Forum Dragon Ball Nao

» [Asakura] emate ocena: 10,00 (głosy: 2)110

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Imię: Mateusz
Miasto: Wałbrzych

Nick każdy raczej zna (a przynajmniej powinien ), bo nigdy go nie zmieniałem. Jak łatwo się można domyślić, pochodzi on od mojego imienia.

Jestem w sumie jednym z najstarszych bywalców, którzy się jeszcze udzielają na tym forum, z przerwami wprawdzie, ale ciągle tu piszę. Szukałem kiedyś jakiś napisów do filmu kinowego na google i tak wpadłem na DBNao. Strasznie spodobała mi się ta strona (mimo, że znałem inne). W niedługim czasie po tym, zarejestrowałem się na forum i napisałem pierwszą reckę, do gry DBZ Budokai 3 i podesłałem ją Gotenksowi, i tak się zaczęło . Na forum pisałem głupoty, często krótkie posty, ale miałem wtedy przecież dopiero 13 lat . Mimo niezbyt wielkiej sympatii innych użytkowników takich jak Majin_Vegeta, czy Kamzo, jakoś przetrwałem przez te wszystkie obelgi skierowane w stronę moich postów i tak po jakimś czasie stałem się modem (w sumie już nie pamiętam nawet kiedy to było ).
Avatar przez długi czas miałem taki podłużny, który ukazywał skromnie twarz kobiety z gry Final Fantasy X- Rikku. A także swego czasu avatar Tidusa, również z tejże gry. Obecnie mam Kurei'ego z Flame of Recca, ponieważ uważam go za moją ulubioną postać z mang.

O sobie może napiszę tyle, że obecnie uczęszczam do LO, profil humanistyczno-artystyczny. Jak skończę szkołę, to albo chcę iść na studia filologii angielskiej, albo od razu skok w stronę pracy jako policjant .
Moimi hobby (obecnie) to moje UKOCHANE Newcastle United !!.
Po prostu nie mam słów, aby określić jak kocham ten klub. Ogólnie bardzo interesuję się sportem, począwszy od właśnie piłki nożnej (trenowałem przez kilka lat), kończąc m.in na NBA. Praktycznie na kibicowaniu tej drużynie, nauce, słuchaniu non stop muzyki i spędzaniu czasu z moją dziewczyną (1,5 roku już ) opiera się moje życie. Manga&anime już niestety powoli przestaje być dla mnie już taka zajmująca jak kiedyś...
Co do muzyki- również nie mam wyrazów, aby określić moje zamiłowanie do rapu, a szczególne do mojej ulubionej ekipy: Bone Thugs-N-Harmony.
Moja skromna kolekcja: Obraz
Tak odchodząc od spraw prywatnych, bardzo lubię się śmiać, często z bardzo błahych powodów, ale tak już czasami bywa . Nie będę zbytnio się rozpisywał o sobie, bo raczej przez ten okres jaki tu przebywam, już zdążyliście mnie jako tako poznać, przecież nawet raz miałem 3 miejsce w survie .
Zapomniałbym również wspomnieć o tym, że sam piszę i nagrywam rap. Nigdy o tym praktycznie nie pisałem na forum, ze względu na to, że
mało kto tutaj słucha tej muzyki i wydawało mi się to bezcelowe .
Ale jeżeli ktoś kto trzyma trochę dystans do tej muzyki, chciałby się zapoznać to zapraszam serdecznie na http://www.myspace.com/rkklan . Okładkę do płyty zrobił nam użytkownik tegoż forum, niejaki Daichi .

Na zakończenie napiszę, iż cieszę się, że przebywam na tym forum, ukształtowało wiele moich poglądów, prowadzenie dyskusji etc. itp. Poznałem
tutaj miłych i mądrych ludzi, zaczynając od Gotenska, idąc dalej po Focusa, Shiro, Franqey'a, Daichi'ego, czy Szaraka. Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
no i nie pozostaje mi nic więcej jak podziękować za ten wspólnie spędzony czas

Wasz moderator, emate

gg: 2283997
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobra, czas zacząć serie wywodów na temat ludzi . Widzę, że eMate ma tutaj pusto, aż dziwne, gdyż jest to całkiem ciekawa osobowość. Kiedy przyszedłem na forum, eMate był już moderatorem, w dodatku można powiedzieć bardzo młodym moderatorem, nie tylko ze względu na wiek, ale także częściowo na zachowanie. Jak to czasem z dziećmi bywa, miał te swoje odpały () w postaci sprzeczek (chyba z Megane dość często) i ogólnego lekkiego braku dystansu. Dziś, a właściwie już z ponad rok temu, możemy zauważyć, że wydoroślał. Stałeś się bardziej zdystansowany, podchodzisz trzeźwo do wszystkiego i widać, że w miarę twardo stąpasz po ziemi.Jesteś niezłym moderatorem, aczkolwiek trzeba Ci zarzucić to, że dość często Ciebie nie ma. Zapalony fan wszelkiej maści czarnego rapu. Na gg gadałem z nim chyba tylko kilka razy, no ale cenie sobie jego osobę na tym forum, zarówno jako moderatora jak i kolegi z klanu. To tyle, cya m8 ^^.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
No, no, nasz Moderaper :p
Właściwie nigdy nie kontaktowaliśmy się na forum, prócz jednej pw (tak mi się wydaje;p) w odległych czasach. Za bardzo też nie zwracałem na Ciebie uwagi, póki nie zobaczyłem u Ciebie avka czy sygnatury z NUFC... Wtedy zaraziłeś mnie miłością do tego klubu. Teraz Tobie mogę zawdzięczać moje nerwy podczas ich meczów ;p
Jakiś czas później (póóóźźźniej) zagadałeś do mnie na gg w sprawie okładki Twojego Crew i poznałem Cię troszkę bliżej i mogę stwierdzić, że spoko z Ciebie ziomuś I jeszcze załatwiłeś mi robotę u kumpla, za co też jestem wdzięczny (będę sławny, będę sławny ;p). Hmm... Co jeszcze mogę powiedzieć... A! Fajny avek i sygna... O, i jeszcze nieźle rapujesz. Powodzenia w dalszej karierze;D

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Majin_Vegeta napisał(a):
eMate - 8 lat (chyba nie muszę uzasadnienia pisać )


W sumie dalej czasem piszesz posty krótkie, cienkie i lamerskie (jak ten co wtedy Ci wkleiłem), ale ujdzie :p

Ogólnie dobrze jest, długo już z nami jesteś, tylko ostatnio za rzadko tu bywasz ;p tłumacz się dlaczego ;p tu i teraz ;p

Aha, no i czekam na kolejne teksty na stronę, nie opierdzielaj się tak

Na koniec - pisz pan posty.
Bo jeszcze nawet do tysiąca nie dobiłeś :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hmm eMate właściwie nie znam Cię, ale jesteś chyba jedną z osób, którzy wolą nie wpadać w konflikty, Twoje posty są dobre, czytam je z uwagą, masz bardzo dużo wiadomości na temat innych mang, jesteś jedną z tych osób na forum, które cenie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Asakura] emate
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook