Forum Dragon Ball Nao

» [Elektroniczna] Jean Michel Jarre

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
A tak zobaczyłem płytkę Jarre'a na półce, jak szukałem kolejnych Pink Floydów, to sobie wziąłem i zgrałem na kompa
Płytkę "Live From Gdańsk (Koncert w Stoczni)" z 2005 roku, na którym jeszcze przed paroma sekundami wydawało mi się, że miałem okazję być, ale właśnie sobie uświadomiłem, że wtedy bodajże przebywałem w Warszawie, albo jeszcze gdzie indziej.

No więc nie wiem, czy ww. pana znacie, bo jest on dosyć znany, pewnie użytkownicy bardziej kulturowo zaawansowani słyszeli, ale większość pewnie nie.

Tworzy nietrywialną muzykę elektroniczną.

Znany jest także z tego, że chociaż ma już 60 lat, to cholernie młodo wygląda.

Linki:
-> http://www.youtube.com/watch?v=FKarrnXmqhg - kapitalne
-> http://www.youtube.com/watch?v=Tf36RxGZjNA

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Na temat tego pana mogę powiedzieć, że jego twórczośc jest mi oględnie znana, choć nie tak jakby mi się chciało. Spowodowane to jest brakiem czasu. Ale cóż mogę rzec więcej... Pierwszy raz o nim doszły mnie słuchy ponad cztery lata temu. Wtedy mój gust muzyczny nie był jeszcze określony o ile nie całkowicie popieprzony (jak to młodych i głupich bywa), więc nie zainteresował mnie na tyle, ażeby poświęcić temu więcej uwagi. Nie przeczę jednak, że nie był... inny od tego co było mi dane dotychczas usłyszeć. W zasadzie do dzisiaj niewielu znam artystów tworzących typowo elektroniczną muzykę , która tak różni się od tego co serwują media i jednocześnie jest tak wyrafinowana. Wniosek, że jednak jak się chce to można wszystko. Co do mnie dosyć dobrze trafia w gusta, albowiem lubię muzykę instrumentalną, także i elektroniczną a Jean Michel Jarre łączy jedno i drugie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Drakan: 11.03.2008, 17:50
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.889
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie przepadam za JMJ, głównie dla tego, że dla mnie muzyka musi posiadać tekst (o przesłaniu nie wspomnę). Nie jestem jego przeciwniczką, ale raczej przełączam na inną stację radiową gdy słyszę jego utwory

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Mart napisał(a):
dla mnie muzyka musi posiadać tekst
A w innym temacie przed chwilą napisałaś, że podobają Ci się jakieś tam OSTy, które przecież także są bezwokalowe.

Mart napisał(a):
o przesłaniu nie wspomnę
Ale, że co? Że Jarre tworzy muzykę bez przesłania?... ja je widzę.

A w ogóle to w tym pierwszym linku, który podałem jest wokal ^^

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.889
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
o_OMGotenks napisał(a):
Mart napisał(a):
dla mnie muzyka musi posiadać tekst
A w innym temacie przed chwilą napisałaś, że podobają Ci się jakieś tam OSTy, które przecież także są bezwokalowe.

Mart napisał(a):
o przesłaniu nie wspomnę
Ale, że co? Że Jarre tworzy muzykę bez przesłania?... ja je widzę.

A w ogóle to w tym pierwszym linku, który podałem jest wokal ^^
Oooo, tylko dwa OSTy które wymieniłam nie mają wokalu ^^. A to tylko jeden zbieg okoliczności xD

No do mnie po prostu [ ort! ] taka muzyka nie trafia.. Za mało tekstu no i za dużo elektroniki... Wole tradycyjnego rocka ^^""""
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Elektroniczna] Jean Michel Jarre
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook