Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] Moda na sukces

Strony: 1, 2, 3, 4  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.893
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Jeden z najdłuższych seriali, postacie nie maja nic wspólnego z tymi co były na początku, każdy swata się z każdym, ale ma swój niepowtarzalny i niesamowicie nudny klimat xD Tylko w Modzie na Sukces można przez cały odcinek schodzić po schodach xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.528
Posty: 885
Serial - jeśli moge tak to nazwać - jest bardziej pokręcony, nijeżeli, no właśnie, do czego to powrównać?.
Fabuła, jeśli jakakolwiek jest, jest tak zwalista, że gdy słysze dzwięk choćby z daleka tego serialu, uciekam w popłochu. Na moje nieszczęście, moja babcia jest wierną "fanką" tego czegoś, więc czasami jestem skazana, na słuchanie, bo jakbym miała ogladać, prędzej zrzuciłąbym się z mostu. Już jest to tak ciagnięte i tak idiotyczne, że brak człowiekowi, i nie tylko, słów.

Mart napisał(a):
Tylko w Modzie na Sukces można przez cały odcinek schodzić po schodach xD
No właśnie... ^^'.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.893
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A jednak każda starsza pani jest wielką fanką tego serialu xD
W Stanach 13 lutego nakręcili 5000 odcinek i na razie [ ort! ] nie maja zamiaru przestać... Prawdę mówiąc skończą go dopiero kiedy ta aktorka co gra Stephanie umrze (zapomnialam jak ma na imie) bo to ona jest główna producentka i dopóki będzie wykładać kasę, dopóty będą kręcić... No cóż xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.528
Posty: 885
No to niedługo po świecie będą chodzić zombie i popatrzcie! Jaki wielki krok w przyszłość, nie przez jakiś wirus, tylko drogą TV, pogratulować tylko. Poza tym, myslisz się, dziewczyny, aż wstyd sie przyznawać, z mojej klasy, też oglądają ten serial i na oczywiscie, jakoż, iż pech nieustannie za mną idzie, muszą opowiadać co to się stało, w danym odcinku, najczęściej w szatni, przed WF'em -_-'.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.893
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja czasem oglądam z babcią jak nie mam nic lepszego do roboty xD. Niektore akcje są mocniejsze niż lepsza komedia. A ta gra aktorska xD Ten aktor co gra Ridge'a jest bardziej drewniany od Rasiaka, przez wszystkie odcinki jakie oglądałam nie zmienił ani razu wyrazu twarzy. Nie ważne, czy był to odcinek w którym jechał z żona w podróż poślubna, czy był to pogrzeb żony, on zawsze ma taka sama mine.
Albo np. aktor grający Thorne'a. Wygląda jakby mu brakowało kwałka twarzy, a kiedy okazało się, że zdradza go żona (co w tym seriau jest codziennościa więc nie wiem o co taka afera była) to jego rozpacz była tak wielka, jakby grał w jakimś teatrzyku dla ludzi nie do końca normalnych, którym trzeba wszystko zbyt dobitnie pokazać.
Bywa xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Giedyś gdy moja babcia jeszcze żyła [ wtedy zaczynali 2000 odcinek ] z nudów tez oglądałem , ale tak szczerze nigdy mi się to nie podobało . Skoro puszczają znaczy się ktoś to oglada , ale jak dla mnie to jest kicz ^^ .Dlaczego ? Odpowiedź jest prosta : wszystko jest tak pokręcone jak rury kanalizacyjne, albo i bardziej . Poza tym , ten...klimat , taki jakiś zbyt gorący ;p . Ogólnie serial mi się nie podoba i mi się podobac nie bedzie . I basta.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Mart napisał(a):
A jednak każda starsza pani jest wielką fanką tego serialu xD
Nieprawda.
Moja babcia jedna ogląda tylko polskie albo te z Ameryki Płd.
Moda na sukces to największa pomyłka telewizyjna. Pewnie jeszcze przez co najmniej kilkadziesiąt lat będą robić kolejne odcinki ;p
Druga nie ogląda nic z tych rzeczy.

A w ogóle to jeden koleś z PG ma na dzwonku opening z tegoż. Słyszałem, jak mówił, jak to ktoś do niego dzwonił, i zaraz babcia biegła do telewizora

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.893
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Oj wzięliście ten przykład zbyt dosłownie xD ale musicie przyznać, że co najmniej [ ort! ] 75% staruszek ogląda ten serial ^^

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.074
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nie cierpię tego serialu. Fragmenty widziałem jeszcze jako dziecko, gdy oglądała go moja babcia. Potem przez długi czas miałem spokój, lecz niedawno zdradziła moja własna siostra Coś jej odbiło i zaczęła oglądać (często w towarzystwie podekscytowanych koleżanek). Więc jak widać, ten problem nie dotyczy tylko starszych pań. A nasze babulki czemu to tak zawzięcie wciąż oglądają? Być może serial przypomina im dawne lata W końcu leci już tak długo... Niektórzy aktorzy zestarzeli się na jego planie.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.732
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Moja mama to ogląda O babci już nie wspomnę.
Serial fakt długi al;e trzeba przyznać,że wciąga jeśli moja babcia to od pierwszego odcinka do dziś ogląda Ja osobiście nie lubię tego.Ostatnio słyszałam,że w USA już będzie się kończył
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Moja babcia też to ogląda. Nie wiem co ona w tym widzi. Dla mnie nudne i szkoda mi czasu na ten serial. Poza tym, pewne rzeczy stają się tam już schematyczne. Ale czego się spodziewać po paru tysiącach odcinków ?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Tak z czystej ciekawości postanowiłem wraz z moją babcią obejrzeć chociaż kilka odcinków. I muszę powiedzieć, że to było najgorsze co mogłem zrobić, co 5 minut zasypiałem z nudów, a gdy udało mi się otworzyć oczy to nie było nic poza Brooke, (szmata spała prawie z każdym mężczyzną), Ridgem i Domminickiem Marone.
Totalne dno.
Ciekawsze od tego są obrady sejmu.
Moim zdaniem ten czas antenowy, powinni przeznaczyć np. na Dragon Ball'a.
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.767
Posty: 68
Parę razy oglądałam fragmenty gdy byłam mała. W serialu to już chyba z 5 pokoleń bohaterów przeszło i nikt nie ma zamiaru tego zakończyć Od tego, to lepsze sto razy są te brazylijskie telenowele. Owszem, to tasiemce, ale można się z nich przynajmniej pośmiać. "Moda na sukces" automatycznie mnie usypia. Z tych amerykańskich serialów, to już lepiej pooglądać np. "Świat według Bundych"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
czuje ze jak bede miał 60 lat to ten serial nadal bedzie leciał.ciekawostka jest to ze jego premiera w ameryce odbyła sie w 1989r i nadal trwa natomiast w polsce pierwsza emisja nastapiła w 1994 co znaczy ze aktualnie w tv lecą odcinki nakrecone w 2003 r.w USA min od dwóch lat nie gra juz sally gdyz niestety aktorka ja grajaca zmarła

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.893
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
w USA min od dwóch lat nie gra juz sally gdyz niestety aktorka ja grajaca zmarła
Bogu dzięki aktorka grająca Stephanie jeszcze dzielnie się trzyma i przejęła pałeczkę producenta...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.621
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Cóż więcej mogę rzec, jeżeli nie to, że rzygać mi się chce na widok tego pseudo serialu

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.709
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Powiem że to jest chory serial w którym tematyka się właściwie nie zmienia

Ale nie będę jechał po modzie na sukces bo to taka amerykańska wersja M jak Miłość

A M jak Miłość nawet fajne jest xD

szczecin
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ten serial jest pokręcony stwierdzam to po streszczeniu mi odcinków przez moją babcię.
Otóż opowiedziała mi ona, że zmarła żona Ridge'a (czy jak mu tam) Taylor jednak żyje, przez wiele lat wszyscy myśleli, że ta była w grobie, więc Ridge poszedł, odkopał grób Taylor a tam znalazł jakiegoś manekina zamiast ciała żony.
Okazało się, że ta była w śpiączce, a opiekował się nią jakiś król czy !? wie kto, i wróciła do domu, teraz według schematu powinna się zacząć walka o serce Ridge'a, ale to jest !?.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Serial] Moda na sukces
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook