashampoo Clip Finder, który umożliwia ściąganie plików z takich znanych serwisów jak You Tube czy My Space. Istnieje też drugi wygodniejszy sposób, gdyż liczba obsługiwanych serwisów jest znacznie większa, tudzież samo ściąganie przebiega szybciej. Link tutaj. Na stronce jest wytłumaczone w klarowny sposób jak cały proceder przebiega.

W tych obydwu miejscach pliki są ściągane w formacie flv, więc niezbędne jest ściągnięcie odpowiednich kodeków lub jak kto woli programów do konwersji plików. Mam nadzieję iż forumowicze będą w stanie poradzić już sobie z tak niewielką przeszkodą.

Życzę wysokich transferów

Edit
Tytuł to zabieg marketingowy. I ma taki być, w końcu zaciekawi bardziej i skłoni do przeczytania .

2nd edit
To w wyszukiwarkę wpisze ^^

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Drakan: 02.03.2008, 14:25
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja mam na to nieco inny sposób, tylko że głupio działa, ale mam od razu w avi.

Pierw tu wkleić link do pliku
-> http://keepvid.com

Otrzymany link do pliku .flv wkleić tu
-> http://vixy.net
Przekonwertuje i powinno zacząć się ściągać, bez zbędnych programów.

Tylko czemu ten temat nosi jakże wiele mówiącą nazwę "Nowe źródła"? Zmień ją...

[ Dodano: 02.03.2008, 13:45 (po 13 minutach) ]
Nie, nie może taki być
Ktoś, kto będzie szukał info jak ściągnąć pliki z YouTube na pewno tutaj nie wejdzie...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
o_OMGotenks napisał(a):
Ja mam na to nieco inny sposób
Nie testowałem tego sposobu, ale mam pytanko, czy jest w tej chwili możliwość ściągania czegokolwiek z Youtube czymkolwiek? Bo słyszałem, że serwis Youtube zablokował tę możliwość bodajże prawie wszystkim programom. Sorry, ale dziś mam zamuł i nie chce mi się próbować ściągać.

swoją drogą, jeśli się da nielicznymi sposobami, to pewnie i tak za parę miesięcy Youtube też je zablokuje....
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
ZameR napisał(a):
Bo słyszałem, że serwis Youtube zablokował tę możliwość bodajże prawie wszystkim programom.
Ale kiedy to słyszałeś?
Ostatni raz pobierałem "moim" sposobem parę dni temu i działało.
Tylko trochę to trwa, ale nie potrzeba na kompie żadnego konwertera i żadnych programów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Nowe źródła - ściąganie z YouTube itp.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook