Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] Moda na sukces

Strony:   1, 2, 3, 4  
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dark Sky napisał(a):
Za co ją zabiła? Znowu coś z Massimem?
przez przypadek, zepchnęła ją - dawałem linka
Dark Sky napisał(a):
Eee Stephanie jest nieszkodliwa... Ona jedna widzi jaka jest naprawdę Brooke, bo ta cała reszta jest zaślepiona.
no to jest szkodliwa
Dark Sky napisał(a):
Czasem obejrzę jak babcia, albo siostra ogląda, ale to z nudów.
taaa chyba one z nudów obejrzą jak ty oglądasz

Ma ktoś link do pierwszego odcinka?
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.457
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Kathlar napisał(a):
Ma ktoś link do pierwszego odcinka?
No i jest link:
http://www.youtube.com/watch?v=Iqz3H7kUwnE

jakość niezgbyt dobra ale nie mam lepszego, jak ci aktorzy wyglądali... masakra

Kathlar napisał(a):
przez przypadek, zepchnęła ją
powiedziałam o tym siostrze i juz wiem zepchnęła ją z balkonu podczas kłótni, a Brook chciała sprawdzić czy Stephanie ma naprawdę zawał i dlatego odlączyła aparaturę

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kathlar napisał(a):
chyba one z nudów obejrzą jak ty oglądasz
Buehehe bo to jest tak, jak nie raz przyjeżdżam do mojej babci, to oglądam (bo jest zapaloną fanką tego serialu, a po drugie nie mam tam neta, więc nie ma co robić, a co do siostry, jak ma czas to obejrzy, więc się przyłączam, żeby zobaczyć co się ciekawego dzieje w "Modzie"...

sprawdzić czy Stephanie ma naprawdę zawał i dlatego odlączyła aparaturę
I co, Stephanie naprawdę udawała ten zawał??

Kathlar napisał(a):
Eee Stephanie jest nieszkodliwa... Ona jedna widzi jaka jest naprawdę Brooke, bo ta cała reszta jest zaślepiona.

no to jest szkodliwa
Nie chodziło mi o nieszkodliwość w sensie zabijania, tylko w sensie tego, że przez tyle odcinków tego serialu tylko ona jedna to dostrzega jaka jest naprawdę Brooke, bo wszyscy są nią "zauroczeni"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
i jeszcze ten koleś co był chłopakiem jej córki, a wcześniej był chłopakiem opiekunki jeje dzieci xDDDDd
Dikon, potem był z Macy, a potem znowu kręcił z Bridget.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Dikon
Nie "Dikon" tylko Deacon jak już coś ;p.
A wróci jeszcze do serialu? Jestem ciekawy co jeszcze namiesza ;d.
potem był z Macy, a potem znowu kręcił z Bridget.
A potem z Jacqueline (czy jak jej tam było tej starej od Massima.)
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Lol, chodził z tą starą? Tzn. że Massimo dał jej kopa w dupę, ta?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Lol, chodził z tą starą?
Taa

Tzn. że Massimo dał jej kopa w dupę, ta?
, Massimo był w śpiączce, Deaconowi podobała się jego żona (sądzę, że chodziło o pieniądze), więc poderwał starą (kilka razy wylądowali w łóżku), Massimo wyszedł z tego i wprowadził Deacona w alkoholizm tzn. pobudził w nim ochotę na picie.
Deacon odjechał
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Massimo to cwany lis. BTW, jest moją ulubioną postacią w B&B, jest bardzo przebiegły i inteligentny, ae przede wszystkim jest bardzo bogaty, co mi się podoba.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.457
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Dark Sky napisał(a):
I co, Stephanie naprawdę udawała ten zawał??
No i właśnie siostra tego nie wie ;/ ale zdaje mi się że nie, skoro leży w szpitalu i sam lekarz mówił, że jest z nią ciężko. Ten lekarz musiałby być z nią w zmowie.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Dikon, potem był z Macy, a potem znowu kręcił z Bridget.
Kręcił z Bridget dlatego, że Macy umarła, a ze Bringet nie była zainteresowania to zajął się żoną Massima

Dark Sky napisał(a):
Nie chodziło mi o nieszkodliwość w sensie zabijania, tylko w sensie tego, że przez tyle odcinków tego serialu tylko ona jedna to dostrzega jaka jest naprawdę Brooke, bo wszyscy są nią "zauroczeni"
Są nią "zauroczeni" bo jak im tyłkiem przed nosem zakręci to jakby mogło być inaczej Jak z każdym spała to potem każdy ją broni.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
natalia0111 napisał(a):
bo jak im tyłkiem przed nosem zakręci to jakby mogło być inaczej
Racja.

natalia0111 napisał(a):
Bringet nie była zainteresowania
Nie była nim zainteresowana ponieważ była zaręczona z Oskarem, ale zerwała, bo wydawało jej się, że kocha Ridge'a, ale jak pocałowała Nicka szybko jej przeszło.
Ja nie mam ulubionej postaci w B&B, ale za to nie lubię:
Amber, Clarke, Sally, Darli, Brooke, Shili (czy jak jej tam, tej psychicznie chorej, która strzelała do Taylor) Nicka (taki cieć z niego), Ricka (babiarz), starego Erica (za młodymi się ugania, powinien siedzieć na dupie w tym wieku)
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.457
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Dark Sky napisał(a):
Nie była nim zainteresowana ponieważ była zaręczona z Oskarem, ale zerwała, bo wydawało jej się, że kocha Ridge'a, ale jak pocałowała Nicka szybko jej przeszło.
Wiem, że była z Oskarem zaręczona ale zastanawiałam się, dlaczego z nim zerwała. Taa Ridge'a kocha ale wcześniej uważała go za brata a jak się okazało że nim nie jest to od razu się w nim zakochała. To jest chore. A z Oskarem co się stało??

Chyba większość postaci nie lubisz Ja jedynie nie trawie Stephanie, Brook i Erica, ale za to lubię Sally;) no i może być Shila za to, że była taka psychiczna

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
natalia0111 napisał(a):
Chyba większość postaci nie lubisz
Są irytujące.
No i chyba Stephanie jednak udała ten zawał, z tego, co mi siostra opowiadała to żona Massima zaprosiła Marka (doktora, co leczył Stephanie) na kolacje, ten prawie się wygadał.
Więc Jackie zadzwoniła do Massima, żeby sprawdził konto Marka i Mass zadzwonił do niej z informacją, że na jego konto wpłynął 1 mln dolarów.
Jestem ciekaw jak ta sytuacja się dalej potoczy.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A pamiętacie, jak Bridżet poczuła miętę do Ridża, kidy dowiedziała się, że nie są rodziną i nic nie stoi im na przeszkodzie?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A pamiętacie, jak Bridżet poczuła miętę do Ridża, kidy dowiedziała się, że nie są rodziną i nic nie stoi im na przeszkodzie?
Tak pamiętam, stary Eric strasznie się oburzył jak zobaczył, że Ridge całuje Bridget .
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja tam się nie znam na Modzie na Sukces więc dyskutować o perypetiach z wami nie będę. Dla mnie jest to serial który celowo jest robiony na jak największą liczbę odcinków. Kiedyś tak nie myślano to były po 40 minut, teraz to mają mniej niż odcinek Naruto. Fabułę może mają fajną ale dla mnie to jest zbyt tania produkcja. Tam scena się dla mnie zbytnio nie zmienia. Jak filmowcy planują ślub to wykorzystają to samo pomieszczenie ale innaczej rozstawią kwiaty, wszystkie sceny są w zamkniętych pomieszczeniach i tych samych przez tysiące odcinków.

Z Mody podoba mi się dzwonek. Jak stara do mnie dzwoni na komórkę to właśnie leci moda na sukces a numer domowy mam zapisany jako "Dom mody Forrester"

szczecin
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.457
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Dark Sky napisał(a):
Jestem ciekaw jak ta sytuacja się dalej potoczy.
Jackie zmusi Stephanie na ślubie Bridget i Nicka (albo Thomasa i Gabi, sama siostra nie wie, bo jak czytała, to cieszyli się ze ślubu) aby się przyznała. Wyprosiła wszystkich gości i została tylko rodzina i wtedy Stephanie się przyznała. A Eric po tym się wyprowadził od niej i poprosił o rękę Brook

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dzisiaj z ciekawości obejrzałem, no i stało się to, co powyżej opisała Natalia, wszyscy opuścili Stephanie, Bridget kazała Stephanie przeprosić Brooke, a ta powiedziała, że prędzej umrze niż ją przeprosi.
Stary Eric odszedł od Stephanie, a zanim ją opuścił to podszedł do Brooke, pocałował ją i powiedział:
-Pamiętaj, że jestem twój (czy coś w tym stylu
(właśnie za to nie lubię Erica)
Ciekawe, czy Dante i Bridget wylądują w łóżku.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.838
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie wiem, czy już pisałam w tym temacie, ale muszę się podzielić swoimi spostrzeżeniami, a właściwie tylko jednym: niby nikt tego nie ogląda, a sporo osób wie, o się dzieje z bohaterami serialu.

Dziwne....


Dark Sky napisał(a):
Ciekawe, czy Dante i Bridget wylądują w łóżku.
Oglądaj następny odcinek

Serialu nie oglądam. Jak dla mnie nudny tasiemiec, w którym każdy sypia z każdym. Nawet teściowa z zięciem. Myślałam, że seks w rodzinie można zobaczyć tylko w niektórych hentaiach

No, ale jeżeli komuś się naprawdę nudzi, to niech ogląda. Wszystko dla ludzi

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.457
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ja nigdy nie pisałam, że go nie oglądam zazwyczaj oglądam go, gdy mam za dużo wolnego czasu. W roku szkolnym nie obejrzałam nawet jednego odcinka, a że już szkołę mam za sobą więc nie mam co robić i oglądam "Modę...". A wiem co zdarzy się dalej tylko dlatego, że siostra czyta dalsze odcinki a potem mi opowiada
Z tego co mi mówiła, to Hope zapadnie w śpiączkę ale to nic ciekawego.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.433
Posty: 74
Skąd: Poznań
Ja jak byłam młodsza to oglądałam to z babcią i z mamą...a potem przestałam na wiele lat...i nie mam zamiaru do tego wracać...

Yagate hito wa kegarete
hito ga hito de somerarete
tomo ni kiru kono hoshi somete
kowarete iku sekai...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Serial] Moda na sukces
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook