Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] Moda na sukces

Strony:   1, 2, 3, 4  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To to ja wiem od dwóch lat chyba. Jakiś koleś z Maroka ją trzymał i dał na imię Laila, ale Ridge ją odbił.
Co ciekawe, za drugim razem też Taylor ożyje, co ciekawe ma się to stać na drodze, ktoś tam ma zginąć, a na jego miejsce z ekstremalnie ostrego światła ma się wyłonić Taylor. Coś a'la powrót Gandalfa Białego.
Ma ktoś jakieś szczegółowe info?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Czytałem gdzieś w internecie kiedyś z nudów, że podobno Taylor zostawi Ridge'a dla jakiegoś Nicka Marone prawda to?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ta, Nick Marone to przyrodni brat Ridge'a, bo się okazała, że stary Eric nie jest jego stary. Stephanie w młodości była z Massimo i to on jej zrobił dzieciaka. Też czytałem to w necie. A widzieliście jak na Macy spadł żyrandol i ją zabił?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Naoista napisał(a):
Nieprawda.
Moja babcia jedna ogląda tylko polskie albo te z Ameryki Płd.
moja też nie ogląda. Moja mama kiedyś włączała jak nie było co robić w niedzielne popołudnie. Wtedy to nawet śledziłem. Ale już nic nie pamiętam.

A ten Ridge jest chyba nieśmiertelny... kilka razy go coś potrąciło, tyle chorób miał i podobno raz wpadł do pieca xD
A z tego co czytałem to każdy ważniejszy bohater kogoś zabił (Stephany zabiła Jaqckie, etc.)

A Sally to ta ruda ?
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.456
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
"Moda na sukces" to po prostu koszmar, każdy z każdym jest w tym serialu a jeśli ktoś umrze to i tak zmartwychwstanie ;/ oglądam to od czasu do czasu i zazwyczaj wątki ciągle są te same... Stephanie nienawidzi Brook ta znowu lata za Ridgem a w miedzy czasie zachaczy o jeszcze paru innych facetów ;/Siostra ostatnio oglądała dalsze odcinki no i Taylor wyjdzie za Nicka, nawet dziecko z nim będzie mieć (a myślałam, że Taylor jako jedna będzie się trzymać tylko Ridga i nie będzie z każdym facetem z serialu a tu proszę. W dodatku Taylor potrąci Darle ale nie wiem czy umrze, bo później Taylor ja widziała ale zastanawiałam isę czy to nie przypadkiem jakieś przywidzenia ;)Jak kiedyś widziałam w gazecie to Ridge był z siostrą Brook, miał jej sie oświadczyć ale nie wiem czy to już było bo mam bardzo duże luki w oglądaniu tego serialu;) jedyna normalna postać, którą trawię to Sally, ona jest świetna no i brakuje mi CJ-a, nie wiem gdzie go wcięło ostatnio stwierdziłam, że po zmianie aktorki Bridget zrobiła się puszczalska

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.537
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
ta cała Brook/Bruck/Bruk co tam jest < ta blondyna > to już ją tam chyba wszycy mieli? XD

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
natalia0111 napisał(a):
Taylor wyjdzie za Nicka,
looooooooool , a teraz Taylor ugania się za Ridgem O_o !? jakie to jest !? .

natalia0111 napisał(a):
a myślałam, że Taylor jako jedna będzie się trzymać tylko Ridga
jak widać jednak nie... każdy kiedyś tam kogoś zdradzi lub zdradził...

natalia0111 napisał(a):
nie wiem czy umrze
Tak, Darla umrze.

natalia0111 napisał(a):
Ridge był z siostrą Brook, miał jej sie oświadczyć ale nie wiem czy to już było
Było chyba na samym początku.
Powiem więcej... obiło mi się o uszy, że Taylor ma się uganiać za Rickiem, albo odwrotnie O_o
Nightmare_creator napisał(a):
to już ją tam chyba wszycy mieli? XD
Był z nią stary Eric, Ridge,Thorne,Nick
Z Foresterów na pewno wszyscy.

natalia0111 napisał(a):
po zmianie aktorki Bridget zrobiła się puszczalska
Eee z tego co wiem na razie trzyma się Nicka, wiem jedno ta aktorka, która wcześniej grała rolę Bridget była ładniejsza.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.972
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Moda na Sukces jest tak żałosna, że aż śmieszna. Jak byłem mniejszy to oglądałem czasami, bo nic lepszego w TV nie leciało, a wtedy Internetu nie miałem.
Mogliby ja jakoś przynajmniej dobrze zakończyć. Choć koniec pewnie nastąpi kiedy wymrą Ci wszyscy aktorzyny. Bubel.
Pierwsza Miłość wymiata

Obraz
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.537
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Dark Sky napisał(a):
Był z nią stary Eric, Ridge,Thorne,Nick
Z Foresterów na pewno wszyscy.
i jeszcze ten koleś co był chłopakiem jej córki, a wcześniej był chłopakiem opiekunki jeje dzieci xDDDDd

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.456
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Taylor za Rickiem?? Rick nie lepszy, też lata za każdą... Zresztą oni nigdy się nie starzeją, nawet gdy ich dzieci dorosną Może siostra będzie dalej oglądać dalsze odcinki "Mody..." to może coś śmiesznego znowu się wydarzy


Zettai napisał(a):
Choć koniec pewnie nastąpi kiedy wymrą Ci wszyscy aktorzyny.
Jak umrą to będzie nowe pokolenie, tak łatwo od tego serialu na pewno się nie uwolnimy

Ja już dawno wiedziałam, że Taylor potrąci Darlę ale zdziwiło mnie, że zmarła w szpitalu. Pierwsza moja myśl to to, że ją sklonowali nic innego do głowy mi nie przyszło


Dark Sky napisał(a):
Był z nią stary Eric, Ridge,Thorne,Nick
A oprócz tego Deacon, Grant, nie wiem czy nie było coś z Clarkiem i nie wiadomo z kim jeszcze, bo moje luki z tego serialu są dość głębokie więc w międzyczasie mógł się jeszcze ktoś przyplątać.

Oj trzeba siostrze powiedzieć o tym Ricku i Taylor, może nudów poogląda dalsze odcinki i się czegoś dowiem chyba, że u niej to tylko jednorazowa zachcianka z "Modą..." hehe a miała od początku oglądać ale zwątpiła

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Słyszałem że ta ruda aktorka, stara która już nie żyje w filmie była w ciąży przez 5 lat
natalia0111 napisał(a):
A oprócz tego Deacon, Grant, nie wiem czy nie było coś z Clarkiem i nie wiadomo z kim jeszcze, bo moje luki z tego serialu są dość głębokie więc w międzyczasie mógł się jeszcze ktoś przyplątać.
Z Clarkiem chyba była z tego co pamiętam.

Jak umrą to będzie nowe pokolenie, tak łatwo od tego serialu na pewno się nie uwolnimy
dokładnie przecież już jest nowe pokolenie, na początku nie było większości aktorów z teraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nightmare_creator napisał(a):
ta cała Brook/Bruck/Bruk co tam jest < ta blondyna > to już ją tam chyba wszycy mieli? XD
W Stanach ktoś ją podobno zgwałcił, ale jak można zgwałcić Bruk. <Lepper's laugh>

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.456
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
W Stanach ktoś ją podobno zgwałcił
ooo pierwszy raz słyszę, aż dziwne, że dobrowolnie nie chciała, to jakaś nowość


Kathlar napisał(a):
Słyszałem że ta ruda aktorka, stara która już nie żyje w filmie była w ciąży przez 5 lat
chodzi ci o Sally Spectrę?? W ciąży, z kim?? To też pierwszy raz słyszę, raz była w ciąży ale żeby przez 5 lat?? Gdzie to słyszałeś

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
natalia0111 napisał(a):
chodzi ci o Sally Spectrę?? W ciąży, z kim?? To też pierwszy raz słyszę, raz była w ciąży ale żeby przez 5 lat?? Gdzie to słyszałeś
Pewnie z Clarkiem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.456
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
No to z Clarkiem była i dlatego jest CJ ale żeby przez 5 lat... takie coś może się zdarzyć tylko w "modzie na sukces"

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
A widzieliście jak na Macy spadł żyrandol i ją zabił?
Nie widziałem tego odcinka, ale słyszałem coś o żyrandolu.
Dzisiaj z czystej ciekawości obejrzałem dwa odcinki... Sam nie wiem jak ja wytrzymałem tą godzinę, ale dałem radę... Brooke ugania się za Ridgem, chciała go uwieść, byli razem pod prysznicem, stara Stephanie powyzywała Brooke od szmat itp itd. Zastanawia mnie jednak jedno...
Skoro aktualnie Bridget jest szczęśliwa z Nickiem, mają podobno wziąć ślub,to w jaki sposób Taylor będzie mieć dziecko z Nickiem skoro pani psychiatra chce być z Ridgem?
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.875
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dark Sky napisał(a):
Skoro aktualnie Bridget jest szczęśliwa z Nickiem, mają podobno wziąć ślub,to w jaki sposób Taylor będzie mieć dziecko z Nickiem skoro pani psychiatra chce być z Ridgem?
Widzę że obeznany jesteś w fabule Co by nie mówić serial dno i trzy metry mułu.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dark Sky napisał(a):
Skoro aktualnie Bridget jest szczęśliwa z Nickiem, mają podobno wziąć ślub,to w jaki sposób Taylor będzie mieć dziecko z Nickiem skoro pani psychiatra chce być z Ridgem?
W Modzie na sukces wszystko jest możliwe ale pewnie nie wytrzymają napięcie i to zrobią
Dark Sky napisał(a):
tara Stephanie powyzywała Brooke od szmat itp itd. Zastanawia mnie jednak jedno...
Brooke chciała zabić Stephanie A Stephanie zabiła Jaqueline
Dark Sky napisał(a):
Nie widziałem tego odcinka, ale słyszałem coś o żyrandolu.
ja to widziałem ...
natalia0111 napisał(a):
No to z Clarkiem była i dlatego jest CJ ale żeby przez 5 lat... takie coś może się zdarzyć tylko w "modzie na sukces"
tak mi mówił kolega
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.456
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Dark Sky napisał(a):
Skoro aktualnie Bridget jest szczęśliwa z Nickiem, mają podobno wziąć ślub,to w jaki sposób Taylor będzie mieć dziecko z Nickiem skoro pani psychiatra chce być z Ridgem?
Akurat widziałam, jak brali ślub a potem jak Taylor leżała w szpitalu z dzieckiem a przy niej był szczęśliwy Nick. No ale to "Moda..." więc wszystko jest możliwe


Kathlar napisał(a):
Brooke chciała zabić Stephanie A Stephanie zabiła Jaqueline
OOO to też jakaś nowość, a za co one w ogóle chciały się pozabijać?? Wreszcie coś ciekawszego, choć mogli uśmiercić Stephanie bo jej nie trawie


Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
A widzieliście jak na Macy spadł żyrandol i ją zabił?

Ten odcinek widziałam, jak siostra oglądała go w necie. Myślałam, że ten żyrandol nigdy na nią nie spadnie. Ale cóż, za pierwszym razem nie udało się uśmiercić Macy więc zrobili to za drugim razem

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.150
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kathlar napisał(a):
A Stephanie zabiła Jaqueline
Za co ją zabiła? Znowu coś z Massimem?
natalia0111 napisał(a):
mogli uśmiercić Stephanie bo jej nie trawie
Eee Stephanie jest nieszkodliwa... Ona jedna widzi jaka jest naprawdę Brooke, bo ta cała reszta jest zaślepiona.

natalia0111 napisał(a):
Akurat widziałam, jak brali ślub a potem jak Taylor leżała w szpitalu z dzieckiem a przy niej był szczęśliwy Nick.
A to mi nowość... ciekawi mnie
Piechu napisał(a):
Widzę że obeznany jesteś w fabule
Czasem obejrzę jak babcia, albo siostra ogląda, ale to z nudów.
Powiem Wam, że nie ma tam żadnej ładnej dziewczyny jedynie co to może nowa "koleżanka" Thomasa. Nie wiem jak ona ma chyba coś na G.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Serial] Moda na sukces
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook