Forum Dragon Ball Nao

» [Tokugawa] Dark Sky ocena: 8,00 (głosy: 5)110

Strony: 1, 2, 3  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Imię : Bogdan
Wiek: 16 a właściwie 17
Zainteresowania: Skoki Narciarskie, DB, Muzyka, Gry, Przyroda, gegrafia
Historia na DBNao: Oj dużo by pisać początkowe kłótnie z Fillipem, ale pózniej robiło się gorzej do grupy dołączył Old i Tenshi oraz Daichi, przełomowym momentem moim zdaniem na DBNao było zrypanie moda Focusso za jego suba doktor slums, teraz jakbym się już przyzwyczaił do Was.
Nicki: Pierwszy z forum CDB wydawał mi się wieśniacki Wazon363 pózniej zmieniłem go na Freez i zafascynowany grą Tenchu zmieniłem na Tatsumaru, aktualnie mój nick wskazuje na fajną książkę pani Rowling pt. "Harry Potter" cóżto tyle z nicków.
Wady
- Czasami dziwne zachowanie na DBNao nie pomyśle a napisze, to mnie wkurza u siebie
Zalety
- koleżeński
- pomocny
- otwarty na nowe znajomości
Interesuje mnie Wasze zdanie o mnie
Ps. Moim obecznym avkiem jest Andy Larkin nigdy nie mogę się zdecydować

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dark: 29.09.2008, 18:11
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.031
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Fajny kolo,dobrze rozpisany,przyjacielski,fajny avek
Imię mojego ulubionego wujka
Znam go i jest moim kumplem,od niedawna.
ocenie go na 9/10 bo miał taki jeden odpał

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.172
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
GoKeTeNkS napisał(a):
Fajny kolo,dobrze rozpisany,przyjacielski,fajny avek
Myślałem ze się przy tym popluje ze śmiechu .


GoKeTeNkS napisał(a):
Znam go i jest moim kumplem,od niedawna.
Teraz to już się zapowietrzyłem.


GoKeTeNkS napisał(a):
ocenie go na 9/10
I już macie mnie na sumieniu .


Co do dzbanka ,wazonika itp. na poczatku był on dla mnie zwykłą kopią mihesza ,potem się okazało ze się myliłem ,bo Vold miał poważne kłopoty z myśleniem . Myślał , ze tu przylezie i zmieni to forum tak jak mu się to podoba . Nie zapomnę mu jeszcze tego , ze kłamał wmawiając wam jakie to ja do niego bluzgi pisze ,zeby wyjść na jeszcze bardziej bezbronnego . Widząc , ze nic nie moze osiągnąć ,chciał mnie nawet zbanować ,ale ja się cieszę bo cały jeden temat był o mojej ,niewątpliwie skromnej osobie. Nie zgodze się z tym ,ze jest otwarty na nowe znajomości ,bo wtedy chciałby się wszystkim podobać i z kazdym być za pan brat ,a zamiast tego jeszcze się kłócił i myslał, że jak powie , że odchodzi to wszyscy powiedżą " nie rób nam tego , wróć ", a było odwrotnie. Przynajniej nawet fajne robił błędy w swoich postach więc śmiechu czasem troche było. Do tego jest naiwny - myśli ,ze jest w Shimazu ;p



PS: Ja bym na Twoim miejscu zmienil ten av z Vegetą bo wygląda makabrycznie głupio.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
no co Ty Thx GoKeTenks za pochwały ; no cóż musiałem Was wszystkich troche bardziej poznać i dopiero teraz wiem, że tak naprawdę to wszystko to jest śmiech no cóż co do mnie, uczęszczam do 1 Technikum . Mam zamiar zrobić studia, a dokładnie anglistyke czym się interesuje? Otóż anime, mangą, dobrym filmem, archeologią , II wojną światową, czyli okres 39-45 nie wiem ile mam wzrostu, bo się dawno nie mierzyłem miałem swoje odchyły na forum, ale nawet ataki Olda czy Daia nie są gorsze od ataków jednej moderatorki (osz) Moje gadu jest otwarte, ale niedostępne, z powodu spsucia się programu.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.389
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Wazon napisał(a):
przełomowym momentem moim zdaniem na DBNao było zrypanie moda Focusso za jego suba doktor slums, teraz jakbym się już przyzwyczaił do Was.
Wybacz, że brutalnie ściągnę Cię na ziemie. Od tego momentu wszyscy zrozumieli, że szkoda na Ciebie czasu. A Twoje 'zrypanie', przypominało mi bełkot człowieka będącego pod wpływem dużej dawki alkoholu.

Ale co do samej oceny.
Jak to kiedyś określił Szarak "Dzień w którym się tu zarejestrował, był najgorszym w historii Nao", jakże się z tym nie zgodzić?
Hipokryta, w dodatku bez jakiegokolwiek wyczucia. Piszesz na ogół denne, tudzież bezsensowne tematy i posty. Twój humor, powoduje u mnie uczucie zniesmaczenia.
Napisałeś, że
"Czasami dziwne zachowanie na DBNao nie pomyśle a napisze, to mnie wkurza u siebie
W żadnym wypadku 'czasami', a wręcz zawsze.
W każdym razie dotychczas nie zauważyłem u Ciebie żadnych prób używania inteligencji, czy też mózgu. W dodatku gardzę ludźmi nie potrafiącymi dotrzymać raz danego słowa.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
przeczuwałem [ ort! ], że coś takiego napiszesz Odpowiem tak: Co do postów w shoutbox staram się nie wciągać już w irytujące mnie dyskusje, toteż po prostu wylogowuje się z forum, hmm nikt mi tego jeszcze nie powiedział, że jestem hipokrytą Co do mojego humoru; wiedziałem, że jestem w tym nie najlepszy rzecz ostatnia: Popatrz na swój wiek w profilu "58 lat" nie dziwie się, że młodzian w wieku 17 lat posiada mniej inteligencjii od pana w podeszłym wieku tudzież zastanawiam się, czy naprawdę masz tyle wiosenek ;]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.644
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Wazon napisał(a):
przeczuwałem [ ort! ],
aha.
Wazon napisał(a):
w shoutbox
w shoutboksie.
Wazon napisał(a):
staram się nie wciągać już w irytujące mnie dyskusje
ale w te irytujące nas, już tak?
Wazon napisał(a):
po prostu wylogowuje się z forum
dzięki Bogu.
Wazon napisał(a):
nikt mi tego jeszcze nie powiedział, że jestem hipokrytą
Więc czas przejrzeć na oczy.
Wazon napisał(a):
nie najlepszy
Jaki? Jaka? Jakie? 'Nie' z przymiotnikiem piszemy razem.
Wazon napisał(a):
Popatrz na swój wiek w profilu "58 lat" nie dziwie się, że młodzian w wieku 17 lat posiada mniej inteligencjii od pana w podeszłym wieku
Old Shatterhand napisał(a):
nie zauważyłem u Ciebie żadnych prób używania inteligencji, czy też mózgu.
Chyba pierwszy raz się z Tobą zgodzę, Oldzie. ._."
Wazon napisał(a):
zastanawiam się, czy naprawdę masz tyle wiosenek ;]
Ja również zastanawiam się nad twoim wiekiem, kiedy czytam twoje beznadziejne posty na poziomie 8 latka (wybacz, Q), a w profilu widzę 'Wiek: 17".

Sądzę, że bardzo dobrze wiesz, co o tobie myślę.
Pytań do ciebie nie mam żadnych i wątpię bym kiedykolwiek miał. Nie chcę mieć z tobą za dużo wspólnego, wystarczy, że siedzimy na jednym forum.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Daichi muszę się z tobą nie zgodzić, 8 latek nie potrafiłby tak składnie pisać i się wypowiadać, toteż twoje twierdzenie, że mam 8 lat jest po prostu błędne^^ na forum jest różnie, kwadratowo i podłużnie^^ jak to ktoś napisał, Daichi wiem co o mnie myślisz, i chyba ty wiesz co ja o tobie myśle, lepiej jak nie będziemy wchodzić w jakieś głupie dyskusyjki^^
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.644
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Wazon napisał(a):
tak składnie pisać i się wypowiadać,
:roftl:
Padłem normalnie, hahahah xD
Wazon napisał(a):
i chyba ty wiesz co ja o tobie myśle
Nie wiem i szczerze, to mnie to w ogóle nie obchodzi.
Wazon napisał(a):
lepiej jak nie będziemy wchodzić w jakieś głupie dyskusyjki
Zabawne, bo od kiedy wszyscy porządnie po tobie jeżdżą, to nie są już rozmowy, tylko głupie 'dyskusyjki'. Hm, tak ciężko pogodzić się z prawdą?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Teraz to ty mnie roześmiałeś Wszyscy tzn. kto Ty i Old? Niezły żart xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.644
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Wazon napisał(a):
Wszyscy tzn. kto Ty i Old?
A czy tylko ja i Old tworzymy to forum?
Nie wydaje mi się.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.107
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Myślę, że jakiekolwiek komentarze dotyczące Twojej osoby są jedynie stratą czasu, bo przez większość jesteś widziany tylko w jednym świetle, każdy wie dobrze w jakim. Jednak chciałbym zwrócić uwagę na pewne szczegóły;
Twój styl wypowiedzi jest momentami dobijający. Szczególnie razi mnie jej niejednolitość, przemieszanie 'powagi' z komizmem, poprzez używanie emot, które w danym momencie wyglądają niestosownie.
Martwi mnie też fakt, że w żaden sposób nie chcesz zmieniać swojego zachowania tudzież nastawienia do otaczającego Cię wirtualnego świata forum. Jesteś całkowicie pozbawiony samokrytyki, trudno Ci pogodzić się z faktem, że jesteś inny (odbierz to jako eufemizm)...
Niby tylko rok dzieli Cię od umownej granicy dorosłości, jednak okres, który jest potrzebny w Twoim przypadku do jej osiągnięcia jest dużo dłuższy...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.698
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Powiem szczerze że kocham wazona. Jest na prawdę tak niemożebnym łosiem , że nawet jakbym chciał inaczej , to i tak nie potrafię. Począwszy od doboru ksywek ( Voldzo mnie *, a wazon powinien się znaleść wręcz na tym !? nad forum jako maskotka) , a skończywszy na postach Frezz jest nie do wygięcia. Naprawdę pocieszajęce jest że na setki tysięcy plemników jego starego to ten z pogiętą witką wygrał wyścig o istnienie. Jego postać jest rodem z filmów Alfreda Hiczkoka - zaczęło się od pierdnięcia , a potem zagęszczenie w atmosferze tylko rośnie. Koleś jest spełnieniem marzeń Gombrowicza o czystej formie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.534
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Wazon napisał(a):
Teraz to ty mnie roześmiałeś Wszyscy tzn. kto Ty i Old? Niezły żart xD
Nikt Ciebie nie ciśnie, już... Bo po prostu szkoda czasu i pary na takiego niedo.. nie no nie napiszę... Cieszymy się kaczy rowie na kółkach, że jesteś z Nami.

Początek... No na początku starałem się być miły, ale widząc, iż się nie zmieniasz i jak reagujesz na docinki innych... No nie mogłem już dłużej, starałem się olewać... No ale też nie dało rady, widząc jak ludzie próbują Ciebie bezskutecznie sprowadzić na ziemię po prostu wpadłem w histeryczny śmiech. Nie mogłem się przyzwyczaić do Twojej 'Mondrosci' i w sumie jedyna rzecz jaka Mnie bawiła u Ciebie... to Twoje nicki. To chyba tyle... A i ta akcja z subem Focus'a to wywołała u Mojej skromnej zajebistej osoby brak wyrazu twarzy, ponieważ swoją już wyżej wspomnianą mądrością potrafiłeś zezłościć zielonego.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wazon napisał(a):
na forum jest różnie, kwadratowo i podłużnie^^


Jak dla mnie jesteś spoko . Mam tutaj obok kompa jeden taki nieużywany duży wazon dla dekoracji i stoi sobie koło komputera i nie wiem , po co to cholerstwo stoi. Zastanawiasz się, co mi może chodzić po głowie :p? Chodzi mi tu o niejakiego Wazona, czy mu wazon na głowę nie spadł, albo co.


Danevert napisał(a):
Twój styl wypowiedzi jest momentami dobijający. Szczególnie razi mnie jej niejednolitość, przemieszanie 'powagi' z komizmem, poprzez używanie emot, które w danym momencie wyglądają niestosownie.
Żeby tej powagi było ciut ( &) więcej ...

franqey napisał(a):
Jest na prawdę tak niemożebnym łosiem

kto co to jest łoś niemożebny ==?

franqey napisał(a):
a potem zagęszczenie w atmosferze tylko rośnie.

przez co Ziemia traci ochronna warstwe ozonu...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.255
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W zasadzie móglbym tylko podpisać się pod wypowiedziami poprzedników. Dorzucę jednak swoje 3 grosze. Od 300 dni twojej obecności na forum, nie udowodniłeś mi jak i pewnie wielu osobom na forum, że potrafisz choć w minimalnym stopniu posługiwać się rozumem. Nie potrafisz prowadzić dyskusji na poziomie. Nie potrafisz przytoczyć argumentu, odeprzeć go, ani przyjąć czyjejś racji. Innymi słowy dyskusja z tobą nie ma sensu, ani w tematach na forum(wszystkich), ani w SB, zamiast tego uraczyć nas możesz jedynie "docinkami" w SB i wybitnymi przemyśleniami odniośnie własnej egzystencji i jej trudów. Ponadto zero cech takich jak: poczucie humoru, zdystansowanie do niektóych spraw i po prostu najzwyczajniesza w świecie inteligencja. Tak jak napisał kiedyś Szarak, dzień w którym się zarejestrowałeś był najgorszym w historii NAO. Jesteś zdecydowanie najsłabszym ogniwem forum i nie daję żadnej wiary w to, by miało się to kiedyś odmienić. Nie wykazujesz też absolutnie żadnej poprawy, ani nawet chęci poprawy. Mówisz, że masz 17 lat, gdybyś sam tego nie podał można, by stwierdzić, że masz 10 i mniej.

Wazon napisał(a):
przełomowym momentem moim zdaniem na DBNao było zrypanie moda Focusso za jego suba
Zejdź na ziemię, najlepiej teraz, bo potem zlecisz z hukiem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.250
Skąd: ふざけた時代
Joe Weider napisał(a):
Tak jak napisał kiedyś Szarak, dzień w którym się zarejestrowałeś był najgorszym w historii NAO.
Gówno prawda.
Włam "hakerski" na forum był znacznie bardziej nieprzyjemny

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Naprawdę sam czasami się dziwie jak coś palne na forum naprawdę ;p staram się to poprawić, ale Wy dalej widzicie mnie w świetle "Wazona, który dopiero co zarejstrował się na forum i nie wie jak się ma na nim zachować" tudzież naprawdę ciężko wyjść mi z takiej sytuacjii mam do Was takie pytanie: Czy dostrzegacie próbe zmiany w moich postach? Jeśli tak to dobrze, jeśli nie opowiem w kolejnym poście co się zmieniło.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.534
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ja widzę to, że już nie płaczesz. Taka zmiana.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.389
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Wazon napisał(a):
Naprawdę sam czasami się dziwie jak coś palne na forum naprawdę ;p staram się to poprawić, ale Wy dalej widzicie mnie w świetle "Wazona, który dopiero co zarejstrował się na forum i nie wie jak się ma na nim zachować"
Bo nadal nie wiesz jak się zachować...

tudzież naprawdę ciężko wyjść mi z takiej sytuacjii
Tudzież... Gratuluje.
mam do Was takie pytanie: Czy dostrzegacie próbe zmiany w moich postach? Jeśli tak to dobrze, jeśli nie opowiem w kolejnym poście co się zmieniło.
Oczywiście, że widzę. Na początku myślałem, że udajesz, teraz widzę, że nawet mimo usilnych starań, wychodzi '0'.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » [Tokugawa] Dark Sky
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook