Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] Dziwne przypadki w Blake Holse High

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Oglądał ktoś z Was ten serial dla młodzieży. Ukazuje szkołę, w inny sposób bohaterami są Joesey, Lucas, Vone,Korin i Marshal założyli oni bowiem akademie, kółko nałkowe, które prowadzi profesor Zahary. Ojciec Vonna prowadził obok szkoły zakłady Piradaine i od tego czasu w sql zaczynają się dziać dziwne rzeczy. 5 przyjaciół, oraz profesor rozwiązują te sprawy. Co sądzicie o tym serialu?
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
W sumie to nie przepadam za tym serialem. Główni bohaterowie są tacy sobie. Akcja słaba, zbyt szybka jak na mój gust. Ledwo coś się zaczęło, to potem w baardzo szybki sposób się kończy. Wszystko powinno być wolniej, a nie z prędkością światła.Tak szkoła w której dzieją się takie dziwne rzeczy. Owszem lubię jak w filmie jest dużo fikcyjnych zdarzeń, ale tam wszystko popada w skrajności w skrajność.
Główni bohaterowie wydają się mi być nudziarzami i są strasznie przesadzeni.
Dyrektorka szczególnie mnie tam wnerwia. Szczególnie jej głos. Strasznie chrypliwy i zbyt męski.
Główni bohaterowie jak mówię nawet zachowują się tak sztucznie , że mogę to wyczuć pod każdym względem.
Wydarzenia strasznie idiotyczne i mało oryginalne. Tak mi się wszystko poplątało, że w rezultacie przestałam oglądać ten serial.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Serial] Dziwne przypadki w Blake Holse High
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook