Forum Dragon Ball Nao

» [Asakura] To jestem ja.. ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Imię: Kaśka(Katarzyna, Katarzynka, byle nie Kasia)
Nazwisko: (bo może się przydać, chociażby na naszą klasę, czy cuś) Korba
Skąd: Kielce, a właściwie spod Kielc
Wiek: 16
Nick: Kyasarin, dawniej kasia_kame
I tyle z danych osobistych..

Pierwszy mój nick, kasia_kame, powstał z połączenia pierwszego słowa, jakie poznałam, w języku japońskim. Żółw. W pełni świadoma, że "biorę sobie żółwia w nick", uznałam to za pewien wyraz szacunku dla Kamesennina, który pośrednio jest winien mojej fascynacji sztukami walki. A imię, jakoś tak

Kyasarin to, według google, translacja imienia Katarzyna na japoński. Zbyt słodka "kasia_kame" znudziła mi się, więc wybrałam coś dojrzalszego. Nie żałuję ;p

Avatar, sygna, podpisy... Avatrary, sygny, podpisy...
Oj, trochę tego było, a właściwie multum. Pierwszy, smocza kula ze znakiem "kamesennin", robiony w paincie. Najładniejszy, ten, który zrobiła mi bad girl, śliczny i pasował do słodkiego image'u kasi_kame. Obecny- oficjalna czcionka zespołu Gorrillaz. A te gryzmołki jakoś mi do tego pasowały. I już.

Początki na forum:
Trudne. Zawsze pisałam w miarę poprawnie stylistyczne, ale nie czułam klimatu forum. Pisanie tekstów "Dragon Ball rulez" etc. to był standard. Teraz myślę, że wyrobiłam się i jakoś idzie mi wpasowanie się w styl forum. Po przyjęciu mnie do nieistniejącego już niestety klanu Satsugai (nie chwaląc się, ja wymyśliłam nazwę) zaliczyłam długą przerwę. Dopiero po... ajj, o tym potem.

Wydarzenia na forum:
ok. 6.04.07r- kasia_kame pojawia się na forum.
17.07.07r.- pojawia się Kyasarin

Dokładnych dat już nie pamiętam, ale:
najpierw klan Satsugai, potem Asakura. Nie żałuję, bo choć te klany się różniły, to w Asakurze jest... bardziej przyjaźnie? W każdym razie, nie żałuję.
Pierwsze sensowne posty pojawiały się w tematach poważnych, a pierwszy z pierwszych, w temacie "Homoseksualizm". Wzięłam udział w V Surviworze, ale niestety, musiałam zrezygnować już w połowie.

Ha, teraz coś o sobie.
Jestem osobą bez żadnego dystansu do niczego. Wszystko potrafi mnie urazić. Wszystko- poza opinią kogoś, kto mnie nie zna lub nie obchodzi. Wtedy jestem tylko wściekła ;p W sobie lubię podejście do życia, jak to kiedyś powiedział Dai Kaiosama, takie nieżyciowe. Ale tak można, bo póki co mi się dobrze powodzi Umiem się cieszyć z rzeczy, na które inni nie zwracają uwagi i kocham to, co inni pomijają. Siedzenie w oknie wiosną, czasem, zamiast muzyki z mp3, warto posłuchać śpiewu ptaków.. Rozczulam się, "będzie tego!"

Wady:
-brak dystansu
-brak kondycji
-lenistwo
-olewus ze mnie straszny
-pokręcony humor
-zanim pomyślę, powiem sto słów
-przesadzona ambicja.

Zalety:
-czasem uda mi się pożartować udanie
-jestem inteligentna(podobno )
-wrażliwość
-komunikatywność
-kreatywność.

Co lubię w ludziach, a czego nie:
Lubię szczerość i taką rzadką umiejętność, gdy człowiek wie, gdzie kończy się żart, a zaczyna chamstwo. (Pewnie dlatego tak lubię gadać z Bartkiem, heh..) Lubię bardzo, gdy ktoś jest szczęśliwy z życia.

Nie toleruję chamstwa, ani feminizmu. Tak, feminizm to dla mnie głupota. Bo tak naprawdę to kobiety są tymi, które dyskryminują.. A to.. się mija z celem.

Hobby?
Manga, anime, sport (katate, piłka nożna, siatkówka, bilard, pływanie), film, muzyka (każda).. etc.

Co to forum wniosło w moje życie?
Może odrobinę dystansu, ale do tego, co na ekranie, bo do dystansu w życiu brakuje mi jeszcze lat praktyki. Spotkałam ciekawych ludzi, dowiedziałam się o istnieniu tylu tytułów, nie tylko anime, ale i muzyki.. Każdy, z kim miałam okazję pogadać poza forum, okazał się być zabawny. Kurde, KAŻDY

Na tej linijce zaczyna się post, który nazywamy wypracowaniem, więc tyle ode mnie

gg: 4262825 Zapraszam

edit do postu ponizej:
bo pomyślisz, że jestem miły
niemożliwe ^^
Oj oj Katarzyna (tak wiem, ze tego nie lubisz, dlatego to robie )
Katarzyna może być, byle nie Kasia ;p czytać umiesz?? ;p
W ramach możliwości postaram się coś dopisywać di innych komentarzy ^^ (o ile można?)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 13.03.2008, 20:36
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Oj oj Katarzyna (tak wiem, ze tego nie lubisz, dlatego to robie ) się pokazała . Kiedy przyszłaś na forum nie wzbudziłaś zbytnio mego zainteresowania. Prawdę mówiąc byłaś kolejnym dzieciątkiem, zafascynowanym w świecie DB, które tutaj przypełzło, zaczęło pisać i miało śmieszny nick .Potem jakoś się lody przełamały i zacząłem bardziej dostrzegać, że piszesz na poziomie, masz własne zdanie (aczkolwiek tutaj trzeba było Ciebie trochę oswoić) i ogólnie wyróżniasz się z tłumu.Nasze pierwsze rozmowy były dość ciekawe (nie zapomnę ich z pewnością ), dziś ... no cóż, jesteś jednym z tych forumowiczów, bez których te forum by wiele straciło.Masz dosyć bogate poczucie starych, zapomnianych przez świat wartości, co mi się bardzo podoba. Można z Tobą pogadać zarówno o pierdołach, jak i o naprawdę poważnych rzeczach, o których nawet filozofom się nie śniło ^^.Od zabawy, po śmieszne podchody (jak ja to lubię).Jako użyszkodnik oceniam Cię dość wysoko. Nie piszesz może zbyt wiele, aczkolwiek jeżeli już napiszesz, to jest to z pewnością post z sensem, wznoszący coś do rozmowy.To fajne, ze nie zamykasz się tylko na typowo damskie hobby, przecież kobieta także musi czasem w piłkę kopnąć, ot choćby by wytrenować nogę na dobry cios w krocze dla samoobrony .Ostatnio się z Ciebie niezły karateka zrobił, co przetestujemy być może w te wakacje na zjeździe:).Czy nie masz dystansu ? Myślę, że pomalutku się nauczyłaś go i w miarę możliwości stosujesz go w praktyce.No cóż koniec słodzenia, bo pomyślisz, że jestem miły ^^.Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kyasarin napisał(a):
Kyasarin to, według google, translacja imienia Katarzyna na japoński.
IMO Katajina byłoby poprawniejsze
Admin lepszy od Googlów, łoho.

Kyasarin napisał(a):
Tak, feminizm to dla mnie głupota. Bo tak naprawdę to kobiety są tymi, które dyskryminują.
O, zdrowe myślenie

Dobra z Ciebie dziewczyna. Niestety nie mam pomysłu na dalszą część posta, na GG niewiele rozmawialiśmy.

Aha, a co złego jest w "Kasii"?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
No co by tu powiedzieć
Nie znam cię za dobrze,ale na SB raz gadaliśmy (niestety krótko)
Widziałem ze 2-3 twoje posty.Piękna reprezentacja.
Więc co do ciebie nie mam zastrzeżeń.
Myślę ,że jesteś fajną osobą którą warto poznać.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
przełamali się ^^ <at last, chciałoby się powiedzieć ;p>
IMO Katajina byłoby poprawniejsze
Admin lepszy od Googlów, łoho.
Ale Kyasarin ładniej brzmi A "Katajinę" już kiedyś proponował(sugerował nawet ;p ) mi Old
o_OMGotenks napisał(a):
Aha, a co złego jest w "Kasii"?
No cóż, nie pasuje to do mnie mam 178 cm wzrostu, przy budowie (no cóż, nie atletycznej, ale zawsze) sportowej, aż mi się chce czasem śmiać, jak ktoś w klasie, czy ogólnie na co dzień mówi na takiego przysłowiowego "byka" per "Kasiu" xD
GoKeTeNkS napisał(a):
Piękna reprezentacja.
Więc co do ciebie nie mam zastrzeżeń.
Myślę ,że jesteś fajną osobą którą warto poznać.

Focus napisał(a):
użyszkodnik
dopiero teraz to zauważyłam ;p jak mogłeś ;p
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kyasarin napisał(a):
Ale Kyasarin ładniej brzmi
Mi tam się wybitnie nie podoba
Już tamten poprzedni zdecydowanie ładniejszy.
A Katajina też mi się nie podoba, ale przynajmniej bliższe prawdy jest

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Admin Gotenks napisał(a):
Mi tam się wybitnie nie podoba
Już tamten poprzedni zdecydowanie ładniejszy.
A Katajina też mi się nie podoba, ale przynajmniej bliższe prawdy jest
ale to mnie się ma podobać

Postanowiłam, że to odpowiedni temat..
Dziś mija rok, jak marnuję się na tym forum
To tyle
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kyasarin napisał(a):
ale to mnie się ma podobać
A nam nie?

Kyasarin napisał(a):
Dziś mija rok, jak marnuję się na tym forum
Zarejestrowałaś się w urodziny Toriyamy, ojej

Rok.
Strasznie krótko tu jesteś.
Ale co zrobić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kyasarin napisał(a):
Wszystko potrafi mnie urazić. Wszystko- poza opinią kogoś, kto mnie nie zna lub nie obchodzi. Wtedy jestem tylko wściekła ;p
No to mamy coś wspólnego .
Mnie to też strasznie denerwuje, gdy ktoś próbuje mnie ocenić, a tak naprawdę g*wno o mnie wie.
No, ale to nie temat o mnie, więc przejdźmy dalej.

Kyasarin napisał(a):
sport (katate, piłka nożna, siatkówka, bilard, pływanie),
A skoków narciarskich nie lubisz?.
---
Widać jesteś bardzo ciekawą osobą, chociaż nigdy nie zwracałem na Ciebie uwagi.
Może poza kilkoma zdaniami jako takich dialogów z Tobą nie prowadziłem, (może kiedyś to nadrobimy co?.)
Trochę się spóźniłem, no ale witam Cię ;p.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Asakura] To jestem ja..
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook