Forum Dragon Ball Nao

» [Rock/Metal] System Of A Down

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]
Dark
Dni na forum: 4.137
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 27
Dni na forum: 4.102
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Cenię sobie twórczość Soad. Jeszcze niedawno miałem manię na ich punkcie, ale mi przeszło. Przestałem być rozwydrzonym nastolatkiem i zacząłem słuchać spokojniejszej muzyki. Jednak czasami wracam do kawałków takich jak Aerials czy Violent Pornography...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 30
Dni na forum: 5.146
Plusy: 64
Posty: 12.114
Skąd: ふざけた時代
Ja lubię i słucham czasami, jak mam ochotę na takie hałasy. Najbardziej dwie ostatnie płyty, te wcześniejsze jakieś mniej przyjemne i za głośne.

Ale nie nazywaj ich gatunku heavy metalem...

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 32
Dni na forum: 4.692
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.641
Skąd: Danzig
Ale nie nazywaj ich gatunku heavy metalem...
A kto nazwał?
W sumie spoko grupa. Od czasu do czasu lubię posłuchać. Jeden z niewielu dobrych zespołów które można usłyszeć w takich stacjach jak mtv czy viva. Nie nazwałbym ich wybitnymi , jednak robią kawał naprawdę porządego rzemiosła . Mają czasami naprawdę fajne teledyski.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 29
Dni na forum: 2.482
Plusy: 11
Posty: 833
Skąd: Warszawa
Pora odgrzać temat... Co myślicie o powrocie SOAD? Bo po tylu latach oczekiwania, w końcu się zebrali do kupy. Teraz pozostaje czekać na nową płytę. Ciekawa jestem jak odbieracie solowe projekty poszczególnych muzyków SOAD? Bardzo przypadły mi do gustu płyty Serja Tankiana, choć trochę za bardzo poszedł ostatnio w stronę alternatywy i mieszania stylów. Bardzo lubię też Scars on Broadway, może nie stworzyli jakiś przełomowych kompozycji, ale przyjemnie się tego słucha. Chyba najmniej podobał mi się projekt Shavo, czyli Achozen, jakoś nie lubię tego rodzaju muzyki.

Obraz
沒有什麼
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 25
Dni na forum: 3.880
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Miyu napisał(a):
Ciekawa jestem jak odbieracie solowe projekty poszczególnych muzyków SOAD?
Uwielbiam Scars on Broadway, Daron ma niesamowity głos a utwory tego zespołu są cholernie klimatyczne, kojarzą mi się z paranoją, szaleństwem i obłędem, muzyka jest niesamowicie plastyczna i pobudzająca wyobraźnię. "Kill each other / Live forever" jest jedną z moich ulubionych piosenek, jeśli nie ulubioną. Muszę przyznać, że chociaż tak jak Miyu wspomniałą, SOB nie stworzyli jakichś przełomowych kompozycji, ich utwory podobają mi się znacznie bardziej niż samego Systemu, głównie z podobu braku Tankiana. Bardzo szanuję go jako muzyka, jednak jego głos kompletnie nie trafia mi w gust i przywodzi raczej na myśl bardzo dorodną kozę, ale to tylko moja opinia, bynajmniej nie obraźliwa, takie tylko swobodnie gustowne odczucie.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Rock/Metal] System Of A Down
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook